arama

Kedi Maması Zonguldak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 Kedi Maması Zonguldak

Çok kıymetli ve değerli okurlarımız. Sizler için bugün konumuzu Zonguldak ilimize çeviriyor ve Zonguldak ilimizin tarihi hakkında sizlere bilgi vermek istiyor ve Zonguldak ilimiz de hayvan severlerimiz için kedi mamasının üretimi olan Zonguldak ilimizden bahsetmek istiyoruz. Saygıdeğer ve sevgili okurlarımız Zonguldak ilimiz ve yöremiz Karadeniz bölgemizin kıyı kesiminde yer alan ve kıyı kesiminde yer alması nedeniyle liman ticaretinde önemli bir paya sahip olan bölgemizdir.

Değerli okurlarımız sizlerin ve bizlerin en çok kış aylarında sıkıntı çekmemize neden olan soğuk aylar için kalorifer ve sobalarımız da yakmak adına en çok üretimi yapılan taş kömürü Zonguldak ilimizin ekonomisine çok büyük katkı sağlamakta ve Zonguldak ilimizin kalkınmasın da öncelikli sırada yer almaktadır. Değerli okurlarımız Zonguldak ilimiz düşük iş potansiyeli ile dışarıya göç vermekte olan şehirlerimiz arasında yer almakta ve devletimiz bu bölgeyi canlandırma adına çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. Değerli okurlarımız bu şirin ve naçizane şehrimiz eğitim açısından bünyesin de 324 ilk öğretim okulunu barındırmakta 59 tane ise genel meslek lisesini ve ayrıca çocuklarımız için de 10 adet ana okulunu bünyesinde tutmakta ve her geçen gün daha çok okul açılması ve eğitim açısından daha kaliteli ve nitelikli hizmetler adına çalışmalarını daha üst seviyeler çıkarmaktadır. Değerli okurlarımız Zonguldak ilimiz de bir de üniversite çağına gelmiş öğrencilerimiz için Bülent Ecevit üniversitemiz bulunmaktadır.

Değerli ve kıymetli okurlarımız şimdi de sıra geldiği bu muhteşem ve güzel şehrimizin mutfağına. Çünkü karnımızı nasıl doyurduğumuzun ne kadar önemli olduğu gibi karnımızı artık nerede doyurduğumuzun da önemi artmaktadır. Kıymetli okurlarımız Zonguldak ilimizde daha çok unla yapılan yemekler ön plana çıkmaktadır. Yöremize ait en önemli olan ise ormanların da yetişmekte olan kestanesidir.

Çünkü burada yetişen kestanenin lezzeti ağızlarımızda öyle güzel bir tat bırakmakta ve bu kestane suda haşlandıktan sonra tuzlanarak yemeye hazır hale getirilmektedir. Değerli okurlarımız Zonguldak ilimiz aynı zamanda İstanbul ilimize yakın olması nedeniyle ulaşım açısından da sıkıntı yaşanmamaktadır.

 

Değerli okurlarımız ve evinde evcil hayvan besleyen siz değerli hayvan severlerimiz. Günümüzde teknolojinin gelişimiyle beraber dostluklar artık eskisinden çok daha farklı hale gelmiş belki de bazılarımızın dertlerini anlatabileceği bir tek bile dostu kalmamış durumda.

Bu durumda ise kendi yalnızlığımızı dindirmek adına evlerimizdir. Neşelendirecek olan ve evimizin ışığı haline gelen evcil hayvanlarımız her geçen gün bizler açısından daha çok önemli hale gelmektedir.

Değerli ve kıymetli okurlarımız bizler yalnızlığımızı gidermek adınadır. Biraz olsun neşelenmek ve gülmek için evcil hayvan beslemeye ve artık daha çok evcil hayvan besleyerek bilinçli hale gelen millet olmaya başladık.

Kedi Maması Zonguldak

 

Bu nedenle bilinçli olduğumuz için artık hayvanlarımızın beslenmesi konusunda da bu bilincimiz kadar dikkatli olmayandır. Özen ve çaba sarf etmeye başladık. Değerli ve kıymetli okurlarımız biz insanoğlu açısından yediğimiz yemeklerin vitamin, mineral, proteindir. Ve karbonhidrat miktarları ne kadar önemli hale geldiyse hayvanlarımız için de bu durum önemli hale gelmektedir.

Değerli ve kıymetli okurlarımız evimizde eğer kedi besliyorsak ve kedimizin beslenmesine özen gösteriyorsak kedimizin günlük yemesi gereken mamalara da dikkat göstermemiz gerekmektedir. Çünkü hayvan sağlığı artık insan sağlığı kadar önemli hale gelmiş ve hayvanlarımıza verilen önem artmıştır.

Değerli okurlarımız Kedi Maması Zonguldak ile artık kedilerimizdir. İçin burada da kedi maması üretilmekte ve üretilen kedi mamaları kalite standartlarına ve üretim şartlarına uygun halde yapılmaktadır.

Bu nedenle değerli okurlarımız kedilerimizin sağlığı açısından kedilerimizin besin öğesi olan mamalarımızı Zonguldak ilimizden temin edebilir kedilerimizin beslenmesinde yardımcı olabilirsiniz. Değerli okurlarımız sizlere hayvanlarımızla birlikte güzel yarınlar diler her daim hayvan sevgisi ile kalmanızı temenni ederiz.