arama

Ucuz Kedi Maması Toptan

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Ucuz Kedi Maması Toptan

Toplumumuz da hakim olan kanılardan bazılarını irdelemek gerekirse alış-veriş bilinci burada ön plana çıkar. Eğer bir ürüne talipseniz ve o ürünü alacaksanız kalitesiyle beraber mutlaka fiyatını da irdelersiniz. Hepimizin malumudur tüketim çılgınlığı erkek olsun, bayan olsun, genç olsun yaşlı olsun hemen herkesin alış-veriş konusunda mutlaka bir zaafı vardır. Lakin istatistiki rakamlara bakıldığı zaman özellikle son 12 yıl da insanlarda oluşan alış-veriş bilinci tüketim çılgınlığının ne boyutlara ulaştığını daha net gözler önüne seriyor.

 

1980’li ve 1990’li yılların rakamlarına kıyasla 2000’li yıllarda bilinçsiz tüketim ve harcamanın daha yoğun olarak ön plana çıktığı görülmektedir. Özellikle gıda harcamalarında ihtiyaç fazlası tüketimin ne boyutlara ulaştığı ise 1990’lı yıllarda milyon dolarlarla ifade edilirken, 2000’li yıllarda ne yazık ki milyar dolarlarla ifade ediliyor. Bireysel harcamalarda her türlü israf ve aşırılıktan kaçınmazken, bunun aksine evde beslediğimiz kedi ve köpeklerin beslenmesi ve bakımında da Avrupa ve OECD ülkelerine oranla çok da iyi durumda olmadığımız görülmektedir.

 

Örneklemek gerekirse Pek çoğumuz evimizde kedi besleriz. Ve bu kedinin besin ihtiyacının yüzde 65-70’lik kısmını evde ki yemeklerden karşılarız. hal böyle olunca da damak tadı ve sindirim sistemi değişen hayvan zamanla kuru mama ve hazır mamalara karşı soğukluk meydana gelir ve belirli bir zaman sonra hiç yememeye başlar. Akabinde de yeterli vitamini alamaz ve metabolizma sekteye uğrar.

 

Burada bence yapılması gereken en mantıklı davranış şekli eğer yoğun çalışıyorsanız ve alışverişe gerekli vakti ayıramıyorsanız, aynı zamanda kedinizin ihtiyaçları için de fazla bütçe ayıramayacaksanız. Bu işi tek seferde toptan olarak halletmektir. UCUZ KEDİ MAMASI TOPTAN almak suretiyle hem fiyatında, hem de kullanımında uzun vade de tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Lakin Her mamayı almamamız gerektiğini de sanırım tekrar tekrar hatırlatmaya gerek yoktur. Eğer hayvan besliyorsanız ona yarar sağlayan ve sağlamayan besin katkı maddelerinin ayırımını sanırım yapabilirsiniz. Örneğin, fazla tuzdan, tahıldan, kristalden, çeşitli gıda boyalarından, uzak durmak gerektiği gibi.

 

Ucuz Kedi Maması Toptan

‘Eskilerin bir laf vardır hani ”Ucuz etin yahnisi iyi olmazmış”, ben bu konuda ne yazık ki eskilerle hemfikir değilim, globalleşen ekonomi, daralandır. Ekonomik pazar, iç piyasada ki arz-talep dengesi ve rekabetçi piyasa fiyatların dengelenmesinde etkin rol oynamaktadır.

Aslına bakılırsa çok kaliteli marka ürünleri toptan almak suretiyle ucuza getirebilirsiniz. Ama burada kesinlikle atlanmaması gereken bir konu vardır. Saklama Koşulları. Ürünün bozulmaması için mutlaka serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir, Yer ile direkt temas etmemeli ve mutlaka yerden en az 20 santim yukarıda tutulmamalıdır. Hava almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Haşere, fare ve diğer dış etkenlerle mutlaka dış bağlantısı kesilmeli ve kedinizin de ulaşamayacağı bir yerde saklamalısınız. Ayrıca Her kullanımdan sonra mamanızı mutlaka 2. bir poşet ya da çanta içerisine koymalısınız ki hava ile temas etmesin. Aslında burada en sağlıklı yöntem cam kavanoz. Mamanızı kendi poşetinden cam bir kavanozun içine koyarak uzun bir süre muhafaza etmeniz mümkün. Uzun vadede düşünüldüğü zaman alışverişe fazla zaman ayıramayanlar için UCUZ KEDİ MAMASI TOPTAN alımı hiç de kötü bir fikir sayılmazUcuz Kedi Maması Toptan

Onlarında can taşıdıklarını unutmamanız dileği ile…