arama

Purina Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Öncelikle Purina Nedir ?

Purina Kedi Maması

Purina Nestlé markasının bir ürünüdür. Nestlé 1866’da İsviçre’de kurulmuştur. Dünya’nın en büyük yiyecek ve içecek üreticisidir. Nestlé’nin kurucusu Henri Nestle’dir. Ürünleri; bebek maması, su, kahve, kedi maması, köpek maması, dondurma, çikolata, gevrekler ve daha eczacılıkta kullanılan ürünlere kadar uzanır. Günümüze kadar devan eden hizmeti hâlâ da devam etmektedir. Nestlé hızla büyürken de bir hazır gıda deposu olmuştur.

 

Şirket 1904 yılında İsviçre Milli Chocolate Company ile bir anlaşma imzalayarak çikolata üretmeye başlamıştır. 1947 yılında Nestlé, baharat ve kuru çorba üreticisi Maggi’yi aldı. 1963 yılında Findus gibi daha bir çok şirketi satın aldı, satın almalar 1990 yılından sonra da devam etti. Spillers Petfoods 1998 ve Ralston Purina satın alındı. Nestlé petfoods ürünlerinde başarılı olmuştur. Nestlé dünya geneline ürün satan bir şirkettir. Bence de öyle bir şirket. Hayatınızın her yerinde Nestlé’yi duymak veya görmek mümkün. Nestlé çikolata alanında kendini ilerleterek büyük bir üne sahip olmuştur. Bana sorsalar, Neden Nestlé’yi seviyorsun? diye benim cevabım ”İç açıcılığı yüzünden çok seviyorum” derim. Purina Kedi Maması günümüzde ‘ de satılmaktadır.

 

Çeşitler; Purina Gourmet Gold Tavuklu Kedi Maması, Purina Gourmet Karışık Etli Konserve, Purina Gourmet Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Perle Izgara Somonlu Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Perle Izgara Alabalıklı Konserve Kedi Maması, Purina Cat Chow Ton ve Somonlu Kedi Maması, Purina Felix Balıklı Konserve Kedi Maması, Purina Felix Tavuklu Konserve Kedi Maması, Purina Felix Somon ve Alabalıklı Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Kıyılmış Tavuklu Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Hindi Etli Kedi Konservesi, Purina Perle Izgara Sığır Etli Yaş Kedi Maması, Cat Chow Yetişkin Somonlu Kuru Kedi Maması, Gourmet Alabalıklı Sebzeli Kedi Maması, Gourmet Somonlu Tavuklu Kedi Maması Konservesi, Purina Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Ördekli Kedi Maması gibi…

 

Yukarıda örneklerini verdiğim kedi mamaları Purina’ya aittir. ”Purina Kedi Maması” Nestlé Tercih edilen en iyi markalar ve petfood ürünleri arasındadır. Sizde bu Petfood’lardan alarak kedinize güzel bir ziyafet çektirin. Hayatta hayvanları unutmayalım!. Sadece biz yemiyoruz, onlarda yemek yiyor karınlarını doyuruyorlar. Sizde Purina Kedi Maması’ndan alarak kedinizin karnını doyurun.

Nestlé’ye bu katkısından dolayı teşekkür ederiz. Bize güzel kaliteli mamalar sunuyor. ”Şu an Nestle dünyanın en büyük çikolata ve süt ürünleri üreten şirketi olup, dünyanın 190 ülkesinde 500‘e yakın fabrika ve 330. 000 çalışan sayısına sahiptir ”

 

Purina Kedi Maması Özel çeşitleri ;

 

”Purina Gourmet Kıyılmış Tavuklu Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Hindi Etli Kedi Konservesi, Purina Perle Izgara Sığır Etli Yaş Kedi Maması, Cat Chow Yetişkin Somonlu Kuru Kedi Maması, Gourmet Alabalıklı Sebzeli Kedi Maması, Gourmet Somonlu Tavuklu Kedi Maması Konservesi, Purina Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Ördekli Kedi Maması”

Purina Kedi Maması

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim bende bu araştırmayı yaparken çok bilgi edindim size de yardımcı olmuşumdur umarım. Sağlıcakla kalın