arama

Royal Canin 36 Kitten Yavru Kuru Kedi Maması

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Royal Canin 36 Kitten Yavru Kuru Kedi Maması

 

Konu yavru kedilerimiz olduğu zaman onların yetişkinlik dönemine geçişlerinde bulunacağımız en büyük katkı onlar için seçtiğimiz yavru kedi maması olacaktır. Seçtiğimiz yavru kedi maması hem bu sevimli dostlarımızın damak keyfine uygun hem de sağlıklı bir yaşama zemin hazırlama konusunda başarılı olmalıdır. Yavru kedilerimizi yetişkinlik dönemine kadar hastalıklardan uzak tutabilmek için onların bağışıklık sistemini güçlendirmemiz gerekir. Bu konuda royal canin 36 kitten yavru kuru kedi maması sizlere büyük destek olacak ve yavru kedilerimizin bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra birçok diğer özelliği ile yavru kedilerimizi yetişkinlik dönemine hazırlanmasında büyük katkıda bulunacaktır.

 

ANALİZ :

Arasidonikasit (% 0.08), Kul (% 7.5), Biyotin (mg/kg 3.2), Kalsiyum (% 1.1), Lif (% 2.5), Diyetsel Lif (% 7.0), DL-Metionin (% 0.72), Epa/Dha (% 0.3), Yağ (% 18), I-Karnitin (mg/kg 50), Linoleikasit (% 3.9), Lutein (mg/kg 5.0), NRC85 (Kcal/kg 3805), Metabolize Edilen Enerji (Kcal/Kg 4030), Metioninsistin (% 1.3), Nem (% 7), NFE (Nitrojensiz Öz Madde) (% 29), Omega 3 (% 0.7), Omega 6 (% 4.1), Fosfor (% 0.96), Protein (% 36), Nişasta (% 24.5), Taurin (mg/kg 2200), A Vitamini (UI/kg 22000), C Vitamini (mg/kg 300), E Vitamini (mg/kg 600)

 

Royal Canin 36 Kitten Yavru kuru Kedi Maması İçeriği :

 

İçindekiler : Et (Kümes Hayvanları), Hayvansal Yağ, Pirinç, Protein İzolatı (Bitkisel), Hayvansal Proteinler, Mısır & Mısır Gluteni, Pancar Pulpu, Bitkisel Lifler, Mayalar, Minareller, Balık Yağ, Yumurta Tozu, Soya Yağ, Kadife Çiçeği Özütü, L-Lizin, Maya Özütü, L Karnitin, Sodyum Fosfat, Taurin, Frukto Oligo Sakkaritler,DL-Metionin

 

            Vitaminler: Kolin, Folikasit, B1 (Tiamin), B12 (Cyanocobalamin), B2 (Riboflavin), B3(Niasin), B5 (Pantotenikasit), B6 (Piridoksin), D3

 

Mineraller : Klor, Bakir, İyot, Demir, Magnezyum, Manganez, Potasyum, Selenyum, Sodyum, Cinko

 

            Diğer Besinler : Arjinin, L-Lysine

 

Faydaları :  Royal Canin 36 Kitten Yavru Kuru Kedi Maması Sindirilebilirli %90’dır Ve Bu Sayede Kedilerimizin Bağırsaklarında Fermante Olabilen Kalıntı Miktarını Azaltır, Bu Özelliği Sayesinde Kolay Sindirim & Sindirim Sistemine Katkısının Yanında Dışkı Kokusunu Azaltır. Yavru Kedilerimizin Bağışıklık Sistemlerini Zengin Vitamin İçeriğiyle Güçlendirir.

 

Yaşa Ve Kiloya Göre Tavsiye Edilen Kullanım Miktarı

 

 • 1,8 – 2,8 Kilo Ve 4 Ay – 6 Ay Arası Bir Yavru Kedi İçin Günlük 60 İla 80 Gram
 • 2,4 – 3,9 Kilo Ve 6 Ay – 9 Ay Arası Bir Yavru Kedi İçin Günlük 60 İla 85 Gram
 • 2,9 – 5 Kilo Ve 9 Ay – 12 Ay Arası Bir Yavru Kedi İçin Günlük 60 İla 85 Gram

 

            Royal Canin 36 Kitten Yavru Kuru Kedi Maması Zengin İçeriğinde Bulunan Kalsiyum İle Yavru Kedilerimizin Kemik Gelişimine Katkıda Bulunur, İçerisinde Bulunan Antioksidan Ve Vitaminler Antikor Üretimini Arttırır & Mide Rahatsızlıklarına Karşı Korur, İçerisinde Bulunan Sodyum Fosfat Ağız Ve Diş Sağlığına Yardımcı Olur Tartar Oluşumunu Azaltır. Yavru Kedilerimizin Sağlıklı Yaşamaları İçin Royal Canin 36 Kitten Yavru Kedi Maması Çok Büyük Destekçi.

Royal Canin 36 Kitten Yavru Kuru Kedi Maması

Kedinizin Sağlığı & İdeal Kilosu İçin Düzenli Olarak Veteriner Hekiminizi Ziyaret Etmeyi Unutmayınız. Sağlıklı Bir Yaşam Onların Da Hakkı.