arama

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmet

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmet
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmeti

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmet

En çok tercih edilen evcil hayvanlardan ilk sıralarda yer alan köpeklerin temizliği ve bakımı çok önemlidir. Bunun içindir ki köpek yıkama ve kuaförlük hizmetleri veren birçok merkez açılmış ve köpek sahiplerine iyi bir hizmet verebilmek ve köpeklerinizi memnun edebilmek için çalışmaktalar. Verdikleri hizmetlerin arasında; köpek normal banyo, köpek ilaçlı banyo(uyuz, mantar vs. hastalıkların tedavileri için), köpek özel şampuanlı banyo, kulak temizliği, manikür, pedikür, köpek tıraşı ve daha bir sürü hizmet yer almaktadır.

Köpek tıraşını tımar ile başlatıp önce köpeğinizi ölü tüy ve derilerden arındıran daha sonra bakımına devam eden köpek yıkama ve kuaförlük hizmeti verendir. Merkezlerin ücreti köpeğinizin cinsine, ırkına, büyüklüğüne ve yaşına bağlı olup hizmet süresi yaklaşık iki saattir. İki saat içerisinde köpeğinizin tüyleri arasındaki mantar, uyuz vs hastalık bakterileri, kum tanecikleri, toz taneleri, ölü kıllar, ölü deri kalıntıları gibi köpeğinizi rahatsız eden çoğu şeyden arındırmış olacaksınız ve ücretleri de köpeğinizin rahatı söz konusu iken normal karşılanabilir derecedir.

Başta bahsettiğimiz ortaya çıkan ve sürekli ilerleme ve çoğalma kaydeden bu sektörde işlem yaptırabilmeniz için yani köpeğinize bakım yaptırmak istiyorsanız randevu almanız gerekebiliyor çoğu zaman. Bakım yaptırmak yetmiyor köpeğinizin arınan tüylerine de şekil verme işlemi de uygulayabilen yerdir.Yüz güldüren, dişi köpekler için süslü erkek köpekler için de onlara özeldir. Kuaförlük işlemlerinin yapıldığı ayrı bir salon bulunup oraya da yönlendiriliyorsunuz. Durumu müsait olanlar için gayet hoş ve ilgi çekici hizmetlerin olmasının dışında bu yapılan aşamaları siz de köpeğinizi kendi evinizin banyosunda bakıma sokabilir, eğlenirken köpeğinizle daha çok ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmet

Durumu elverip de bu hizmet merkezlerine gitmeye vakit bulamayan veya bir şekilde gidemeyen hayvan sahipleri için de “gezici pet kuaför” diye hitap edilen ve istediğiniz yere gelerek merkezlerindeki işlemlerin aynılarını uygulayan kuaförler de bulunmaktadır. Hayvanınızı evinizden veya bulunduğunuz herhangi bir yerden ayırmadan, yanınızda bakımını yaptırabilir ve hatta onu süsleyebilirsiniz. Veya da siz köpeğinizle ilgilenemeyecek, onu kuaföre götüremeyecek bir zamanda iseniz gezici kuaförler evinizden alıp hayvanınızı evinize teslim etmektedirler.
İşte bu artmaya devam ve arama motorlarına sadece iki kelimedir. Yazarak bulunan bu hizmet sitelerinden birini seçip randevu almak veya köpeğinizin ayağına çağırmanız mümkün. Gün geçtikçe de arama motorlarındaki çıktıları artacak olan bu hizmet sektöründe eğitimini almayan kişilerin bu hizmeti veremeyeceğini de belirtmek isterim. Bu hizmeti verebilmek için kurslara gitmeniz vermiştir. Belirtildiği üzere bir eğitime tabii tutulmanız gerekiyor bu hem kendinizin hizmeti verirken daha emin davranmanız hem de hizmeti alan hayvan sahiplerinin içinin rahat olması yönünden önemli bir husustur.

Bu hizmeti genellikle veterinerlik merkezlerinin vermesinin yanı sıra bu eğitimi almış insanlar da hizmet verebilmektedir.

Köpek Yıkama ve Kuaförlük Hizmet

Adına derneklerin açıldığı bu, cinsine ve ırkına göre pek dededir. Minik olmayan şirin dostlarımızın bakımı kendi kişisel bakımımız kadar önemli ve bazı hastalıklardandır. Korunmaları ve tedavileri için rutin bakıma ihtiyaç duymaları çok doğaldır. Nasıl biz rutin kontrollerden ve bakımdır. Aşamalarından geçiyorsak ve bu eylemlerden sonra kendimizi iyi hissediyorsak onların da bu rahatlığa ihtiyaçları vardır. Onlar bizim şirin mi şirin dostlarımız.
Aşamalarının bulunduğu köpek yıkama eylemini pek tabi sahipleri de yapabilir, yanındadır. Kuaförlük hizmeti, manikür, pedikür, tıraş gibi bakım faaliyetlerini de isterseniz tek tek yaptırabilirsiniz. Zaten bu hizmeti veren çoğu merkezde kampanyalar vs. oluyor. Bunlara göz atarak işlem yaptırmanız uygun görülebilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.