arama

Piqapoo En Kullanışlı Köpek Ürünü

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Piqapoo En Kullanışlı Köpek Ürünü

Köpek bakımı her açıdan sorumluluk gerektirmektedir. Özelliklede zamanla en yakın can dostuna dönüşen hayvanların bakımında, piqapoo gibi oldukça gerek duyulan ürünleri kullanmak, hayvan sahiplerine fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır.

Piqapoo’ Nun Kullanımı

Köpek sahiplerine yönelik olarak üretilen piqapoo sayesinde, dışarıda hayvanları gezdirirken büyük kolaylık sağlanmaktadır. Piqapoo kullanılacak hayvanın kuyruğuna, dışarı gezmeye çıkmadan önce takılmaktadır. Ürün köpeklerin kuyruklarının diplerine tutturularak, kakalarını bu tutturulan malzemeye bağlı olan küçük plastik poşete yapmalarını sağlamaktadır. Pratik kullanımı sayesinde köpek kakası toplama sorununa çözüm getirmektedir. Takılan piqapoo sayesinde hayvan kakasını poşete yaptıktan sonra, kolay bir şekilde malzeme hayvanın kuyruğundan çıkarılarak poşet kısmı çöpe atılabilmektedir.

Piqapoo’ Nun Sağladığı Avantajlar

Ürün sayesinde köpek sahipleri hayvanlarını gezdirirken, kaka toplamak zorunda kalmamaktadır. Piqapoo’ nun sağladığı avantaj sayesinde, hayvan sahiplerinin kaka temizliği yaparken kirlenme ihtimali sıfıra inmektedir. Sadece hayvan sahiplerinin steril olmasını sağlamamak da, ayrıca çevre kirliliğinin de önüne geçmek konusunda faydalı olmaktadır. Köpekler konusunda şimdiye kadar kullanılan en iyi ürünler arasında bulunmaktadır.

Bütün köpek türleri üzerinde rahatlıkla kullanım sağlanabilmesi de oldukça avantaj yaratmaktadır. Hayvanın ırkı ve yaşı piqapoo’ nun takılması ve kullanımı konusunda önemli olmamaktadır. Tüm köpek türlerinin kullanabiliyor olması da büyük rahatlık sağlamaktadır. Sürekli kullanımı sırasında hayvanlarda farklı bir hissiyat oluşturmamaktadır. En iyi taraflarından birisi de hayvan dışkısını yaparken kesinlikle etrafa ve dışarıya sıçrama durumu yaşanmamaktadır. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmesinden dolayı hayvanların dışkılarının görülmesi engellenmektedir. Kullanımı sonrasında piqapoo’ nun çıkarılma işleminin kolaylıkla halledilebiliyor olması da büyük avantaj sağlamaktadır.

Piqapoo’ Ya Hayvanlar Kolaylıkla Alışmaktadır

Piqapoo En Kullanışlı Köpek Ürünü

Piqapoo ilk kez takıldığında sahip olunan köpeklerin daha uzun mesafeye yürüyüşe çıkartılarak alıştırılması gerekmektedir. İlk başlarda köpeklerde belirli bir hassasiyet yaratsa da, bu durum geçici olarak yaşanmaktadır. Takılışı sonrasında köpekler piqapoo’ yu kuyruklarında hissetmelerinden dolayı, sürekli arkalarına dönüp ürünü keşfetmeye çalışabilmektedir. Belirli yürüyüş seansları sonrasında köpekler, takılı durumda olan piqapoo ‘ya kolaylıkla alışmakta, ve zaman içerisinde de kesinlikle durduğu yerden dolayı rahatsız olmamaktadır.

​​​​​

 

etiketlerETİKETLER