arama

Quik Tavuklu Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Quik Tavuklu Kedi Maması

 

Eğer ki kendinize neşeli bir arkadaş arıyorsanız, Gençseniz ,yeni evliyseniz ,bekarsanız, çocuksanız hayatınıza mutluluk verecek bir şeyler arıyorsanız yaşınız, cinsiyetiniz ne olursa olsun tam istediğiniz gibi bir şey hayvan bakmak. Sizi sıkıntıdan kurtaracak alacağınız sorumluluklarla hayata bakış açınızı değişecek hayvanlardan aldığınız pozitif enerji ile daha mutlu bir kişiliğe sahip olacaksınız .

 

Hayvan bakmak eğlenceli çok keyiflidir fakat istekleriniz doğrultusunda doğru hayvan tercihinde bulunursanız bu durum çok keyifli bir hal alır aksi takdirde bakamayacağınız, ihtiyaçlarını karşılayamayacağınız bir hayvan alırsanız bu durum hem hayvan için hem sizin için çok sıkıntı yaratır. Hayvan bakmak için önce buna maddi ve manevi hazır olup olmadığınızdan emin olmalısınız. Çünkü hayvanlarda bir canlı ve duyguları vardır. Siz hayvan bakmaya hazırsanız öncelikle hangi hayvanı istediğinize karar vermelisiniz. Bakacağınız canlı için bilgi sahibi olmalısınız ki onun karşında acemi olup zor durumda kalmayın. Hayvanlar sezgileri güçlü varlıklardır.Sizin telaşınızı ,tedirginliğinizi hemen his edip kendileri de huzursuz olurlar.

 

Seçtiğiniz Hayvan olarak kararınız bir kedi ise bol oyuna, enerji dolu günlere hazır olmalısın. Kediler oyun oynamayı çok seven pozitif komik hayvanlardır. Yapılan araştırmalar kedilerin yüksek tansiyon hastalarına iyi geldiğini göstermektedir. Kediler çok zeki ve temiz hayvanlardır. Zamanlarının 16 saatini uyuyarak geçirirler .

 

Her çeşit canlının en önemli ve temel gereksinimi beslenmedir. Kedinizi iyi tanıyorsanız beslenmesini de kaliteli ve düzenli bir şekilde yaptırabilesiniz. Günümüzde artık her cins ,yaş kedi için mamalar bulunmaktadır. Kedi maması bu konuda son zamanlarda kendisini geliştirmiş olup siz hayvan sevenlerin tercihlerine sunulmak için raflarda yerini almıştır Size düşen artık çok kolay, kedinize uygun mamayı seçip almaktır.

 

Quik Tavuklu Kedi Maması zengin vitamin içeriği ile kedilerin sevdiği lezzette üretilmiş bir kedi mamasıdır.İçeriğinde kullanılan malzemeler ve üretim aşaması özenle laboratuar kontrollerinden geçmiş kaliteli bir mamadır. Quik Tavuklu Kedi Maması tavuklu, etli ve karışık lezzetde üç çeşit olarak kedinizin damak zevkine göre hazırlanarak satışa sunulmuştur. Quik Tavuklu Kedi Maması içeri bakımından tam ve dengeli kedi mamasıdır. Quik Tavuklu Kedi Maması günlük ihtiyacı olan vitaminleri içermektedir.

 

Quik Tavuklu Kedi Maması her gramajda kapalı ambalajlarda satışa sunulmaktadır.Kedinizin tüketeceği kadar alabilme kolaylığı sağlayana

 

Quik Tavuklu Kedi Maması saklama koşullarına uygun olarak muhafaza edilirse ürünün ömrü ve vitamin değeri daha uzun süreli olur. Quik Tavuklu Kedi Mamasını serin ve kuru yerde mufaza etmek gerekmektedir. Ağzı açıldıktan sonra kapalı bir kapta yada ağzı sıkıca kapalı olarak saklanmalıdır. Quik Tavuklu Kedi Maması güneş ışığından ve nemden uzak tutulmalıdır. Mama ürünlerini alırken ve kullanırken son kullanma tarihlerine dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir. Quik Tavuklu Kedi Maması veterinerisin onayı olmadan içerisine ek vitamin ve mineral ilave etmeyiniz.

Quik Tavuklu Kedi Maması

Quik Tavuklu Kedi Mamasına tüm market ve petshop raflarından edinebileceğiniz gibi internet üzerinden online alış veriş yaparak da tek tıkla sahip olabilirsiniz. Gramaj ambalajına göre fiyatlandıran Quik Tavuklu Kedi Maması bütçeniz ve ihtiyacınız kadar alabilmeniz için siz hayvan sevenlere kolaylık sağlamaktadır. Quik Tavuklu Kedi Maması Kedinizin gelişimi için sağlıklı olan bir kedi mamasıdır. Quik Tavuklu Kedi Maması sindirimi kolay olup kedinizin sindirim sistemini desteklemektedir. Kedinizin Quik Tavuklu Kedi Mamasını yenilmemesi için uygun bir yer olmalıdır. Kediler ayak altı yerlerden hoşlanmaz huzursuz olurlar. Mama kaplarının hemen yanınad taze su konulmalıdır. Quik Tavuklu Kedi Mamasından sonra bol su tüketilmesi kedinizin rahat bir gün geçirmesi için önemlidir. Quik Tavuklu Kedi Mamasını kedinize rahatca verebileceğiniz lezzetli bir mamadır.