arama

Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 

Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması

 

Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması

Kedilerin yaşam sürelerini ve bu yaşam süresinin kalitesini sağlık ve beslenme düzenleri belirlenmektedir. Sağlık ve beslenme için gerekli itina kedilerin yavru oldukları dönemden itibaren gösterilirse kediler oldukça kaliteli bir yaşlılık dönemi geçirirler. Henüz yavru olan bir kediyi kendi kurallarınıza göre eğitmeniz oldukça kolay olduğu gibi bu eğitim hem sizin hem de kediniz için ileride büyük kolaylık olacaktır.

Yavru kediler için elbette en güzel beslenme şekli annelerinin sütüdür. Ancak bunun mümkün olmadığı durumlarda iş sizlere kalır. Bu durumda yavru kedinizi beslemek için mümkün olan en faydalı besini bulmak kendinizin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Bu tercih aşamasında kedinizin yaşı, kilosu ve cinsi de dikkate alınmak zorundadır. Yavru kedilerin enerji ve besin ihtiyacı erişkin olan kedilere göre çok daha fazladır. Kediler doğal özellikleri sebebi ile etobur hayranlardır. Bu küçük dostlarımızın daha çok et, akciğer, karaciğer, balık, kemik, yumurta, yoğurt, süt gibi besinler zinciri ile beslenmesi uygundur. Yavru kendilerin yüksek enerji ve besin ihtiyacını karşılayabilecek hayvansal içerikli gıdalar tercih edilirken bu besinlerin kolay sindirilebilir olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

             Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması yavru kediler için muhteşem lezzete sahip bir konserve mamadır. Yavru kedinin ihtiyacı olan beslenmede gerekli olan tam beslenmeyi sağlayan ve dengeli bir mamadır. İçeriği piyasa değerlerine göre oldukça yüksek kalitede bir içeriğe sahiptir. Bu mama hiçbir şekilde yapay olan tatlandırıcı, renklendirici, yapay koruyucu içermediğinden kediniz için oldukça sağlıklı bir mamadır. Yavru kedinizin minik bedenindeki sindirimi kolaylaştırmakta ve bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması Avrupa standartlarında Almanya’da üretilmektedir.

Bu mama ile minicik yavru kedinizin için gerekli olan enerji, vitamin ve mineraller günlük beslenme ihtiyacını karşılayabilecek düzeydedir. Gereksiz kilo alımını engelleyen bir mamadır. İçerik olarak son derece güzel işlenmiş et ve hayvansal ürünlerden oluşmaktadır. Mamanın en az %5 ‘i tavuk etinden oluşmaktadır. Protein % 10, yağ % 5 oranında dengeli bir besin değeri mevcuttur. Bu mamayı minik dostlarımızın temel gıda ihtiyacını karşılayabilmek veya ek besin olarak verebilirsiniz. Avrupa standartlarında üretilmekte olan bu mama oda sıcaklığına sahip olarak can dostunuza ikram edilebilir. Mamanın yanı sıra kedinizin vücut ihtiyaçları arasında ki ilk sıradaki suyun da mama ile birlikte ikram edilmesi gerekmektedir. Bu mamanın 15-26 derece olan bir ortamda yani serin ve kuru olan bir ortamda muhafaza edilmelidir. Açılan bu yavru kedi konserve maması ağzı açıldığı tarihten itibaren en çok iki gün içinde tüketilmesi firma tarafından tavsiye edilmektedir. Ağzı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabı koşullarında muhafaza edilmelidir.

 

 

Bu mama ile yavru kedinizin kas ve iskelet yapısının gelişimini desteklemiş olursunuz. Daha sağlıklı bir deri gelişimi ile minik dostunuzun parlak tüyleri gelişir. Mamanın içeriğinde ki vitamin ve mineraller minik kedinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Henüz gelişmekte olan yavru kedinizin bağışıklık sisteminin gelişimine de büyük fayda sağlamaktadır. Mama içeriğinde bulunan besinlerin doğal ve taze olmasına büyük özen gösterilmektedir. Ürün satın alınırken paket üzerinde yer alan son kullanma tarihlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tomi Junior Tavuklu Pate Yavru Kedi Yaş Maması

Kedinizin gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesine büyük katkı sunan bu mama emsallerine oranla kolay kullanıma sahip olması ve ekonomik fiyata sahip olması ile oldukça geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.