arama

Royal Canin Kedi Kampanya

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Kedi Kampanya

Kendi alanında ödül almış ve yurt içi yurt dışı destekli mama üretimi sağlayan Royal Canin markası evcil hayvan sahiplerine ve barınakta beslenmesine yardımcı olan hayvanseverler için yaptığı kampanya ya uygun fiyattaki zengin içerikli ödüllü mamalarıyla tercih edilen marka halini almıştır. Özellikle sokak hayvanları için ücretsiz mama dağıtımını üstlenmiş marka olarak bilinmesi, canlıların günlük besin ihtiyaçlarını karşılamada bilinçlendirme seminerleri düzenlemesi isminin duyulmasında etkili olmuştur.Uzman veteriner hekimlerinin köpek, kedi ve diğer canlıların beslenme durumlarına göre bilinçlendirme içerikli etkinlik ve faaliyetleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

            Royal Canin Kedi Kampanyalarına bakılacak olursa; genellikle kuru kedi mamalarında %10lük indirim gerçekleşir. Bu indirimler, bahar indirimi, yaz ve kış indirimi olarak resmi siteleri üzerinden listeler halinde ayrılır. Kampanyalardan faydalanmak isteyen evcil hayvan sahipleri online sipariş desteği üzerinden tercih ettikleri ürünlerin alışverişini sağlayabilirler.

 

Kuru kedi mamalarında olan indirimler yanındaki yaş mama ya da sıvı besin gıda takviyeli ürünlerle beraber satıla sunulmaktadır. Yaz ayına özel kedi mamalarında %30 a varan indirimle kedilerin sevdikleri kroket ve taneli tahılsız tavuk etli kedi mamasında çoklu satış sağlanmıştır. Ve kampanya hala devam etmektedir. Yaş mama tercihini evcil hayvan sahipleri kedilerinin besin tercihlerine göre belirleyebilir, kuru mamanın yanında hediye olarak ilave edilecektir.

 

Royal gıda takviyeli besin kampanyalarına bakacak olursak; genellikle eşya hediyeli olarak her ayın belli günlerinde kampanyalar oluşturulur. Örneğin; mama kabı ya da suluk hediyeli vb. eşyalarla birlikte tüketiciye sunulmaktadır. Sıvı besin takviyeleri genellikle %10’luk kampanyalar şeklinde yaş mamalarla beraber satılır. Kuru mamalarda ise genellikle sadece indirim olurken konservelerle beraber satılır.

 

Geçen bahar ayının en çok satış yapan kampanyası Royal Canin Somon Balıklı yetişkin kedi maması olmuştur. Bu yaz ayı içinde Royal Canin tahılsız tavuk etli kedi maması olmuştur. Aynı şekilde ilgilenenler için aynı ürünün köpekler için olan ürünü de şuan online satış hizmetinde mevcuttur.

 

%10 indirimli Royal Canin ürünleri ; tavuklu kedi maması, somon balıklı kedi maması, kuzu etli kedi mamaları gramlarına göre değişmektedir.

 

%30 indirimli Royal Canin ürünleri; Özel ırklara özgü üretilmiş kroketli ve taneli tavuklu yetişkin kedi maması, ördek somon ve patatesli tahılsız hassas kedi maması, Domuz etli kısırlaştırılmış yetişkin kedi maması, et ve tavuk suyuna batırılmış yavru kedi sıvı takviyesi.

 

Barınak ve sokak hayvanları için kış aylarında ücretsiz mama dağıtımı yapan Royal markası, internet siteleri üzerinden ihtiyaç sahiplerinin başvurularına göre değerlendirme yapıp ücretsiz kargo karşılığında yurt içine ve yurt dışına ürün satışlarını yapmayı amaç edinmişlerdir. Bu etkinlik ve faaliyetleriyle hayvan hakları uzman ekibi tarafından ödüle layık görülen dönemin tek markası haline gelmiştir. Yaz dönemlerindeki mama kampanyaları hafif besin gıdaları üzerinden olmaktadır. Genellikle sıvı besin gıdaları ve hediyeli eşyalarıyla beraber. Bahar aylarında baharat tatları ön planda olan kuru kedi mamaları, kış aylarında konserve ve yaş kedi mamalarında indirim yaparak kampanyaya girmiş ürün listesine almaktadırlar.

Royal Canin Kedi Kampanya

Kedi ürünlerinde uygulanan mamalarda diğer evcil hayvanlar içinde tüketilebilir mama halindeyse onlar içinde bu ürünler kampanya listesine alınır. Royal canin kedi kampanya sı belli haftalarda gerçekleştirilirken, diğer evcil hayvanları olanlar içinde aynı besin adında mamalar indirime girer. Örneğin; kedi mamasında indirime giren bir ürün, köpek mamasında da varsa aynı tat ve isim adında o üründe indirime girmektedir. Buradaki amaç hem kedisi hem köpeği olan sahiplerin iki ürünü alabilmeleridir.