arama

Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paket

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paket

Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paket kedi konservesi oldukça sağlıklı bir besin olup paketin içerisinde 24 adet konserve bulunmaktadır. Ve her bir konserve 85 gram ağırlığındadır. Adeta tek öğünlük mamalar olan bu konserveler çok pratik bir yeme kolaylığı sağlamaktadır. Pro plan Gourmet karışık paketinde ızgara sığır eti maması bulunmaktadır. Ayrıca Izgara dana etli ve sebzeli kedi konservesi bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak ise Izgara tavşan kedi konservesi vardır. Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketinde ızgara sığır etli olan kedi konservesinin besin değerleri oldukça yüksektir. içerisinde et ve et ürünleri bulunmaktadır ve bu ürünler kedinizin günlük ihtiyacı olan tüm proteini karşılamaya yetmektedir. Ayrıca konservede bulunan sebze ve mineraller de kaliteli bir karbonhidrat kaynağı sağlamaktadır. Sığır etinin yanında Balık etini ve balık etinin türevlerini de içeren bu konserve kedilerin sindirim sistemini düzenlemede oldukça etkilidir.

 

Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketinde sığır etli olan konservelerin kullanımı şu şekilde olmalıdır. yetişkin ve ortalama olarak 4kg olan bir kedi için günde 3 adet konserve yeterli olacaktır. Bu 3 adet konserveyi iki öğün şeklinde bölerek vermelisiniz. Fakat çok hareketli bir kediniz varsa onun daha fazla enerji ihtiyacı olacaktır. Onun gerekli olan enerji ihtiyacını karşılamak için ise biraz daha fazla Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketine ait konservelerden tüketilmesi gerekmektedir. Gebe ya da emziren bir kediniz varsa bu miktarın yaklaşık 2 katını kadar vermeniz gerekmektedir. Daha sağlıklı bir sonuç almak isterseniz kedinizin yiyebildiği kadar yemesi onlar için daha iyi olacaktır. Mamanın içerisindeki yağ oranı ve mineraller sebebiyle oda sıcaklığında servis yapılmalıdır.

 

Mamaların içerisindeki Protein miktarı ise %14 oranındadır. Yağ içeriği%2.5 olarak hesaplanan Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketinde ham selüloz %0.5 oranındadır. Yaş mama olduğu için nem oranı %79 tur. Su oranı yüksek bir mamadır fakat yinede kedinize mamayı verdikten sonra bir kap taze ve temiz su koymayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Konserveleri güneş görmeyen yerlerde saklamanız daha doğru bir muhafaza yöntemi olacaktır. Ayrıca kutuların altında yazan son kullanma tarihlerine kadar mamalar tazeliğinden ve lezzetinden hiç bir şey kaybetmeyeceklerdir. Ağzı açılan ve tüketilmeyen Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketi mamasını buz dolabında saklayabilirsiniz fakat onu da 3 gün içerisinde kedinize yedirmeniz gerekmektedir.

Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paket

Tavşan eti içeren Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketi konservelerinden olan mama oldukça yüksek besin değerlerine sahiptir. Tavşan etini içerin konservede %14 oranında ham protein bulunmaktadır. Çoğu kedilerin öncelikle tavşan eti içeren mamaları seçtikleri gözlemlenmiştir.

Kedilerin yemek seçimlerin bir uzman olduğunun bilinmesinden dolayı bu lezzetli tavşan eti içeren Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketi konserveleri üretilmiştir. Tavşan eti içeren konservede %2.5 oranında ham yağ bulunmaktadır. % 0.5 oranında ham selüloz vardır. Bu değerler Pro Plan Gourmet Perle Karışık Paketindeki dana eti içeren sebzeli kedi konservesi ile aynı değerlerdir. Eğer ilk defa kullandığınız bir mamaysa kedinizin daha önden alışık olduğu mama ile karıştırıp vermelisiniz. Aksi takdirde kediniz sindirim bozuklukları ishal, kabız vs. gibi olumsuz sorunlarla karşılaşmasın. 1 hafta eski mamayla karıştırıp bir süre kedinizin alışmasını bekleyin. Mama zaten yaş olduğu bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde ona lezzetli bir öğün deneyimi yaşatabilirsiniz onu bu şekilde çok mutlu edebilirsiniz.