arama

Kedinizi Şımartın

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Kedinizi Şımartın

Kedinizi Şımartın

Kediler evlerimizde bizlerle birlikte yaşayan ve bizlerin dostu olan canlılardır. Dostlarımız için sağlıklı ve kaliteli bir yaşamaları olması için yapılmaması gerekenler vardır. Bunlar; kedilerimiz için yaşam koşularının en iyisini evimizde oluşturmaktır. Evimizde bakmak istemiş olduğumuz kedi için, onun eve uyum sağlamasına yardımcı olmak bizim görevimizdir. Kedilerin ev hayatın da ihtiyacı olan eşyaları tedarik etmek ve kedilerin o eşyaları kullanması konusu da eğitimleri vermek bizim sorumluluk alanımızda olan konulardır. Kedilerin ev ortamında olmaları çok uyku ve oyun oynamalarına sebep olmaktadır. Bunun için kedilerin uyumak için uygun bir yatak ve oyun oynamaları için oyuncaklar olması gerekmektedir. Kediler ev ortamında olmalarından dolayı tuvalet ihtiyaçlarını evde gidermek zorunluluğu bulunduğunda evin uygun bir yerinden kedilerinde ulaşımı kolay olacak bir şekilde uygun tuvalet konulması gerekmektedir.

 

Kedilerin sağlık durumlarını veteriner hekim gözetiminde yapmalıyız. Aşılarını ve diğer bakımlarını ihmal etmemeliyiz. Kediler beslenme konusunda çok seçici canlılar olduğundan, mama seçiminden dikkatli hareket etmek ve veteriner tarafından uygun görülen mama seçeneklerini tüketmek gerekmektedir. Kedilerin alerji olmasına neden olan tahıl içerikli mamalar, beslenme açısından çok değeri olmayan ve kediler için uygun görülmeyen mama türleridir. Kediler oyun oynarken ve hareket halindeyken kaybetmiş oldukları enerjileri protein ve et içerikleri yüksek olan mamalardan kazanmaktadırlar. Bunun içinde mama seçiminden bu konulara dikkat etmek ve uymak kedilerin sağlığı ve uzun ömürlü yaşaması için temel kurallar arasındadır. Kediler evimizde yaşayan ve dostumuz olan canlılar olduğunu unutmamak ve onların beslenmesinde kaliteli ve sağlıklı mamalar kullanmak gerekir.

 

Kedilerin yaşam kalitesi için bizler mama seçimi konusunda bilinçli olmak ve ucuz mamalar tercih etmek yerine kedimize uygun mamalar tercih etmeği düşünmeliyiz. Bu şekilde daha sağlıklı bir kedimiz olur. Aksi durumda sağlığı bozulan kedimiz için veteriner hekim kapısını aşındırırız. Bunu yaşamamak için mama seçimini kedimize uygun yapalım. Ayrıca kedimizin yaş, ırk ve kilo durumuna göre dengeli beslenmesi için de mama seçimi önemli bir faktördür.

 

            Tomi Kedi Pouch Konserve mamalarını tanıyalım, kedimiz için uygun mu? inceleyelim. Birçok çeşitli ile kedilerimizin dengeli beslenmesi için protein ve vitaminler ile zenginleştirilmiş mamaların başında gelmektedir. İçeriğinden kaynağı belli olan et ve protein bulunduran, tahıl içeriği olmayan ve dengeli beslenme için uygun kedi mamaları veteriner hekimlerin önerdiği markalar arasındadır.

 

Somonlu ve Alabalıklı çeşitleri arasında olan Tomi Kedi Pouch Konserve mama çok lezzetli ve kaynağı belli olan balık etini özel soslarla lezzetlendirmiştir. Besin değeri yüksek dengeli mineral içeren mama kedilerin eşsiz lezzet ile tüketebileceği mamaların arasındadır.

 

Tavşanlı ve Tavuk çeşitleri ile tavşan ve tavuk etini harmanlanmış ve özel soslarla birleştirmiş eşsiz bir lezzet ortaya çıkarmışlardır. İçeriğinde mineraller ve protein ağırlıklı olan ve tamamen doğal yolar ile üretilmiş mama kedilerin kullanımım için uygundur.

 

Kazlı ve ciğerli çeşitleri ile Tomi Kedi Pouch Konserve mamasına kediniz asla hayır demesi mümkün olmayacaktır. Kediler için uygun ve içeriğinden bulunan kaz ve ciğer kaynakları belli ve taze ürünlerdir. BU mamada doğal ürünler kullanılmıştır. Solarında asla katkı ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Kedinizi Şımartın

Geniş dağıtım ağı ile her yerde kolayca bulabilecek mamadır. Fiyat konusunda kaliteli mamada uygulanan fiyatlar piyasa şartlarına göre son derece uygundur. Kedilerin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamaları için üretilmiş mamalar arasındadır. Mamanı içeriğinde kullanmış olduğu ürünler doğal ve tazedir. Asla hayvansı türevler içeren maliyet düşürmek için kalitesiz ürün kullanmayan ve kaliteden ödün vermeyen Tomi Kedi Pouch Konserve mamaları kediler için son derece besleyici ve protein içeren, sindirim sistemi dostu mamalardır. Kedilerin sağlığı için tercih edilmesi uygundur.