arama

Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması

Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması

Kediler için formüle edilmiş tam besin dengeli kedi maması ürünüdür. Zenginleştirilmiş lezzetiyle kedileri adeta cezbetmektedir. Bazı kediler seçici olduğu için kullanılan mamaların tadı oldukça önem arz eder. Bu nedenle Trendline mamaları sürekli taze aromalar içermektedir. Ambalajı açılsa dahi herhangi bir kavanoza koymadan da kendi paketi içerisinde tazeliğini koruyabilen iç koruma ambalajıyla üretilmiştir. Diğer mamalardan ilk farkı budur. Günlük besin ihtiyacını karşılamak adına uzman gıda mühendisleri tarafındn bir besin analizi tablosu oluşturulmuştur. Bu analiz içerisinde Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması ürünü içinde; ham lif, ham kül, ham yağ, ham protein, bakır sülfat, kalsiyum, magnezyum, fosfor, nem, vitamin A, vitamin C bulunmaktadır.

 

Protein ağırlıklı üretilen bu mamanın içindeki besinlere bakacak olursak; tavuk ve tavuk eti ürünleri unu, mısır, buğday, hayvansal yağ, buğday kepeği, mısır glüteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, kuru bira mayası, tuz, keten tohumu, vitaminler ( A, D, E, K, C, BI, B2, B6, B12 ) , biotin.

 

Yukarıda ki besinler dışında mineraller, kalsiyum, fosfat, çinko, iyot, bakır, potasyum klorür, taurine mevcuttur. Bu besin ürünleri kedilerin kemik ve demir vitamini eksikliklerini gidermek için eklenen besin gıdalarıdır. Kedilerin doğal besinlerden alabildikleri ihtiyaçlarını bu besin ürünleriyle destekleyerek tam besin ihtiyacını karşılamak amaçlanmıştır. 1 hafta boyunca gün aşırı verilmesi gereken mamanın kedilerde şişkinlik yaratmaması için ambalajın üzerinde ki besin tablosuna göre verilmesi önemlidir. Kedilerin yaşına, kilosuna ve hareketlilik oranına göre su ile karıştırılarak verilmedilir.

 

Özellikle mide şişkinliği olan ve diş tatarı olan kedilerde bu rahatsızlıklardan kurtulabilmesi için Trendline adult cat food tavuklu kedi maması ürününü denemesi önerilir. İçerisinde ki zengin besin depolarıyla kedilerin dış beslenmeye ihtiyaç duymadan sadece bu mamayla besin ihtiyacı karşılanabilmektedir. 12 ay garantisi olan bu ürünün yavru kedilerde süt ile yetişkin kedilerde ise su ile tüketilmesi önerilmektedir.

 

 

 

 

 

Neden Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması’nı kullanmalıyım?

 

Diş tartar ve plağının önüne geçmek, mide şişkinliği ve gastrit oluşumunu engellemek, bağırsak sistemini en hafife indirmek böylelikle sindirimi kolaylaştırmak, içerisindeki fosforla diş minelerini güçlendirmek, tokluk hissi yaratmak, içerisindeki destek besin gıdalarıyla zengin besin zinciri oluşturmak, dışkı kalitesini artırmak ve kokusunu azaltmak, tüy dökümünün önüne geçmek, içerisinde ki tavuk eti ve tavuk eti unu ile besinlerin sindirilmesini kolaylaştırmak, açlık hissini ortadan kaldırmak, yetişkin kedilerdeki durağanlığı mama içerisindeki karbonhidrat ve vitaminlerle enerjik hale getirip aktifliğini sağlamak.

 

Trendline ürünlerinde tahıl oranının azlığı tüketilen besinlerin yağa dönüşmeden vücuttan atılmasını sağlamaya yöneliktir. İçerisinde ki vitamin çeşitliliği kedilerin bedensel fonksiyonlarının bölge bölge oluşumu düşünülerek hazırlanmıştır. Her vitaminin kediler için farklı bölgelerde ve organlarda rahatlatma özelliği vardır. En temel özelliği günlük olarak kullanılıp doğal besin yardımı almadan kilo almış kedilerin diyet yardımıyla daha hızlı kilo vermesine ve tokluk hissiyle az yemesine yardımcı olmaktadır. İçerisinde ki biberiye özü sayesinde karbonhidratlı bir besin tüketildiğinde içindeki glikozun vücutta tutulmadan yakımını sağlayıp dışarıya atılmasında etkili bir rol oynamaktadır.

Trendline Adult Cat Food Tavuklu Kedi Maması

Trendline online kedi mama sayfası 5 yıldız almış bir ürün satış alanı haline gelmiştir. Bu ürüne sahip olmak isteyen kedi sahipleri site üzerinden sipariş verebilir.Yurtiçine satışı olan bu mamanın garanti süresi 12 aydır