arama

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması

 

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması

Kedi mamaları üretimi son zamanlarda hayvan severlerin çoğalması ile daha da artmaktadır. Hemen hemen her cins, ırk dan kedilerin ihtiyaçlarına göre çeşit çeşit kedi mamaları üretilmiş olup market ve pet shoplarda yerini almaktadır. Her çeşit markada Her bütçeye uygun kedi mamaları değişken fiyat seçenekleri ile siz hayvan sevenlerin kedinize uygun mamayı seçmesini beklemektedir.

 

Kediler et obur hayvanlardır.Buna istinaden son zamanlarda üretilen kedi mamaları kedilerin bu ihtiyaçlarını karşılayan yeterli besin ve vitamin içermektedir. Hayatınıza alacağınız kedi ile ilgili her şeyi bilmeniz gerekmektedir. Kedinizin yaşını, besin ihtiyacını, temizliğini kısaca kediler için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek zorundasınız. Bu bilgiler kedinizin size güvenmesini kolaylaştıracaktır.

 

Kediler çok neşeli, pozitif enerji dolu canlılardır.Hayatınıza almaya karar verdiğiniz hayvan kedi den yana olursa Enerjik ve neşe dolu günler sizi beklemektedir. Kedi yada köpek, kuş yada balık hangi hayvan olursa olsun hayatınıza almaya hazırsanız siz ve sizin ile yaşayan diğer bireylerde bunu onaylamalıdır. En az sizin kadar diğer bireylerinde, sahipleneceğiniz kedi hakkında her şeyi bilmeleri ve kediyi kabul etmeleri gerekmektedir. Kediler sezgileri kuvvetli akıllı hayvanlardır. Eğer çevresindekilerden biri tarafından istenmiyor yada ondan korkan biri var ise bunu hemen hisseder ve huzursuz, tedirgin olur. Bunu hareketlerine yansıtır.

 

Kediler günlerinin 16 saatini uyuyarak geçiren uykuyu çok seven hayvanlardır. Fakat karnı aç ise bu durum pek de mümkün olmayabilir. Bu yüzden siz kedi sevenlerin tercihi Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması olmalıdır. 12 aylık tüm ırklar için ihtiyaç duyulan bütün besin maddelerini içeren Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması kedileriniz için ideal besleyici bir kedi mamasıdır.

 

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması kedinizin günlük vitamin ihtiyacını tam olarak karşılayan lezzetli bir kedi mamasıdır. Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması bütün besin maddelerini içerdiği için hızlı ve dengeli bir gelişme kedinizi bekler. Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması kolay sindirilebilen yetişkin kedi mamasıdır. Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması içerdiği kalsiyum ve fosfor, kemik yapısına ve diş etlerine iyi gelmektedir.

 

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması sığır eti , et ürünleri öğütülmüş havuç ve bezelye ile lezzetli bir kedi mamasıdır. Vitamin bakımından zengin olan Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması kedinizin damak tadına uygun olan bir mama olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması hemen hemen her gramajda olması kedinizin tüketeceği kadar alabilmeniz için kolaylık sağlamaktadır. Aynı zaman da online alış veriş sitelerinden de tek tıkla kolayca temin edebileceğiniz Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Mamasını alırken kapıda ödeme ve uygun taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması

Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması saklama koşullarına uygun muhafaza edilirse ürün ömrü uzun olur ve aynı zamanda mama vitamin değerini kaybetmeden tüketilir. Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Maması serin ve kuru yerde muhafaza etmek gerekmetedir. Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Mamasını güneşten ve nemden korumalısınız. Ağzı açılan Whiskas Biftekli Havuçlu Kuru Kedi Mamasını kapaklı cam kavanozda yada ağzını iyice kapatarak muhafaza etmek ürün kalitesini kaybetmemesi için ve hijyen olarak daha iyi olacaktır. Kedilerin sağlıklı, huzurlu, enerjik ve pozitif olması için beslenmesi önemlidir