arama

Miglior Gatto Deliziosi Tavuk ve Av Hayvanlı Arı Sütlü Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Miglior Gatto Deliziosi Tavuk ve Av Hayvanlı Arı Sütlü Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi Tavuk ve Av Hayvanlı Arı Sütlü Kedi Konservesi

Günümüz şartlarında insanlar evlerinde balık kaplumbağa kuş kedi köpek gibi hayvanları beslemeyi tercih etmektedirler. Giderek yalnızlaşan topluluk içerisinde insanlar evlerinde kendilerine bir can yoldaşı , bir nefes aramaktadırlar ve bu arayış içerisinde en sadık ve güvenilir olarak buldukları hayvanlar köpekler ve kedilerdir. Daha beslenmesi kolay ve gürültüsü az olan kediler bu grup içerisinde en çok tercih edilen hayvanlardır. Kediler duygusal anlamda insanlara döngüsü daha hızlı olan ve tepki veren hayvanlardır. Evinde kedi besleyen bir insan eve döndüğünde kendini yalnız hissetmez. Kapıyı anahtarıyla açsa dahi ona kapıyı açan kimse olmasa da evinde onu bekleyen bir canlının, bir nefesin olduğunu bilir.

 

Bilim adamları ve psikologlar yaptıkları çalışmalar sonucunda kedilerin insan psikolojisi üzerinde ne kadar olumlu bir etkiye sahip olduklarını ispatlamışlardır. Bu can dostlarımızın bizlerle daha uzun süre vakit geçirmeleri ve evin bir bireyi haline gelmiş olmalarının verdiği bağlılıkla bizimle daha fazla yaşayabilmeleri için onların sağlıklarına ve beslenmelerini itina göstermek gerekmektedir. Kedimizin beslenmesinin temelinde ona en uygun olan mama türünü seçmek vardır. Elbette ki en doğru beslenme yöntemi bir kedinin annesi tarafından emzirilerek beslenmesidir. Ancak bu mümkün değil ise kedilerin etobur olduklarını bilerek hareket etmek gerekir. Kediler yavru iken yoğurt, süt, peynir ile beslenmeleri kemiklerin gelişimi açısından oldukça faydalı olacaktır. Özellikle bir yaşını geçen kedileri hemen her şeyi yemeye alıştırmak gerekmektedir. Çünkü bu henüz halde ve damak tadı tam oluşmadığından yapılması kolay bir eğitimdir. Kedilerimizin yemek kaplarını ve su kapılarını her zaman temiz tutmak gerekmektedir. Gün boyunca aynı mamanın kap içinde kalması doğru değildir. Can dostlarımız için konserve mama tercih etmişisek bu konserve mamaları alırken son kullanma tarihlerine mutlaka dikkat etmemiz gerekir. Konserve mamaları kapakları açıldıktan sonra en kısa süre içerisinde tüketmek gerekir. Çünkü konserve mamaların bozulmamaları için muhafaza eden kimyasallar ağız açılmış olan bir konservede bozulmayı hızlandırmaktadır.

 

 Miglior Gatto Deliziosi Tavuk ve Av Hayvanlı Arı Sütlü Kedi Konservesi içeriğindeki maddeler sebebiyle kedinizin sağlıklı tüylere sahip olmasını, kolay sindirim yapabilmesini, güçlü kemik ve eklem yapısına sahip olmasını sağlamaktadır. Konserve şeklinde bir yaş mamadır. İçeriği et ve hayvansal ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca mineral de bulunmaktadır. İhtiyaç halinde anında kullanılabilecek hazır bir mamadır. Serin ve kuru bir yerde saklandığı sürece uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Ürüne ait olan son kullanma tarihleri ve numaraları her paketin üzerinde belirtilmiştir.

Miglior Gatto Deliziosi Tavuk ve Av Hayvanlı Arı Sütlü Kedi Konservesi

Bu açıdan kullanıcının dikkat ederek alması gereken detaylar göz önünde bulunmaktadır. Her biri 85 gramlık paketler halindedir. Kedinizin ihtiyacı olan enerji seviyesini karşılayabilecek düzeyde donanımlıdır. Ağırlık olarak etten oluşan bir yaş mamadır. Veterinerin de tavsiye edeceği şekilde beslenen kedilerimiz şayet doğru bir beslenme düzeni içerisinde yaşamlarını devam ettirirler ise problemsiz bir yaşlılık süresi geçirirler. Emsallerine göre oldukça ekonomik bir fiyata sahip olan bu mamanın içeriği de yine doğal ürünlerden oluşmaktadır. Kedi besleyen insanlar tarafından mama seçiminde oldukça talep gören bu mama hem ekonomik fiyatlara sahip olması hem de kolayca ulaşılabilir olması açısından çok geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.