arama

Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi

Schesir Markası hayvanları sevmesi ile tanınan bir kuruluştur. Bir çok yapılan deneyden olabildiğince uzak duran Schesir markası genellikle kedilerin veya köpeklerin mama ve konserv üretimlerin de bir çok yapılmış deneylerden yararlanıp kendi mamalarını o şekil de üretime sokmayı başarmıştır. Terk edilmiş kedi ve köpeklere olabildiğince yardım da bulunan ve ayrıca birçok destek kampanyası yapıp lösemi kanseri çocukların giderleri için yüklü miktarlar da maddi yardımlar da bulunmuştur. 2013 Şubat ayın da gelirlerinin %2 sini düzenli olarak kampanyalara bağış yaparak devam ettirmektedir. Bu kampanyalar ile beklenenden daha fazla bir gelir olduğu için bu gelirin %25’lik kısmını kampanyalar oluşturarak yardımlar da bulundu.

 

 

Scheir markası her zaman ürün seçimlerin de kullanılan ürünlerin de doğal ürünlerden kaliteli marka olmayı başardı. İnsan tüketimi için kullanılan malzemelerin %100 doğal olması ile birlikte hiç bir renklendirici ve ye katkı maddeleri içeren mezelerden pürelerden yararlanılmamaktadır. Serbest balık tutulabilecek yerler de ise balıkların tutumunu kendi bünyelerin de hazırlayıp en sağlıklı tavuklar ile en dikkatli seçimleri yapmış oldu. Sağlıklı ve lezzetli bu mamaların oluşumun da en yüksek düzey de kontrollerini sağlamış oldu. Kendi bünyesi içerisin de 9 -10 adet konserve çeşidi bulunması ile birlik de her bir konserve çeşidinin paketlenmesi ve içeriğin de ki doğal malzemeler değişmektedir.

 

Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi yüksek kaliteli bir ıslak kedi mamasıdır. Doğal ton balıkları ve tavuklardan elde edilen kedi konservesi Günlük tüketim miktarının alması gereken proteinlerin tamamını bu konserve de bulabilmeniz mümkündür.

 

Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi içerisin de ki malzemeler

 

Tavuk oranı %34,5 olmakla beraber ton balığı oranı ise %24’dür pirinç oranı ise %4 civarındadır. Bu bilgilere paketin arkasındaki bölümden daha detaylı bir şekil de ulaşabileceğinizi belirtmek ile birlik de Protein oranı %14 ‘dür. Nem oranı %83 dür. içerisinde ki vitamin oranları kendi içlerin de gruplara ayrılır. özellikle D3 vitamini ve E vitamini 15 mg kg. 5 kg bir kedi için ortalama ağırlık da ki bir kedi günlük 2 kutu civarın da kullanabilir. Bir kedi bakımında en çok dikkat edilmedi gereken husus ise bir kedi devamlı su tüketiminde bulunur. Bu su tüketimi her gün su kabını değiştirerek kolaylık sağlanır.

Bu durum da ise kedinizin her gün günlük bakımını yapıldıktan sonra mamasını verdikten sonra bir de suyunu tazelemeniz gerekir. Bu durum da kedinizin başka arayışlar da olmasından kaçınılmış olursunuz. Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi bir çok internet siteden temin edebileceğiniz gibi aynı zaman da bir çok petshoplar da ve veteriner kliniklerinde de yer alır. Fiyatı diğer konserve gruplarına göre biraz pahalıdır. Pahalı olmasının sebebi ise içeriğin de tamamen doğal ve gerçek besinlerin kullanılmasından dolayıdır.

 

Piyasa fiyatı 4,49 ile 5,00 arasın da değişkenlik gösterir. Genellikle internetten alımlar da ise bu durum daha da indirimli bir hal alabilir. Kediniz devamlı olarak bu Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi ile besleniyorsa bunu önlemeniz gerekir. Çünkü içerisin de bulunan tuz oranı her konserve mama da olduğu gibi bu konserve mamada da fazladır.

Schesir Ton Balıklı Tavuklu Pirinçli Kedi Konservesi

Yeni sahiplendiğiniz kediniz evinize geldiği andan itibaren size ve eve alışma evresin de yapmanız gereken kapı ve pencereleri sıkı sıkı kapatmak sebebi ise bilmediği bir ortam ve size henüz alışmamasından dolayı oluşan bir nedeni vardır. Bu durum da bu önerimizi mutlaka dikkate almanız gerekir.