arama

Proplan Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Kedi Konservesi

Kedilerimiz için proplan kedi konservesi çeşitlerine bakalım ve onun istediği tadı lezzeti ona sunalım.  Pro Plan Gourmet Izgara Somonlu Yaş Kedi Maması 85 gr: Özel sosuyla birlikte ızgara olarak pişirilmiş somon eti sayesinde ona çok güzel ve dayanamayacağı bir lezzet sunarsınız bu mamayı vermekle. İçerisinde bulunan diğer besin grupları;et ve et ürünleri, somon eti, vitamin, şeker, buğday, bitkisel proteinler. 4 kg ağırlığına kadar olan kedilerinize öğünlere bölerek 2 öğün şeklinde günlük 3 ve ya 4 kutu olarak verebilirsiniz. Kediniz hamile ve ya emziriyor ise günlük ne kadar tüketimi olursa sınırsız olarak verilebilir. Kutuyu açtıktan sonra buzdolabında muhafaza etmelisiniz. Kedinize verirken ise oda sıcaklığında vermeniz tavsiye edilir. Yanında içme suyu bulundurunuz.

 

Proplan Gourmet Royal Gold Sığır Etli Kedi Konserve Maması 85 gr:Sığır etleri tanecikli bir yapıda olup kahverengi bir sosla karıştırılarak konserve edilmiştir. Kedilerin günlük ihtiyaç duydukları enerji seviyelerine ulaşmalarını sağlar. 1 ve 7 yaş arası kediler için uygundur. İçerisinde bulunan kalsiyum sağlıklı ve güçlü bir diş yapısı oluşumuna yardımcı olurken mineral bulunması ise iskelet yapılarının daha düzgün ve sağlıklı olmasına yardım eder. Taurin bulundurması kalp ve göz sağlıkları için yararlıdır. Selülozlar sayesinde sindirim sistemleri daha hızlı çalışır ve kolay sindirilebilir özellik sağlar. Kedinizin günlük yeme şekli, boyu, kilosu ve aktivitelerine göre öğün şeklini ve yeme miktarını ayarlayabilirsiniz. Proteinler, sığır eti, yağlar, vitaminler, mısır, balık eti içerisinde bulunan diğer besin gruplarıdır.

 

Purina Gourmet Gold Kıyılmış Ördekli,  Havuçlu Ve Ispanaklı Konserve Kedi Maması 85gr:1 ve 7 yaş arası yetişkin kediler için hazırlanan mama içerisinde gerçek ördek eti bulunur ve ıspanakla havuç birleşmesi ile yapılan mama kedileriniz için vazgeçemeyeceği bir tat olur. İçerisinde bulunan taurin ile kalp ve göz sağlığını korur. Günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. İskeletleri için mineraller yeterli seviyede mama içerisine konulmuştur. Kalsiyum bulunması sağlıklı dişler ve diş etleri için faydalıdır. İçerisinde bulunan diğer besinler ise;protein, su, et ve et ürünleri, ördek eti, havuç, mineraller, ıspanak, a vitamini, d3 vitaminidir.

 

Proplan Housecat Hindi Etli Pouch Kedi Konservesi 85 Gr:Seçici kediler için hazırlanan özel içeriğiyle kedilerinizin asla hayır diyemeyeceği bir lezzettedir. Günlük besin ihtiyaçlarını ve günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacak içeriklerle hazırlanmıştır. 5 kilograma kadar kediler için günlük 2 veya 3 paket verebilirsiniz. İçerisindeki diğer besin grupları;vitaminler, et ve et ürünleri, proteinler, mineraller, şeker grupları bulunur. Paket açıldıktan sonra soğuk yerde muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

Proplan Steril Okyanus Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 85 Gr: Kısırlaştırılan kediler diğer kedilere oranla daha az enerji harcadıklarından dolayı onlara özel olarak formüle edilmiştir. İçerisinde bulunan diğer besin grupları;et ve et ürünleri, balık eti, mineraller, şekerler, vitaminlerdir. Mama günlük olarak servis edilmeli, ve 5 kiloya kadar olan kediler için 2 ve ya 3 öğün şeklinde verilmelidir. Buzdolabında muhafaza edilmelidir. Buzdolabında ise en fazla iki gün bekletilmelidir.

 

Proplan kedi konservesi çeşitlerinde kedinizin ihtiyacı olan her türlü içeriğe sahip mama çeşitlerini bulabileceğiniz gibi yaş kedi mamaları kediler için sindirim açısından oldukça faydalıdır. Çiğneme olayı yaş mama gruplarında daha kolaydır.  Bir çok tüketicinin ilk sıradaki tercihidir.

Proplan Kedi Konservesi

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Tavuklu Ciğerli Kedi Konservesi 85 Gr: 1 ve 7 yaş arası kediler için üretilen mama kedinizin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dengeli besin gruplarından oluşmuştur. İçerisinde bulunan kalsiyum diş ve diş etlerini korur. Mineraller ise güçlü ve sağlıklı iskelet yapısının oluşumuna yardımcı olur. Sindirim sitemleri için selüloz oranı yeterli şekilde kullanılmıştır konserve içerisinde. 4 kilo olan kediler için günlük 2 öğün olarak 2 ya da 3 paket verilmesi uygun görülür. Hamile ve emziren kediler için ise günlük tüketimi sınırsız olarak verebilirsiniz.