arama

Sheba Pouch Etli Seçenekler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sheba Pouch Etli Seçenekler

Sheba Pouch Etli Seçenekler

Hayvanlar yaşamları boyunca iyi bir bakıma ve dengeli kaliteli bir beslenime ihtiyaç duymaktadırlar. Her insanın gereksinim duydukları ihtiyaçlara onlarında gereksinimleri vardır. Zamanında ve eksiksiz aşılarının yapılması, vücut bakımlarının yapılması, rahatsızlanmaları durumunda veterinerlere götürülmesi gibi temel ihtiyaçlardır. Bakımları aşamasında kendilerine uygun ortamlarda yaşamak isterler. Alışkın oldukları bir doğa ortamını ararlar. Ve öyle bir ortamda huzurlu olurlar. Sadece önüne yemeğini koymak ve yıkamak gibi eylemler onlar için yetersizdir. Sahiplerinden ilgi, oyun gibi aktivitelerde görmek isterler. Bu duyguları hissettiklerinde sahiplenmeleri de oldukça güçlü olur. Zamanla da iyi bir arkadaş, dost hatta en iyi yaşam arkadaşı olabilirler. Bunları elde etmek için, onların seveceği beslenme ürünlerini tercih etmeli, kendimizde aradığımız kaliteli ürünleri onlar içinde tercih etmek durumundayız. Onların huzurlu olmaları bulundukları ortamda empati kazandırır. Huzursuz olmaları durumunda bulundukları ortama alışamama, davranışlarında bozukluklara neden olabilmektedir.

 

Sheba pouch etli içeriği ;

 

Farklı et içeriğini bünyesine alabilir. Çeşit olarak, hindi etli, sığır etli, tavuk etli, tavşan etli gibi alternatiflere sahiptir.

 

Hindi etli bir mama paketinin içeriğinde;

 

Hindi eti, tahıllar, mineraller, protein, yağ, lif, nem gibi vücudun ihtiyaç duyduğu tam her şeyi içerisinde barındırır.

 

Sığır etli bir mama paket içeriğinde;

 

Sığır eti, mineraller, protein, yağ,nem, lif,demir, kalsiyum gibi vücudun gereksinim duyduğu bileşenlere sahiptir.

 

 

 

Tavuk etli bir mama paketin içeriğinde;

 

Tavuk eti %4, mineraller, vitaminler, nem, protein, lif, demir gibi ihtiyaç duyulan tam her şeyi karşılar ve içeriğinde yer alır.

 

Tavşan etli bir mama paket içeriğinde ;

 

Tavşan eti %4, protein, demir, nem, vitaminler, mineraller yer alır ve vücudun istediği bileşenlere sahiptir.

 

Faydaları ;

 

Gelişim evresinde kemik ve eklem yapılarını güçlendirir.

Deri ve tüy yapılarına katkı sağlar ve parlaklık kazandırır.

Protein yönünden kuvvetli olduğu için ; sindirilebilir özelliği vardır

Tüm gün dengeli ve düzenli verildiğinde açlık hissi yaratmaz.

Tüketildikten sonra hayvana huzur verir.

Kas yapılarının sağlıklı olmasını sağlar ve kuvvet kazandırır.

Aroma ve renklendirici içermez, kimyasal ürünlerden uzak durmasını sağlar.

Kedilerde en çok görülen böbrek rahatsızlığı riskini en aza indirir.

Kalp ver göz rahatlıklarını içerisindeki taurin proteini sayesinde yok eder.

İdeal olan kilolarını korumalarını sağlar.

Gözlerin parlak olmasına yardımcı olur.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

İçeriğinde sevdikleri ürünlerinin olması nedeni ile severek ve iştahla tüketilmesini kolaylaştırır.

Tam ihtiyaç duyulan besinsel ihtiyaçların tamamını içerir. ve dengeli ve sağlıklı bir beslenme imkanı oluşturur.

 

Kullanımı ;

 

Kedimizin ağırlık, yaş durumlarına göre paket üzerindeki miktarda verilir. Açılan bir paket 3 gün içerisinde buzdolabında saklanarak tüketilmesi sağlanır. 3 gün içerisinde tüketilmeyen paket imha ediliri. Temiz ve taze su tüketimleri esnasında yanlarında bulunmalıdır. Tarihi geçmiş ürünler verilmemelidir. Kediler kendi yapıları gereği ihtiyaç duydukları kadar tüketirler, bu neden ile tüketmeleri için zorlanmamalıdırlar. Açılmış bir paket günlerce kedimizin önüne yemesi için getirilmemelidir.

 

Markalar; bir çok marka altında içerikleri aynı olan ürünleri bulabiliriz.

 

Genelde bu paketler 80 gr olarak satışa sunulmaktadırlar. Ürünler petshop ve büyük marketler satın almalı, diğer aradaki satıcılardan temin etmemeliyiz. Alım işlemini yaparken tüketim tarihlerini kontrol etmek ilk işimiz olmalıdır. Tarihi geçmiş ürünler zehirlenmelere neden olabilmektedir. Fiyat bakımında da kedilerimizin gelişimleri için uygun olarak satılmaktadır.

Sheba Pouch Etli Seçenekler

Tercih ederken daha ucuz mamalar değil, kedimiz için kaliteli ve sevdiği ürünleri tercih etmeliyiz. Ucuz ve markasız olan ürünler kedimizin sağlık açısından ciddi sorunlar yaşamasına sebebiyet verebilir. Kediler yapıları gereği ne kadar inatçı olsalar dahi, sağlık konusunda olcukça hassas hayvanlardır.