arama

Puppy Mama Fiyatları

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Puppy Mama Fiyatları

Evcil hayvan sahipleri mama ürünleri tercih ederlerken kalitenin yanında uygun fiyat koşullarını da göz önüne alırlar. Besin değeri iyi, sağlıklı, güvenilir mama yanında fiyatı da uygun olması evcil hayvan sahiplerinin tercihi haline geliyor. Bazı mama ürünleri çok iyi içerikli ve verimli olmasına rağmen dolgun fiyatları nedeniyle bazı alıcıların maddi açıdan kaynaklı olarak bu ürünleri elde edemeyebilirler. Bu imkanlar karşılanmadığında doğal besin ürünleriyle bu açık kapatılmaya çalışılır.

 

Canlıların günlük besin ihtiyacının yanında sahiplerinin de ekonomik durumunu göz önüne alan Puppy üreticileri, zengin içeriği ve uygun fiyatları ile evcil hayvan sahiplerinin tercih ettiği marka haline gelmiştir. Bahar, yaz, kış sezon kampanyaları ile etiketin yarı fiyatına inen mama fiyatları yanında hediyeleriyle berber alıcılara farklı seçenek fırsatları sunmuştur.

 

Özellikle sağlık sorunları olan canlılara özel hazırlanmış mama içerikleri ve besin takviyeleri belli aylar içerisinde kampanyalı ürünler listesine çıkar. Puppy ürünlerine sahip olmak isteyen evcil hayvan sahipleri internet siteleri üzerinden uygun fiyatlar içeren , kampanyaya girmiş hediyeleri kuru, yaş, konserve ve sıvı besin gıdalarını inceleyebilir online satış üzerinden alışveriş yapabilirler. Diğer Puppy ürünleriyle karşılaştırarak ekonomik durumlarına göre tercih yapabilirler. Kedilerinin besin ihtiyacını karşılarken, ekonomik açıdan alıcı kar etmiş olur.

 

Bazı Kampanyalı Puppy Mama Ürünleri ve Fiyatları ;

 

 

 1. Goody Puppy yavru kedi maması 15 kg : 54,75 TL
 2. Reflex Puupy Lamp & Rice Kuzu Etli & Pirinçli Yavru Kedi Maması 15 kg : 84,94 TL
 3. Orijen Puppy Large- Büyük iri kedi maması 13 kg : 73,50 TL

 

 

 

Mevsim dönemleri dikkate alınarak kampanyaya giren bazı ürünleri içerik yönünden de o mevsime yönelik besin içeriğidir. Mevsiminde tüketilen mama ürünleri kedilerin daha sağlıklı ve verimli büyümesinde etkili bir rol oynamaktadır.

 

Yaz aylarındaki indirimli Puppy ürünleri sadece kedilere özel değil aynı zaman köpekler içinde geçerlidir. Köpek sahipleri için de hazırlanan ve özel tasarlanan besin içerikleriyle mevsiminde tüketilmesi gerek besinlerin mama içeriğinde kullanarak tüketilmesini sağlayacak kuru, yaş, konserve, sıvı takviyeli gıdalar üretilmiştir.

 

Neden Puppy Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

 

*Canlıların besin ve günlük ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlarken aynı zamanda bu canlılara sahip olan sahiplerinin ekonomileri göz önünde bulundurularak üretilmesi.

*Organik ürünlerin mama içeriklerinde kullanılması.

*Kedi ve köpek ırklarına göre hazırlanmış mevsimsel kuru mama çeşitlerinin bulunması.

*Kampanyalı kuru mama ürünlerinin yanında ek olarak besin desteği sağlamak için 12 ay garantili yaş ya da konserve ürünlerinin gönderilmesi.

*Kullanıcılarına anket düzenleyerek en çok talep edilen mama hangisi ise o üründe kampanyaya gidilir ve ihtiyaç sahiplerinin rahatlıkla alabileceği fiyat indirimi gerçekleştirilir.

*GDO lu ürünlerden uzak durarak, koruyucu, renklendirici ve katkı madde içeren ürünlerin kullanılmaması.

*İndirime giren ürünlerde internet siteleri üzerinden kampanya listesi olarak belirlenen ürünlerin stokları geniş tutularak daha çok canlının besin ihtiyacını karşılamaya yönelik etkinliklerde bulunmak amaçlanmıştır.

Puppy Mama Fiyatları

Puppy markasına abone olan kullanıcılar tüm mama ürünlerinden %30 a varan indirimlerle yararlanabilir. Hatta Puppy kartlarıyla yaptığı alışverişlerle bonus biriktirerek, biriken bonuslarla farklı Puppy ürünlerinden birini alabilirler. İndirime girmeyen ürünlerden de yapılan fiyat kesintisi daha çok mama ürün alıcısı olmasına neden olmuştur. Tercih edilenler listesinde yer alan Puppy ürünleri kedi, köpek dışında diğer canlılar içinde ürettiği kuru, yaş, konserve, sıvı gıda takviyeleri vardır. Onlara özgü mamalarda kampanyaya girdiğinde indirim listesinin içerisinde görülmektedir. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz canlı destek hattı ile kampanyaları öğrenebilir, gelecek dönemdeki kampanya olacak ürünleri daha önceden öğrenme fırsatı yakalamış olurlar.