arama

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Konservesi

 Proplan 80 yıllı aşan deneyim ve 350’den fazla uzman ( hekim, veteriner, gıda uzmanı, beslenme uzmanı ) kadrosuyla mamalardan biri olan Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesi kediler için özel olarak hazırlanmış bir konserve kedi mamasıdır. Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesi içerisinde kediler için özel olarak belirlenmiş; besleyici ve yararlı içerikler yer almaktadır. Uzmanlar tarafından sık ve yoğun testler sonucu kalite onayı alan Proplan kedi mamalarının her ürünü özel olarak hazırlanmıştır. Bu yüzden Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesini güvenle alabilirsiniz. Mama hakkında bilgi vermeden önce markası hakkında bilgi vererek markanın güvenilirliğini belirtelim.

 

Proplan Amerika’da merkezi bulunan bir ithal markadır. Dünyaca ünlü olan Nestle Purine tarafından kurulmuştur. Amaçları evcil hayvanlar için en iyi mamayı sunmaktır. Bu yüzden aldığı besinleri güvenilir gıda tedarikçilerinden alarak işe başlar. Fakat hemen kullanmaz. Öncelikle belli testler tabi tutar. Testi geçen besinler kullanılır sadece. Mamanın içeriğini 80 yıllık deneyimle 350’den fazla uzman karar verir.

 

Daha sonra ürünlerini son teknoloji makinelerle yapar ve yapım sonucu kalite kontrol yapılır. En son piyasaya sunulur. Üretimin her anı dikkatle izlenir. Proplan markası bu yüzden dünyanın her yanına yayılmış güvenilir bir marka olmuştur. Şu an Dünya’da ve Türkiye’de en çok kullanılanlar arasındadır. Bu yüzden bu markaya güvenebilirsiniz.

 

Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesinin içeriğine bakarsak iyi kalite besinler görürüz. Özellikle ton balığının kullanılması etçil olan kediler için çok iyi bir durumdur. Çünkü ton balığında bulunan balık içeriğinde bolca Omega 3 ve Omega 6 bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde kedinizin bağışıklık sistemi öncelikle daha kuvvetli olacaktır. Daha sonra beyin, sinir sistemi, göz sistemi daha iyi hale gelecektir. Ayrıca kediniz daha az hastalanıp daha erken iyileşecektir. Bu yüzden et ürünler ve özellikle balıketi çok önemlidir. Ve uzmanlar sık sık tüketilmesini önerir.

 

Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesinde bulunan protein miktarı %10 civarındadır. Bu oran bir konserve mama için çok iyi bir orandır. Tavsiye edilen oran %7,5 – 12 arasındadır. Bu yüzden iyi bir oran denilebilir. Protein kedinizin vücut sağlığı için son derce önemlidir. Bu yüzden alacağınız mamada kontrol edilmesi gerekilen şeylerden biri protein miktarıdır. Proteinler görev olarak hücreleri yeniler, hücreleri onarır ve antikorlar üreterek mikropların vücut içinde yer edinmesini önler. Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesinde verilen %10 protein oranı bu yüzden iyi bir orandır.

 

Vitamin olarak C, D3 ve E vitaminleri kullanılmış. Her vitaminin görevi farklıdır ve vücut içinde vücut fonksiyonlarının iyi çalışmasına yardım ederler. C vitamini bağışıklığı kuvvetlendirirken, D3 vitamini kemik, kas ve eklem gelişimi için gereklidir. E vitamini sağlıklı tüy ve deri gelişimi için çalışır. Ayrıca beyin sağlığını olumlu etkiler. Bu yüzden kullanılan vitaminler son derece uygun ve yerindedir. Mamada kullanılan selüloz kas gelişimini destekler. Mineraller ise vücut yapısının daha dirençli olması için çalışır.

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Konservesi

Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesini 4 kilo civarındaki kedinize 3 – 4 tane verebilirsiniz. Hamile ve süt veren kediler için ise yedikleri kadar verilebilir. Konserve mamalar lezzetli olduklarımdan kediler çok sever ve tüketirler. Bu yüzden 1 ile 7 yaş arası kedinize güven içinde verebilirsiniz. “Sonuç olarak Pro Plan gourmet gold kıyılmış ton balıklı kedi konservesi kediler için son derce iyi bir kedi mamasıdır ve kedinize güven içinde vereceğiniz bir mamadır. Marka güvenilir, içerikler zengindir. Bu yüzden kullanılması önerilir.