arama

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Somonlu Tavuklu Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Somonlu Tavuklu Kedi Konservesi

Pro Plan Gourmet gold parça etli soslu somonlu tavuklu kedi konservesi Proplan uzmanlığıyla hazırlanmış bir kedi mamasıdır. İçinde kediniz için özel testlerden geçirilerek kalite onayı almış besinler bulunmaktadır. Proplan mamalarının dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan ve önerilen mamalar arasında olduğu bilinen bir gerçektir. Her kedi sahibi kedisine mama alırken birkaç defa bu markayı duymuştur. Bunun nedeni Proplan ürünlerinin dünyanın güvenini kazanmış olmasındandır.

 

Pro Plan Gourmet gold parça etli soslu somonlu tavuklu kedi konservesini tanımak için öncelikle onu yapan markayı tanımak gerekir. Bu yüzden öncelikle ithal bir marka olan Proplan hakkında bilgi vermek daha sonra ise mamanın içeriğine değinmek yerinde olacaktır. Proplan merkezi Amerika’da olan dünyaca ünlü bir evcil mama markasıdır. Güvenilir ve herkesçe bilinen Nestle Purinaya bağlıdır. Mama konusunda 80 yılı aşan deneyime sahiptir. Ayrıca mamalarının sık ve yoğun testlerden geçip onay aldığını belirten süper Premium unvanına da sahiptir.

 

Proplan mamalarını yaparken besin seçmek konusunda titizlik içinde çalışır. Aldığı besinleri uzman besin tedarikçilerinden alır ve testlere tabi tutar. Bu sayede kalite kontrolü sağlamak ister. Sonrasında 80 yıllık deneyim ve 350’yi aşan uzman kadrosuyla mamanın içeriğini hazırlarlar. Bu sayede kediniz için en uygun mamayı hazırlamayı amaçlamaktadırlar. Daha sonra üretime geçerler. Üretim son teknoloji makinelerle yapılır. Daha sonra mamalar kalite kontrolden geçirilir ve piyasaya sürülür. Proplan dünya da uzmanlar tarafından en çok önerilen kedi mamalarından biridir ve dünyanın her kıtasında bulmak mümkündür.

 

Pro Plan Gourmet gold parça etli soslu somonlu tavuklu kedi konservesinin içeriğini değinecek olursak protein bakımından zengin olan etler kullanıldığını görürüz. Özellikle kullanılan somon eti çok iyi bir ettir. İçinde Omega-3 ve Omega-6 bulunan somon eti kedi beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Bağışıklığı kuvvetlendirici, beyin, göz, sinir sitemi için yararlı bir içeriktir. Vücudu korur ve daha iyi hale getirmek için çalışır. Ayrıca et besini etçil olan kediler için besleyici bir özelliğe sahiptir ve bolca kullanılması gerekmektedir.

 

Pro Plan Gourmet gold parça etli soslu somonlu tavuklu kedi konservesinin içindeki protein miktarı %10 olarak verilmiş. Bu oran bir kedi konservesi olası önerilen miktar arasındadır. Protein içeriği kedi vücudunu koruma amaçlı iyi bir içeriktir. Hücreleri yeniler, onarır ve vücuda yabancı mikroorganizmaların girmemesi için antikor üretir. Bu sayede kedinizin vücudunu bir kalkan gibi korur. Kullanılan vitaminler C, D3 ve E vitaminidir. Vitaminler görev bakımından vücut fonksiyonlarının iyi çalışması için çalışırlar.

 

Örneğin C vitamini bağışıklığı kuvvetlendiren bir içeriği sahipken, D3 vitamini kasların, kemiklerin ve eklemlerin daha iyi bir yapıda olması için çalışır. Bu sayede kedinizin bu kas, kemik, eklem ağrısı çekmesi önlenir ve iyi bir gelişim hedeflenir. E vitamini ise kedinizin tüy sorunu için birebirdir. Hücreleri yenileyerek derinin daha iyi bir yapıda olmasını sağlar ve tüy sağlığını etkiler. Bu sayede kedinizin tüylerindeki dökülme duracaktır. Ayrıca beyin gelişimine de faydası vardır. Selüloz kedinizin kas sistemi için önemlidir. Yağ ise vücudu koruyan ve enerji veren bir içeriğe sahiptir. Mamada %2,3 olarak verilen yağ oranı yeterli bir orandır.

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Somonlu Tavuklu Kedi Konservesi

Sonuç olarak Pro Plan Gourmet gold parça etli soslu somonlu tavuklu kedi konservesine bakıldığında içerik olarak zengin ve yeterlidir. Ayrıca dünyaca ünlü bir marka olan Proplan maması olması mamayı almak isteyenler için bir artı durumundadır. Çünkü Proplan markası güvenilir ve uzmanlar tarafından önerilen bir markadır. Bu yüzden bu mamayı alarak kedinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.