arama

Quik 415 Gr Biftekli Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Quik 415 Gr Biftekli Kedi Konservesi

Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesi kedinizin ideal beslenmesi için önerilen oranlarda içerik barındıran bir kedi konserve mamasıdır. Mamanın içeriğinde sadece önerilen besinler ve besin değerleri bulunmaktadır. Bu sayede kediniz ideal sağlığına kavuşmuş olacaktır. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde bol vitamin ve protein bulunmaktadır. Ayrıca mamanın içerikleri kedinizin seveceği türde hazırlanmıştır. Bir kedi mamasının tanımanın en iyi yolu mamanın içeriklerine bakmaktır. İçerikler bize mama hakkında her şeyi anlatır.

 

Bu yüzden Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesini tanımak ve hakkında yorum yapmak için içeriklerine bakılalı ve içeriklerin özelliklerine, kediler için olan yararlarına değinmek gerekmektedir. Bu sayede mamanın neden alınması gerekildiği anlaşılacaktır. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde et ( sığır eti ), vitaminler, mineraller, tahıllar ve protein içermektedir. Bu içerikler dikkatli ve iyi oranda kullanıldığında oldukça etkili olmaktadırlar. Kediler hakkında bilgi verilmesi gerekilirse kediler bundan binler yıl önce ormanlarda avlanan canlılardır.

 

Aslanlarla aynı aileye mensupturlar. Her ne kadar binlerce yıl önce evcilleştirilmiş olsalar da onlar hala etçil canlılardır ve ete ihtiyaçları vardır. Bu yüzden alınan mamada et oranı önemli olmaktadır. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde kedinizin seveceği şekilde ideal et oranına göre et kullanılmıştır. Bu sayede kediniz mamayı severek yiyecektir. Çünkü et kediler için besleyici, sağlıklı ve lezzetli bir içeriktir. Ayrıca mamada az oranda kullanıldığında kedilere faydaları olan tahıllar da kullanılmıştır. Tahıllar sayesinde kedinizin kas yapısı sağlanmaya çalışılmaktadır.

 

Ayrıca mamanın doyuruculuğunu artırmak içinde kullanılırlar. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde bulunan besin değerleri besinler kadar önemlidir. Örneğin Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde bulunan ve büyük önem taşıyan protein mamada %8 oranında bulunmaktadır. Bu oran bir kedi mamasında olması önerilen oranlar arasındadır. Protein hayvanlar için vazgeçilmez önemi olan bir besin değeridir. Görev olarak vücut için koruma, onarma ve yenileme görevlerini üstlenir. Hücreleri onarır ve yeniler.

 

Aynı zamanda antikorlar üreterek vücut içinde mikrop barınmasını engelleyip yaraların enfeksiyon kapmasını engeller. Kedinizin sağlıklı bir vücut yapısına sahip olması için protein oranı büyük önem taşır. Bu yüzden alacağınız mamadaki protein oranı ideal ya da idealden daha yukarı olmak zorundadır. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinde ayrıca vitamin olarak en çok kullanılan ve önerilen vitaminlerden A, E ve D3 vitamini kullanılmıştır. Bu vitaminler vücut yapısı için büyük önem taşırlar. Her vitaminin vücut için ayrı görevleri vardır. Örneğin A vitamini göz, deri ve tüy yapısının daha sağlıklı olması için çalışır. E vitamini beyin yapısını güçlendirir ve hücreleri yeniler.

 

Bu sayede deri yapısı daha parlak ve sağlıklı olacaktır. Tüy yapısının da daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. A ve E vitaminleri tüy sorunları olan kediler için önemlidir. D vitamini ise kas, kemik ve eklem yapılarını kuvvetlendirir. Kedi mamaları hakkında bilinmesi gerekilen bir konu kedilerin beslenmesinde öncelikli besin kaynağı olduğudur. Diğer kullanılan ev yemekleri ya da hazır yemekler kedilerin alması gereken besin ve besin değerlerini tam olarak içermez.

Quik 415 Gr Biftekli Kedi Konservesi

Bu yüzden yapmanız gereken ideal bir kedi maması bulmaktır. Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesinin yapısında bulunan ideal içerik be besin değerleri sayesinde kedinizin sağlığı olumlu yönde etkilenecektir. Sağlıklı, tüy dökmeyen, kemik yapısı güçlü ve sağlam yapılı bir kedi oluşması için gerekli besinler içeren bir mamadır. Bu yüzden Quik 415 gr Biftekli Kedi Konservesini alabilir ve kedinizin ideal bir vücut yapısı kazanması için verebilirsiniz.