arama

Proplan Izgara Sığır Etli Havuçlu Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Izgara Sığır Etli Havuçlu Kedi Konservesi

Dünyaca ünlü bir marka olan Proplan kediler için özel olarak çıkardığı Proplan ızgara sığır etli havuçlu kedi konservesi yetişkin kedilerin beslenmesi için önemli bir mamadır. İçerisinde kediniz için önemli besin ve besin değerleri bulunmaktadır. Kullanılan besin değerleri dengeli ve yeterlidir. Kedinizin seveceği lezzettedir. Proplan ızgara sığır etli havuçlu kedi konservesini tanımak ve neden kediniz için iyi bir mama olduğunu anlamak istiyorsan elbette öncelikle mamanın içeriklerine bakmamız gerekir. Daha sonra ise mamanın yapılışı ve markanın güvenilirliği bilinmelidir. Bu sayede mamayı daha iyi tanıyacak ve neden önerilebilir bir mama olduğu anlaşılacaktır.

 

Proplan ızgara sığır etli havuçlu kedi konservesinde et olarak sığır eti ve balıketi kullanılmıştır. Bilinmelidir ki aslanlarla aynı aileye mensup olan kedilerin beslenmesinde et önemli bir besin kaynağıdır. Et kediler için besleyici ve lezzetli bir besin kaynağıdır. Kullanılan etlerden balıketi özellikle önemlidir. Balıketinde bulunan Omega 3 ve Omega 6 içerikleri kedi sağlığı için önemli olan içeriklerdir. Bu içerikler beyin kalp, göz, sinir sistemi, bağışıklık sistemi için sağlık vericidir. Kalbin daya iyi çalışması ve beyin sinirlerinin daha iyi olması, gibi özelliklerinin yanında hastalıklara karşı vücudu kuvvetlendirir.

 

Mamadaki besin değerlerine bakıldığında %14 oranında protein görülür. Bu oran bir kedi mamasına göre zengin denilecek bir orandır. Protein görev olarak vücudu koruduğu ve onardığı, yapılandırdığı için önemlidir. Hücreleri onarıp yenileyerek vücut yapısının daha sağlam olmasını sağlar. Ayrıca antikor üreterek mikropların vücut içinde yer edinmesini de engeller. Yaraların enfeksiyon kapmasının da önüne geçilir.

 

Görüldüğü gibi son derece önemli ve gerekli bir içeriktir. Bir diğer içerik olan yağ içeriği %2,5 olarak verilmiş. Bu oran bir kedi için yeterli oradadır. Kedinizin gün boyu enerjisini sağlayacaktır. Yağ içeriği görev olarak kedilerin enerjisini sağlar ve vücut organellerinin kaplayarak korur. Kullanılan diğer bir ürün olan mineraller ise vücut yapısını daha dirençli, sağlam hale getirir. Mineraller sayesinde kedinizin vücut yapısı daha sağlam, daha iyi ve daha dayanıklı olacaktır.

 

Proplan merkezi Amerika’da olan dünyaca ünlü bir ithal üründür. Nestle Purina tarafından kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Yapısında 350’den fazla uzman bulan Proplan’ın 80 yıldan fazla uzun süredir evcil hayvan beslenmesi konusunda kaliteli mamalar üretmektedir. Mamaları yaparken kaliteli besinler kullanmaya özen gösterir. Bu besinleri güvenilir yerlerden alır ve kalite testlerinden geçirir. Kalite onayından geçen besinleri uzmanların ve 80 yıllık tecrübenin ışığında hazırlar. Yaptığı mamaları kalite kontrolünden sık sık geçirerek kalite standartlarından ödün vermez. Bu yüzden uzmanlarca önerilen bir mama olmuş ve kalite onayından geçmiş bir süper Premium unvanını almıştır. Merkezi Amerika’da olsa da Avrupa’nın pek çok yerinde fabrikaları vardır. Ve dünyanın neredeyse her yerine ürün ihraç etmektedir. Bu ülkelerden biri olan Türkiye’de de çokça önerilmekte ve kullanılmaktadır. Bu gibi sebeplerden ötürü Proplan ürünlerinin güvenilir olduğu söylenebilir elbette.

Proplan Izgara Sığır Etli Havuçlu Kedi Konservesi

Görüldüğü gibi Proplan ızgara sığır etli havuçlu kedi konservesi kediler için uygun bir mamadır. İçerisinde kedilerin sağlığı için önemli olan içerikler kullanılmış bir mamadır. Ayrıca besin değerleri de iyi orandadır. Proplan markası güvenilirliği ve kalitesiyle zaten dünya da parmakla gösterilen mamalardan biri olması sebebiyle önemlidir. Bu yüzden Proplan ızgara sığır etli havuçlu kedi konservesini kedinize güven içinde alıp verebilirsiniz. Kedi beslenmesinde 80 yıldan uzun çalışmış olan bir marka olan Proplan ürünlerini gönül rahatlığıyla kedinize verebilirsiniz.