arama

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Hindi Etli Kedi Konservesi

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Hindi Etli Kedi Konservesi

Proplan dünyaca ünlü bir süper Premium kedi mamasıdır. Yaptığı mamalar besin ve besin değerleri bakımından zengin içeriklidir. Kediniz için özel olarak yapılan Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesi kedinizin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmış bir konserve kedi mamasıdır. İçerisinde besin değerleri yüksek kaliteli besinler kullanılmış ve kedinizin ağız tadına, sindirimine, bünyesine uygun hazırlanmıştır. Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesini yakından tanımak için içerikler bakılması gerekilmektedir. Bu sayede mamanın önemi tam olarak anlaşılacaktır. Ayrıca mamayı yapan dünyaca ünlü bir marka olan Proplan markasından da söz edilmesi gerekilmektedir.

 

Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesinde et olarak hindi ve balık kullanılmıştır. Bilinmelidir ki et kedi beslenmesinde önemli bir besin kaynağıdır. Lezzetli ve doyurucu özelliği sayesinde kedinizin severek yiyeceği türdedir. Ayrıca kullanılan balıketinde bulunan Omega 3 ve Omega 6 içeriği onu diğer et ürünlerinde ayırmaktadır. Uzmanlar tarafından hayvanların çokça tüketilmesi gerektiğini söyleyen balıklarda bulunan Omega 3 ve Omega 6 içerikleri beyin, göz, bağışıklık sistemi, göz, deri ve tüy sağlığı için önemlidir. Bu yüzden alınması önerilir.

 

Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesinde ayrıca %10 oranında protein bulunmaktadır. Bu oran bir kedi maması için zengin denilecek bir orandır. Protein hayvan sağlığı için önemli olan içeriklerden biridir ve vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Protein görev olarak:

 

 • Hücrelerin onarılması
 • Hücrelerin yenilenmesi
 • Enzim salgılanmasını sağlamak
 • Antikor üretmek
 • Vücudu mikroplardan korumak
 • Yaraların enfeksiyon kapmasını engellemek

 

Bu yüzden kedilerin bolca alması gerekmektedir. Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesinde bulunan protein miktarı da oldukça iyi bir orandır. Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesinde ayrıca C, D3 ve E vitaminleri bulunmaktadır. Bu vitaminler vücut için önemli olan içeriklerdir. C vitamini bağışıklığı kuvvetlendirir. E vitamini beyin yapısını güçlendirir ve tüy – deri salığını sağlayarak tüylerin dökülmesini engeller. D3 vitamini ise çok önemli bir vitamindir. Kemik yapısını, kas ve eklem yapılarını kuvvetlendirir. Kemiklerin onarılmasını ve gelişmesini sağlar. Bağışıklığı kuvvetlendirir.

 

Beyin yapısını güçlendirir. Kan basıncını dengeler ve hücreler için faydalıdır. Ayrıca mamada kullanılan selüloz da kas yapısını kuvvetlendiren bir diğer içeriktir. Kullanılan yağ oranı %2,3’tür. Bu oran kedinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak bir yağ miktarıdır. Görüldüğü gibi mamanın içerikleri son derce zengin olan içeriklerdir. Mamayı yapan markaya değinirsek dünyanın güvenini kazanmış bir marka görürüz. Merkezi Amerika’da bulunan Proplan bir Nestle Purina ürünüdür.

 

80 yıldan uzun süredir evcil hayvanlar için mamalar yapmaktadır. Yaptığı mamalara kalitelidir. Mamaları yaparken aldığı besinleri güvenilir gıda tedarikçilerinden alır ve testlerden geçirir. Kalite onayı alan ürünleri mamada kullanır. Mamanın içeriğini hazırlarken 350’den fazla uzman doktor, gıda uzmanı, doktoralı beslenme uzmanı ve veterinerden yardım alır. 350’den fazla uzman ve 80 yılı aşan tecrübeyle mamayı en iyi şekilde hazırlamaya çalışır. Mamayı yaptıktan sonra kalite onayından geçirir ve piyasaya sunar.

Pro Plan Gourmet Gold Kıyılmış Hindi Etli Kedi Konservesi

Ürünlerinin kaliteli olmasının sonucu olarak dünyada en çok önerilen ve tüketilen mamalar arasında arasına girmiştir. Pro Plan Gourmet gold kıyılmış hindi etli kedi konservesi hem kullanılan besinler açısından hem marka güvenirliği açısından önemli bir mamadır ve alınıp kedilere verilebilir. Mamanın içeriği sağlıklı ve sağlam yapıda bir kedi oluşturmak için özenle hazırlandığı belli olmaktadır. Bu yüzden kedinizin daha sağlıklı olması için bu mamayı alıp kedinize verebilirsiniz.