arama

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Ton Balıklı Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Ton Balıklı Kedi Maması

Proplan merkezi Amerika’da olan güvenilir bir ithal markadır. Dünyaca ünlü Nestle Purina’ya bağlıdır. 80 yılı aşkın süredir evcil hayvan beslenmesiyle ilgili çalışan Proplan dünyanın güvenini kazanmış ve uzmanlar tarafından sık sık önerilen mamalar arasına girmiştir. Bir Proplan maması olan Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi maması kedinizin sağlığı için önerilebilir bir mamadır. Mamanın içerisindeki besinler ve besin değerleri incelendiğinde kediniz için çok uygun olduğu görülür.

 

Ayrıca Proplan markası kalite onayı almış bir süper Premium maması olması elbette mamayı almak için bir başka nedendir. Bir mamayı tanımak ve kediniz için uygun olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken tek bir şey vardır. O da mamanın içeriklerine bakmaktır. Ayrıca markanın güvenilirliği ve besinlerin güvenilir, kaliteli olması, testlerden geçirilip onay almış olması diğer bir önemli husustur. Bu yüzden Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi mamasını açıklamaya ürünün yapım aşamasından başlamak gerekir. Bu sayede mamanın kalitesi anlaşılmış olur.

 

Proplan yapısında bulunan 350’den fazla uzmanla en iyi mamayı hazırlamaya çalışır. 80 yılı aşan deneyimi vardır. Öncelikle bir mamayı yaparken besinleri seçmekte titiz davranır. Aldığı besinleri güvenilir besin tedarikçilerinden alır ve sık – yoğun testlere tabi tutar. Bu sayede besinlerin kalitesi sağlanmış olur. Daha sonra besinler bir kedinin ihtiyacına göre mamaya konur. Bu yaparken uzmanlar işbirliği içinde çalışır. Mama üretildikten sonra kalite kontrolleri yapılır ve piyasaya sunulur. Proplan mamalarını yaparken her zaman kaliteyi önde tutar bu yüzden Türkiye’de ve dünyada en çok önerilen ve tüketilen mamalar arasına girmiştir.

 

Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi mamasına bakıldığında içeriğinde bol et, balık ve protein takviyesi olduğu görülür. Bilinmelidir ki et besin olarak kediler için çok faydalı ve gerekli olan bir besindir. Özellikle balık ürünlerinin kullanıldığı mamalar Omega 3 ve Omega 6 içerdiğinden tercih edilebilir. Omega 3 ve Omega 6 içerikleri sayesinde kedinizin kalp, damar, göz sağlığı korunacak daha sağlıklı bir bağışıklık sistemine kavuşacaktır. Protein oranı %14 olarak verilmiş.

 

Bu oran bir kedi maması için çok iyi bir orandır. Bir mamada olması gereken protein miktarı an az %7,5 – 12 arasında olmalıdır. Bu yüzden %14 oranı zengin denile bilinecek bir oran olarak karşımıza çıkar. Protein vücut yapısında hücreleri onarma, hücreleri yenileme ve antikor üretme işlevini görürler. Bu sayede vücut içinde mikropların barınması, yaraların enfeksiyon kapması önlenir ve vücut yapısı hep sağlam olarak kalır.

 

Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi mamasında vücut yapısını koruyan ve dirençlik veren, iyileştiren minerallerden bolca kullanılmıştır. Ayrıca kas ve damar sağlığı için selüloz da kullanılmıştır. Kullanılan yağ oranı %2,5 olarak belirtilmiş. Bu oran bir kedinin gün içinde enerjik bir yapıda hareket etmesine olanak tanır. Günde ortalama 3 tane verebileceğiniz Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi maması kediler için uygun bir mama olduğu içeriklere bakılarak anlaşılabilmektedir.

Pro Plan Gourmet Perle Izgara Ton Balıklı Kedi Maması

Sonuç olarak Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi maması kediler için uygun bir mamadır. Mama en iyi ve testlerden geçirilmiş besinlerle, uzmanların kontrolünde yapılmıştır. Marka dünyanın güvenini kazanmış bir markadır ve dünyanın her yanına ürün satmaktadır. Ayrıca mama da yer alan besinler son derce yeterli ve iyidir. Bu yüzden Pro Plan gourmet perle ızgara ton balıklı kedi mamasını kedinize güven içinde verebilir ve kedinizin sağlıklı bir yapıda olmasını sağlayabilirsiniz.