arama

Kedi Maması Tuzla

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Kedi Maması Tuzla

Ülkemizde ilk defa faaliyete geçen kedi ve köpek mama üreticilerindendir. Kedi mama üretiminde 5 çeşit mama üretmeye başladılar Omega 3 ve Omega-6 yağları bakımından oldukça Zengin, Ve uzun yıllar araştırmalar sonucu oldukça başarılı sonuçlara imza atmışlardır.Son yıllarda ülkemizde rastgele markası belli olmayan, insanları kandırarak para kazanmak isteyen sahte mama üreticileri vardır.

 

Tuzla’da kediler yönelik ilk mama üretimine 2011 yılında başlanmıştır ve üretimi hala devam etmektedir kediler bizim için önemlidir, insanlara psikolojik etmenlerden uzak tutan ve zamanıdır.Bilecek bir arkadaş aramaktadır kediler bizim için önemlidir. kedileri Biz insanlar gibi düşünürsek oldukça uysal hayvanlardır. kedilerin kedi mamasıyla günlük değerlerini göz önünde alarak bir mama üretmeyi başarmışlardır kedilerimiz besin kaynağı olarak içerisinde oldukça enerji veren ve hastalıklara karşı direncin yükselten bileşenler bulunmaktadır Bu bileşenler vitamin protein ve çeşitli minerallerle kedilerimizi hem hiç hem de bir tehlikelerden korumayı amaçlamaktadır.

 

Kedilerimizi aynı kendimiz gibi görmemiz gerekmektedir. Biz nasıl besleniyor onlarda beslenme ihtiyacı vardır. Bu beslenmeye kedi maması sayesinde beslenmelidir kediler her şeyi yemezler onun için kedi mamalarını ihtiyaç duyarlar ve bunları biz karşılamalıyız. Kaliteli bir kedi maması sahte bir kedim mamasını ayırmak oldukça kolaydır her ikisinde kedimizin önüne koyduğunuzda genellikle kaliteli olan yerler ülkemizde kedi maması bakımından ilk kurulan kedi ve köpek maması üreticileri Kedilerin beslenmesi ne göz önüne alarak ona göre kedi maması üretimi yaparlar kediler için önemli olan bir bakımdır. Kedi maması diyince aklımıza ne gelir? Öncelikle bir şeyi en ön planda oldurursak kedi maması kalitesi ve markasıdır. Denildiğinde aklımıza gelmesi gereken kedilerimiz için besin değeri ve içeriğin oldukça zengin olması gerekmesi gerekmektedir. Kedilerimiz bizim bir bağımız olmuş durumda şuan bunu göz önünde alarak kedi maması tuzla da üretime geçirilmiş oldukça zengin besiniyle kaynağıyla ülkemize en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

Her zaman da hizmet vermeye devam edecektedir. Şöyle devam edecek olursak eğer kedi maması bir bakımdan da gerekli olan içerisindekileri bilmemizdir eğer içersindedir. Bilmezsek kedilerimize nasıl yedire biliriz ki? geçmişte kedi maması ne olduğunu bile bilmezdik ama günümüz içindir. Teknolojisine göre biliyoruz artık teknoloji ilerledikçe kalitede artıyor tabi bunların merdiven altıda öyle, ve şunu biliyoruz ki ülkemizde denetimler devamlı yapışıyor bu denetimler yeterli oluyor mu derseniz tabi ki olmuyor.

Daha fazla para kazanmak isteyen esnaf devlete vergiden de kaçınmak için alıyor merdiven altında üretilen kedi mamasını onu da piyasa ya sunuyor bunları yakından takip edendir. Müşterilerin farkına varmayacak şekilde paketliyor veya kilo ile satıyor biz anlayamıyoruz ama zavallı kedilerimiz anlıyor içerisinde ne olduğunu bilmediğiz maddelerden yemek zorunda kalıyor ve sonucunda kemimizde bir kabızlık bir halsizlik oluşturur. Şunu demek istiyorum bildiğimiz markalardan almamız gerekiyor ve ülkemizde üretime başlayan kedi maması tuzla dan almamız gerekiyor dünya standartlarında üretim yapıyor. ve bu üretim sayesinde oldukça kedilerimiz kedi mamasını sevmektedir.

Kedi Maması Tuzla

Bu yüzden çakma mamalardan uzak durulmalı ve esnafta hilekarlıktan da uzak durulması gerekiyor. Denetimler daha sıklaştırılmalıdır, sadece esnafta değildir. Merdiven altı üretiminde kullanılan mekanlar hızlı bir şekilde kapatılmalı ve piyasalardan uzak tutulmalı ve tamamıyladır.

Kaldırılmalıdır uyanık esnaflarımızda bu olayları bırakmalıdır. tanıdığımızdır. Markalardan almalıyız tüketiciler uyarılmalıdır. ülkemizde sahte üreticiler tamamıyladır. Bitmedikten sonra sağlıklı kedi mamalarına kavuşabiliriz lütfen herkes anlasın kaliteli mamaları kedilerimizi yemelidir.