arama

Tommy Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tommy Kedi Maması

Dünyada en çok tercih edilen evcil hayvan araştırmalara göre kediler. Sevimli dostlarımızın bu denli çok tercih edilmesinin şüphesiz temizliği sessizliği şirinliği seçilmesinde büyük rol oynamakta. Kediler geldikleri soy olarak çok çeşitlilik gösterebilse de bilinen klasik özellikleri tüy dökmeyen saldırganlık belirtileri göstermeyen genel itibari ile de uysal ve çocuk dostu olarak bilinmektedir. Kendilerine zarar vermeyen diğer pet hayvanları köpek başka cins kediler ya da kuşlar ile iyi anlaşmalarının yanı sıra evde gösterdikleri eğitilebilir tuvalet alışkanlıkları ile de tercih sebebi olmaları için pek çok önemli özelliği kendilerinde barındırırlar.

 

Dünya var olduğu günden bu yana olmasa da insanlığın başladığı günden bu yana insanlarla sıkı dostluk ve dayanışma içinde olan bu hayvanlar önemli salgın hastalıkların yayılmamasında da büyük önem taşımaktadırlar. Örnek vermek gerekirse kuşları fareleri avlayabilen bu önemli canlılar eski zamanlarda salgınları bir yerden bir yere taşıyan araçlar genellikle kuşlar ve fareler olarak kayıtlara geçmiştir.

 

Değişen ve gelişen Dünya Koşulları şuan bu tip sorunları yaşamamıza engel oluyor. Bilim insanları bizleri zararlı salgınlardan koruyor ve evcil hayvanlarımız kendilerini bizim için feda etmek zorunda kalmıyor. Şimdi onlara olan ve medeniyetimizin ayakta durmasını sağlayan bu şirin canlılara en içten teşekkürümüzü ve kucağımızı açmamızın zamanı onları evlerimizin başköşelerinde misafir etme zamanı.

 

Kediler anatomileri gereği çok güçlü kemik ve kas ile donatılmamışlardır. Onların yerine daha sadece ve narin eklemlere iskelete ve kas dokusu ile yaşamlarını sürdürmektedirler. Bu da onların genellikle sağlık sorunları ile dünyaya gelebilmesine sebep olmaktadır. Örnek verilmek gerekirse kediler böbrek ve kalp rahatsızlığına yatkın olarak dünyaya gelmektedirler. Bu yüzden çok iyi bakılmaları gerekmektedir. Bu görevi anneleri hayata gözlerini açtığı 4 ay mükemmel şekilde yerine getirse de onlarda bizlerle devam eden yaşamlarından kaynaklı avlanamaz ve yavrularına gıda temin edemez.

 

Bu durumda yapılması gereken onlar için en doğrusu olan Tommy Kedi Maması ile onlara gerekli desteği sunmaktır. Sütten yeni kesilmiş yavrular ve anneleri için üretilmiş olan ürün ile kedilerinizin gün içerisinde sindirim sistemi sorunları yaşamadan hayata tutunmaları ve lezzetli öğünler ile büyüyüp gelişmeleri amaçlanmıştır. En önemlisi ise onların bedenlerini sadece gıda anlamında değil vitamin ve mineraller ile de donatmaktadır.

 

            Tommy Kedi Maması içeriği bu açıdan oldukça zengin ve besleyicidir. Tavşanlı ve kanatlı olan mama pouch konserve olarak üretilmiş olun içerisinde tavşan eti ve tavuk kanatı bulundurmaktadır. Protein %8.5 yağ %5.0 lif % 0.3 kül 2.5 ve nem 2.5 oranında dengelenmiş olup kesinlikle temiz ve tazedir. Su ile verilmeleri gerekmektedir. Gün içinde en fazla 4 paket vermeniz onun için fazlası ile yararlı olacak ve ona gerekli enerjiyi kazandıracaktır.

Tommy Kedi Maması

Tommy Kedi Maması sadece yavru ve yeni doğanlar için değil anneler ve babalar içinde özel bir çalışma yapmış somonlu ve Alabalıklı olan konserveyi de üretmiştir. %8.5 protein % 5.0 yağ %0.3 lif %2.5 kül %83.0 nem ile büyük kedilerin hem emzirme döneminde hemdir. Doğum sonrasında hem degildir. Normal yaşantısında gerekli desteği sunacaktır. Evcil dostlarımıza teşekkür niteliğinde üretilmiş olandır. Tommy Kedi Maması cep yakmayan fiyatlarla sunulmaktadır ve internetten sipariş edildiğinde son derece cazip fiyatlarla satın alına bilinmektedir. Binlerce yıllık dostlarımızın yiyeceklerinin üzerindeki açıklamalar ve paket içeriğindeki mama kesinlikle test edilmiş ve düzenli olarak yeni testlere tabi tutulmaktadır. Hijyenik üretim evrelerini geçirmiş el değmeden paketlenmiş evcil dostlarımız için raflarda hazır beklemektedir.