arama

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Sığır Etli Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Sığır Etli Kedi Maması

Dünyada kedi maması denilince akla gelen isimlerden biri olan Proplan kedi mamaları kediler için özel olarak hazırladığı Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi maması kediler için yararlı, doyurucu ve sağlıklı bir mamadır. İçinde kediniz için özel olarak hazırlanmış içeriğiyle kedinizin hem fiziksel yapısı koruma hem daha sağlam olacaktır. Bu sayede kediniz daha enerjik daha zinde ve sağlıklı olacaktır. Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi maması tanımak için içeriklere bakmamız ve markanın yani Proplan’ın güvenilirliğini bilmemiz yeterlidir.

 

Proplan, dünyaca ünlü ve güvenilir olan bir Nestle Purina markasıdır. Merkezi Amerika’da olan Proplan’ın başka ülkelerde de şubeleri bulunmaktadır. Dünyanın her yerine ürün satan bir marka olmasa ve 80 yıldan uzun süredir evcil hayvan beslenmesi hakkında çalışması elbette çok önemli bir durumdur. Proplan mamalarını yaparken besinlere ve besin değerlerine oldukça önem verir. Bu yüzden mamada olması gereken besinleri en iyi yerden almak için uğraşır ve bu besinleri yoğun testlere tabi tutar. Kaliteli besin oldukları anlaşılan besinleri kullanır sadece.

 

Mamanın içeriğine 80 yıllık tecrübe ve 350’den fazla uzman yardımıyla karar veren Proplan bu sayede içeriği en iyi şekilde yapmaya çalışır. Kedi mamalarında uzmanların çalışması ve deneyim çok önemlidir. Bu yüzden aralarında doktor, veteriner, gıda uzmanı ve doktoralı beslenme uzmanı bulunan Proplan mamalarını hem bu uzmanlara hem de 80 yıllık tecrübesine dayanarak yapar. Amaçları evcil hayvanınız için yani kediniz için en iyi mamayı sağlamaktır. Mamayı yaptıktan sonra kalite onaylarından geçirip daha sonra piyasaya sürer. Bu yüzden Proplan dünyanın güvendiği ve önerdiği bir süper Premium kedi maması olmuştur.

 

Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi mamasında kediniz için özel olarak hazırlanmış içerikler bulunmaktadır. Bu içerikler et (balık, hindi ) mineral, sebze, protein takviyesi ve şeker bulunmaktadır. Özellikle et içeriklerine bakıldığında balık besinin uzmanlarca önerilen bir et kaynağı olduğunu görürüz. Bunun nedeni balıketinde hayvan vücudu için yaralı olan Omega 3 ve Omega 6 içeriklerinin bulunmasıdır. Bu içerikler sayesinde kedinizin göz, beyin, bağışıklık, sindirim sistemi, sinir sistemi gibi kedinizin sağlıklı olması için çalışır. Kedinizin zinde olmasına ve sürekli uyuma isteğine son verir.

 

Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi mamasında %14 oranında protein bulunmaktadır. Protein içeriği kedinizin vücudunda hücre yenilenmesi, hücre onarılması ve antikor üretilmesinde rol oynar. Bu sayede kedinizde yaraların enfeksiyon kapması önlenir ve vücuduna zararlı mikroorganizmaların yer edinmesinin önüne geçilir. Protein çalışma bakımından bir zırh gibi vücudu korur. Normal bir kedi mamasında olması önerilen oran %7,5 ile 12 arasındadır. Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi mamasında bulunan %14 oran bu yüzden zengin denilebilir bir orandır. Özellikle sık hastalanan ve zinde olmayan kedilere verilmelidir. Kullanılan mineraller ise kedinizin vücut yapısının daha zinde ve dirençli olması için çalışır. Örneğin demir minerali kemiklerin onarılması ve gelişmesi için son derece önemli bir mineraldir.

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Sığır Etli Kedi Maması

Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi maması kediniz için hazırlanmış bir mamadır. Mamayı yapan marka dünyaca ünlü, güvenilir ve uzmanlarca sık sık önerilen Proplan markasıdır. İçeriğindeki besinler kedi beslenmesi için uygun ve kullanılabilir besinlerdir. Sağlıklı dirençli, zinde bir kedi için kullanılabilir. Bu yüzden eğer kedinizin sağlığını düşünen bir evcil hayvan sahibi iseniz hem marka güvenliği hem de içeriğinin kalitesi bakımından güvenilir olan Pro Plan gourmet perle ızgara sığır etli kedi maması kullanabilirsiniz.