arama

Proplan Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Kedi Maması

Beslenme durumu, her canlı için önem arz etmektedir. Ne var ki bizimi için önemli olan can dostlarımız da beslenme için bize muhtaç durumdadır. Basit bir yem daha ucuz bir mama kedinizin sağlığından öte sizin cebinizi daha da zora sokacaktır.

 

Unutmayınız ki ucuz alacak kadar zengin değilim cümlesi hiç de yalan bir cümle değildir. Proplan ürettikleriyle alakalı her zaman test edilmiş mamaların üretimini en detaylı, en kaliteli, en özenli şekilde yapmaktadır. mama üretimi yapılırken, kedilerimizin hayatları boyunca olan ihtiyaçları doğrultusunda formülize edilmiştir.

 

Beslenme, canlılar için büyük önem arz etmektedir. Yavru bir kedi ile yetişkin kedi arasında bulunan farklılıklar da proplan tarafında desteklenmekte, en iyi şekilde forma sokularak üretimleri yapılmaktadır.

 

 ProPlan kedi maması, sizinle evcil hayvanınız arasındaki ilişkiye kadar düşünerek, onların ve sizin de iyi bir hayat sürmesi için yardımcı olmaya çalışmaktadır. Onların da ihtiyaçlarına özel şekilde üretimleri sağlanmaktadır.

 

ARGE departmanlarında veteriner hekim ve de beslenme uzmanları kontrolünde siz değerli dostlarımızın sahipleri ve de beslediğiniz evcil hayvanlarınız için mamaların üretimi yapılmaktadır. İyi bir ekip tarafından testleri yapılan, bilim dünyasındaki sınırlar da zorlanarak sağlıklı ürün üretimleri proplan tarafından sağlanmaktadır.

 

Kedilerin doğumlarında meydana gelen sağlıklı olmaları için de destek olan koruyucu sistemleri, dış etki olarak da deri tüy sistemi içsel koruyucu olarak da sindirim yani bağışıklık ve de idrar yolları sistemi vardır. Proplan kedi mamaları, ürettikleri mamalar da içlerinde yer alan besin maddeleri sayesinde sistemlerinin her birinin korunması daha da kolaylaşır ve de kedininiz de daha sağlıklı olarak yaşaması gözlenmektedir.

 

Proplan mamalarında, içlerinde kaliteli içerikleri olan besinler ve de tescilli teknoloji ürünlerinden oluşturan besin değeri skalası yer almaktadır. Amaçladığınız her besin, içlerinde dengeli bir şekilde yer almaktadır. Temel içeriğini bozmayacak şekilde tatları olan (tavuk eti, somon gibi sağlıkla yiyebilecekleri tatlar) mamalar, besin alımı ihtiyacına ve ağız tatlarına uygun şekilde üretilmektedir.

 

Besin alımına yönelik olan ve birçok testten geçmiş olan ProPlan Kedi Maması kediler için sağlıklarının hiçbir engele takılmaması için harika bir ürün. Muhteşem gıda sindirimi, kalite standartlarına uygun şekilde üretilmekte, birincil kaliteyle sunulmaktadır. Besin değerleri arasında vitamin, mineral ve diğer işlevsel besinler yer almaktadır.

 

Kedilerin tüylerinin sağlığı o kadar önemlidir ki bunu mamaların içinde yer alan besinler de büyük ölçüde sağlamaktadır. Proplan kedi mamasındaki özel besinler, kedilerin tüy bakımlarına, tüylerin sağlıklı, parlak ve canlı oluşunda da büyük etki sağlamaktadır.

 

Kalite standartlarındaki önemli değerli içinde barındıran Proplan kalitesi, bilinçli kesim tarafından tercih edilir. Can dostlarınız eğer ki sizler için değerliyse kaliteden ödün vermeyen mamalardan kaçınmayın. Lezzeti de kedileriniz sevdiği şekilde olan mamalar, hem leziz hem de sağlıklı. Birçok kontrolden geçen mamalar, en üst düzeyde kaliteli besinlerle üretilmiştir. Sindirim, dolaşım, boşaltım sistemlerinin her aşamasında bu mamalar sayesinde kolayca sistemler sağlanmaktadır. Koruyucu sistemlerini en uyumlu şekilde çalışmasını sağlayan Proplan Kedi Maması, yüksek kaliteli mamalar arasında yer almaktadır.

Proplan Kedi Maması

Kedinizin tüylerinin parlak olmasını, sisteminin iyi çalışmasını, daha uzun ömürlü bir yaşam sürmesini ve sizin de hayatta daha kolaylık sağlamanızı istiyorsanız eğer Proplan kedi maması ilk tercihiniz olmalı. Performans, işlevsel tüm koruyucu sistemleri yerine getiren kedi maması, her yerde bulabileceğiniz uygun seçeneklerle sizlerle. Sağlıklı bir yaşam için Proplan kedi maması.

 

Bilinçli bir bireyseniz kedinizin de sağlıklı olmak ve bu leziz mamalardan yemek en doğal hakkı.