arama

Schesir Ton Balıklı Sığır Etli Pirinçli Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Ton Balıklı Sığır Etli Pirinçli Kedi Konservesi

Kedilerinizin beslenmesi özellikle zor beğenen kediler için oldukça zordur. Piyasada bir çok çeşit kedi maması mevcuttur. Kediler kedi doğal yaşamlarında avlanarak ve ya otlarla beslenmektedirler. Kediler doğal beslenmede buldukları lezzete en yakın olan mamayı çok iştahla yerler. Schesir Ton Balıklı Sığır Etli Pirinçli Kedi Konservesi içerik olarak kedilerin sevdiği bu lezzete çok yakındır. Özellikle içeriğindeki besinlerin dikkatli bir şekilde işlenmesiyle elde edilmiştir. İçeriği, doğallığı, tazeliği ile yüksek kaliteli ıslak bir kedi mamasıdır. Kedilerinizin derilerinin sağlıklı olması tüylerinin parlak olmasını desteklemektedir. Sindirim sistemi sağlığını korumaktadır. Kas ve iskelet sağlığını korumaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Konserve mamaların muhafaza edilmesi ve tek kullanımlık olması kedi besleyenler için oldukça pratiktir. Schesir kedi mamaları kedilerin cinslerine, kilolarına, yaşlarına vs. gibi diğer ayırt edici vasıflarına göre çeşitlenmektedir. Bu vasıflara göre bir çok çeşit Schesir kedi maması bulunmaktadır. Hemen her durumda ki kedinin damak tadına uygun çeşidi mevcuttur. İçermiş olduğu doğal, besleyici ve taze besinler ile ön plana çıkan bu mamanın kendine has bir lezzeti mevcuttur. Tüm cins kediler tarafından severek tüketilmektedir.

İçeriğinde bulunan malzemeler kediniz için gerekli olan besinler, günlük diyet, mikro ve makro, vitaminler ve taurindir. Lezzetli, taze, doğal ve sağlıklı bir üretimdir. Schesir konserve kedi mamaları kesinlikle renklendirici ve koruyucu madde katkısı kullanılmadan doğal ve organik bir şekilde üretilmiştir. Yetişkin kedilerin günlük beslenmesi için yeterlidir. Doğal ton balığı, pirinç ve tavuk içermektedir. Konserve mamadır. İçeriğinde taurin bulunmaktadır. Taurin, doğal şekilde et ürünlerinin çoğunda bulunur, fakat bu maddenin değerleri oldukça düşük ve değişken olabilmektedir. Köpeklerin vücutlarında taurin üretirken , kediler vücutlarında taurin üretemezler. Bu sebepten dolayı kedilerin mamasının içerisinde taurin mamanın içeriğinde bulunmalıdır. Kedilerin besinsel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek için bu olumlu bir içeriktir. Taurin sayesinde kedinizin göz ve kalp sağlığı korunmaktadır. Dengeli beslenmeye yardımcı olmaktadır. İçeriğinde yetişkin bir kedinin enerji ihtiyacını karşılayacak düzeyde A vitamini, D3 vitamini ve E vitamini bulunmaktadır. %34,5 sığır eti ve %24 oranında ise ton balığı bulunmaktadır. Şayet kediniz 5 kilo civarında ise günlük olarak iki kutu Schesir Ton Balıklı Sığır Etli Pirinçli Kedi Konservesi kedinizin ihtiyacını karşılamaya yeterlidir. Mamanın yanı sıra bir kap temiz su ikram edilmelidir.

Schesir Ton Balıklı Sığır Etli Pirinçli Kedi Konservesi

Ürün kullanım kolaylığı açısından büyük rahatlık sunmaktadır. Her zaman çantanıza atıp çıkabileceğiniz bir mamadır. Kedinizin severek tüketeceğinden emin olabilirsiniz. Mama sektöründe piyasada birçok mama çeşidi mevcut iken Schesir marka mamalar en iyi kalitede bulunanlar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Kedi besleyenlerin sıklıkla tercih ettiği bu mama tek kullanımlıktır. Bu mama piyasada oldukça fazla sayıda geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan lezzetli ve sağlıklı bir mamadır. İçeriği doğaldır. Balıktan elde edilen sağlık kedilerinizi daha zinde ve sağlıklı yapacaktır. Ton balığının sunduğu sağlık ve doğallık Schesir ile kedilerinize sunulmaktadır. Sağlık anlamında kedinizin kas ve iskelet yapısının sağlığını desteklemektedir. İçermiş olduğu taurin adlı madde ile kediler için gerekli olan ama doğal yollarla vücutlarının oluşturamadığı bu madde Schesir ile kedilerinize ikram edilmektedir. Üstelik bu piyasada yer alan emsal mamalara nazaran oldukça ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. Schesir mama sektöründe kalitesi ve doğallığı ile üst sıralarda yer edinen ve güven sağlayan bir firmadır. Bu kalitedeki bir mamanın bu fiyatlar ile satılması kediler için leziz bir beslenme fırsatı sunmaktadır.