arama

Kedi Maması Üsküdar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Kedi Maması Üsküdar

Bilindiği üzere hayvanlar doğa yaşar. Doğada yaşayan hayvanlar o ortama adapte olurlar. Yaşama mücadelesi verirler. Kendi ve yavrularının besin ihtiyacını karşılamak için bir gayret sarfederler. Hayvanlar sevdiği şeyi ve vücuduna yararlı olan besinleri tüketmek isterler.

 

Günümüzde birçok hayvansever vatandaşlarımız evlerinde sevdikleri hayvanları besliyorlar. Aslında bir nevi hayvanları doğadan ve doğadan sağlayacağı yararlı besinlerden alıkoyuyorlar. Sırf sevdiğimiz hayvanın yanımızda olması için onları evlerimize alıp besliyoruz. Peki tam olarak besleyebiliyor muyuz? Hayvanlarımıza doğada buldukları yemeklere denk bir beslenme sağlayabiliyor muyuz? Evimize aldığımız canlıları sağlıklı bir şekilde beslememiz gerekiyor.

 

Şüphesiz ki hayvanlar aleminde kedilerin yeri başkadır. Günümüzde evlerinde kedi besleyen sayısızca hayvansever vatandaşlarımız vardır. Genellikle kediler uysal olduklarından tercih ediliyor. Aslında evde hayvan beslemenin çocuklarımız açısından da önemlidir. Çocuklarımıza evde beslediğimiz hayvanların bakımını üstlenmesine izin vermeliyiz. Çocuklarımız bu sayede sorumluluk duyarlı bir insan olma yolunda bir adım atmış olacaktır. Nasıl ki çocuklarımızın her şeyi ile ilgileniyorsak evimizde beslediğimiz hayvanlara o derece ilgi göstermemiz gerekir. Evde beslediğimiz güzel, şirin ve bi o kadar da yaramaz olan Minnoş isimli bir kedimiz olduğunu hayal edelim. Çocuklarımıza gösterdiğimiz ilgiyi kedimize de göstermemiz gerekmez mi ? Minnoşu evcil bir kedi olarak hanemize dahil etmeden önce muhakkak aşılarını yapıyoruz. Evimize getirip bir güzel yıkadıktan sonra kuruluyoruz. Buraya kadar her şey güzel. Bu özeni ve titizliği neden Minnoşun mamalarında göstermiyoruz. Hanemize dahil ettiğimiz Minoşun bütün bakımlarını üstlenmemiz gerekmez mi? Doğa da kendi vücuduna yararlı olan besinleri bulurken biz onu doğadan ayırıp hanemize getirdik. Bizim en önemli görevimiz Minnoşun vücuduna yararlı olan besinleri alıp önlerine sunmaktır.

 

Peki mama seçiminde nelere dikkat ediyoruz ? Rastgele gidip marketten alıp Minnoşa mı veriyorsunuz ? O canlıyı hanenize dahil ettiğiniz ailenizin bir parçası olmadı mı ? O zaman Minnoşun herşeyi ile ilgilenmemiz gerekir. Özellikle de mama seçiminde dikkat etmeliyiz. Kedi Maması Üsküdar olarak sizin yerinize biz dikkat ediyoruz. Empati kurarak endişenizi anlıyor ve kafanızdaki soru işaretlerini kaldırıyoruz. Bizim mamalarımız kedilerin doğada elde ettikleri besinler gibi onların vücutlarına yararlıdır. Kedilerimizin gelişimi açısından bir çok vitamin içermektedir.

Bedensel gelişimini tamamlamak açısından Kedi Maması Üsküdar olarak ürünlerimizi a’dan z’ye kontrol ettikten sonra piyasa sunuyoruz. Sizin kediniz bizim kedimiz. Sizin düşünceleriniz bizim düşüncelerimiz. Biz sizin düşündüklerinizi empati kararak tahmin etmeye çalışıp en iyi sonucu size sunuyoruz.

 

            Kedi MamasıÜsküdar olarak kendi ürünlerimize güvenimiz tam. Mamalarımız kesinlikle katkı maddesi içermemektedir. Kedilerinizde alerjik bir durum yaşanmaması için lütfen katkı maddesi içermeyen mamalar kullanınız. Mamalarımızın faydalarını saymak istersek en önemlisi kedinizin vücut kondisyonunu ve kas yapısını güçlendirir. Kalp sağlığı, sağlıklı dişler, parlak ve yumuşacık tüyler, güçlü bağışıklık sisteminin oluşması kedilerimizin ne yediği ile doğru orantılıdır.

 

Minnoşumuzun parlak ve yumuşacık tüylerinin olmasını istemez misiniz ? Daha güçlü bir kas yapısının olmasını, kalp sağlığının normal düzeylerde olmasını, dişlerinin daha sağlıklı olmasını ve güçlü bağışıklık sisteminin oluşması için mutlaka Kedi Maması Üsküdar ürünlerini tercih etmenizdir. Dediğimiz gibi sizin kediniz bizim kedimizdir. Bu felsefe ile yola çıkarak kedilerimiz için en iyi ürünleri yapmak için çaba harcayan dinamik bir kadronun ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Kedi Maması Üsküdar

Evde beslediğimiz hayvanların doğada bulabilecekleri yiyeceklere eş değer ürünler tüketmeleri gerekir. Unutmayın ki kediler için önemli olan beslenmedir. Ve bu beslenmeye bağlı olarak kaslarının güçlenmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesidir. Evde beslediğiniz kedilerinizi ne kadar sevdiğinizi az çok tahmin ediyoruz. Bunun için kedilerimizin her şeyi ile ilgilenelim. Özelliklede beslenme konusu….