arama

Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi

Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi

Küçük dostlarımızın bizler için önemi büyüktür. Onları, aile fertlerimizden biri olarak görür ve kendileri için en iyisini yapmaya çalışırız. İyi bir bakım, küçük dostunuz için bir lüks değil, bir ihtiyaçtır. Kedilerimizin sağlıklı olabilmesi ve iyi bir sağlık seviyesini devam ettirebilmeleri için en büyük etmen kuşkusuz onlara verdiğimiz besinlerdir. Küçük ya da büyük herhangi bir petshopa ve hatta zincir mağazalara gittiğinizde, kafanızın karşıması oldukça normal bir durumdur. Çünkü evcil hayvan gıda sektörü son yıllarda oldukça göz alıcı hale gelmiş, onlarca yerli ve yabancı marka raflarda yerlerini almıştır. Sadece onlarca farklı marka değil, o markaların da onlarca çeşidi bulunmaktadır. Bir de bu mamaları, kuru mama ve yaş mama olarak ikiye ayırdığımızda işin içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Hangi kedi maması markası güvenilirdir, hangisi daha besleyicidir ve/veya hangi markanın fiyat/maliyet oranı en idealdir gibi soruları kendimize sorarken rafları dolaşmaya devam ederiz. Ancak unutulmamalıdır ki, bilinçsiz olarak yapacağımız mama seçimi, kedimizin sağlığını tehdit ederek bizleri kısa vadede anlayamasak da uzun vadede oldukça üzebilir.

 

Pro Plan

Belli bir süredir evcil hayvanınızla birlikte yaşıyorsanız, mutlaka ProPlan markasını duymuşsunuzdur. Dünyanın önde gelen markalarından, bizlerinde güvenerek tükettiği gıda ürünleri üreten Néstle, ProPlan’i evcil hayvanlarımızın beğenisine sunuyor. Gıda sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimini, uzun yıllardır tüm dünyada evcil hayvan sektörüne uyguluyor.

 

Güvenebileceğiniz Kedi Konservesi

Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi, kahve renkli küçük mama taneciklerinden oluyor. Ciğer ve tavşan etinin, kediniz için vazgeçilmez tadı, özel sos ile birlikte evcil dostunuzun beğenisine sunuluyor. Kediniz için olmazsa olmaz bir gıda çeşidi olan protein oranı, Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi’nde %7 ile %12 aralığında yer alıyor. Bu protein yüzdesi aralığı, kedilerimizdeki ideal kas miktarını korumak için son derece önemli bir yere sahip. Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi de bu orana göre üretilmiştir. Konserve içerisindeki yağ oranı %3,7 ile %7 arasında yer alır. Yağ, kedilerimiz için oldukça gereklidir, çünkü evcil dostumuzun günlük kalorisini (enerjisini) yeterince almasına yardımcı olur. Mama içeriğinde bulunan kalsiyum ve mineraller, kedilerimizin diş ve iskeletleri için oldukça faydalı ve gereklidir. Sağlıklı diş ve iskelet, mutlu bir kediyi de beraberinde getirir. Kedilerimizin sindirim sistemlerinde oldukça büyük bir öneme sahip olan selüloz da bu konserve mamada yeterince bulunmaktadır. Bizlerin de enerji içecekleri vasıtasıyla tükettiği taurin sayesinde, minik dostlarımızın kalp ve göz sağlığı korunmaktadır.

 

İçerik

 

İşlenmiş et ve türevleri, protein (bitkisel) özü, tavşan ciğeri, balık ve yan ürünleri, bakır sülfat ve mineraller.

 

Ne Kadar Verilmeli?

Eğer kediniz 4 kg’dan daha zayıf ise, gün içerisinde iki kez beslenmelidir. Bu iki öğünde toplam 3 ya da 4 kutu Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi tavsiye edilir.

 

Ancak dişi kediniz süt vermeye devam ediyor ya da hamile ise, gün içerisinde yiyebildiği kadar kutu konserve verilmesi tavsiye edilir.

 

Oda sıcaklığında servis yapın fabrika seri numarası ve kayıt numarası son kullanma tarihi kutu altındadır son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur, Ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. İki ayrı öğünde günde 3-4 kutu ile besleyiniz. Taze içme suyunu daima mamanın yanında bulundurunuz.

 

Konserve, oda sıcaklığında servis edilmeli, aşırı soğuk ve aşırı sıcaktan korunmalıdır.  Açılmamış olan konserve kutusu, son kullanma tarihine kadar uygun şartlarda (aşırı soğuk ve sıcaktan koruyarak) tazeliğini korur. Ancak ağzı açılmış olan konserve kutusunu, buzdolabında saklamanız gerekmektedir. Günde iki kez, 4 ya da 4 kutu Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi veriniz ve her zaman taze içme suyunu kedinizin mama kabına yakın bir yerde bulundurunuz.

Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi

Kedinize verdiğiniz değeri, onun sağlığı ve mutluluğu için en iyisini yaparak gösterebilirsiniz. Bunu Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konservesi ile sağlayabilirsiniz.