arama

Royal Canin İnstinctive Yetişkin Konserve Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin İnstinctive Yetişkin Konserve Kedi Maması

Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi maması dünyaca ünlü ve güvenilir marka olan bir Royal Canin mamasıdır. Mamanın içerisinde kedinizin sağlığı için önemli olan içerikler bulunmaktadır. Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi maması kedinizin sindirim, boşaltım ve sinir sistemini desteklemektedir. Kedi beslenmesinde önemli bir mama olan Royal Canin mamalarını tanımak için öncelikle markanın güvenilirliği ve dünyadaki imajı bilinmelidir. Daha sonra ise mamada kullanılan içerikler bilinmesi gerekilir. Çünkü kedi beslenmesinde önemli olan içeriklerin karşılanması gerekilir.

 

Royal Canin dünyaca ünlü bir ithal mamadır. Bir veteriner tarafından evcil hayvanlara en iyi beslenmeyi sağlamak için kurulmuş ve yıllarca bu amaca hizmet etmek için çalışmıştır. Yapısında bulunan uzman hekim, veteriner, beslenme uzmanı ve gıda uzmanlarıyla yılların tecrübesini birleştirerek en iyi mamayı yapmaya çalışırlar. Bu yüzden dünyada uzmanlarca en çok önerilen markalardan biri olmuştur.

 

Dergilerde sık sık geçen ve evcil hayvan beslenmesi konusunda kaliteli bir marka olan Royal Canin aynı zamanda bir süper Premium mamasıdır. Bunun anlamı uzmanlarca yoğun testlere tabi tutulup kalite onayı almış olmasıdır. Kedi sahiplerinin ve uzmanların Royal Canin ürünlerini tavsiye etmeleri nedeni markanın kullandığı zengin besinler ve mama üretirken yaptığı kalite kontrollerdir. Bu yüzden Royal Canin ürünlerine güvenebilirsiniz. Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi mamasında bol et kullanılmıştır. Et olarak kedi beslenmesinde önemli olan balıketi de bulunmaktadır.

 

Balıketi kedi beslenmesinde önemli olma sebebi içerisinde bulunan Omega 3 ve Omega 6 içeriklerine sahip olmasıdır. Omega 3 ve Omega 6 içeriği kedilerin başta kalp ve beyin olmak üzere tüy, deri, sindirim sistemi, bağışıklık sistemi ve sinir sistemi için yararlı olan bir içeriktir. Kedinizin zinde olmasını sağlar. Kullanılan protein miktarına bakıldığında ise %12 olduğu görülür. Bu oran diğer kedi mamalarına bakıldığında zengin denilebilecek bir orandır ve fazlasıyla yeterlidir.

 

Proteinin önemli olma nedeni hayvan vücudu için çok önemli olmasıdır. Vücudu bir zırh gibi koruyan protein görev olarak hücreleri onarır, yeniler ve antikorlar üretir. Bu sayede zararlı mikroorganizmaların kedinizin vücudu içinde yer edinmesi engellenir ve vücut korunmuş olur. Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi mamasında kullanılan vitaminler A vitamini, E vitamini ve D3 vitaminidir. Vitaminler görev olarak vücut fonksiyonlarının iyi çalışmasını ve görevlerini yerine getirmesi için çalışır. Örneğin A vitamin göz sağlığı için önemli olan bir içeriktir. Aynı zamanda sağlıklı tüy ve deri oluşumunu destekler. D3 vitamini ise sağlıklı kas, kemik ve eklem için önemlidir. Son olarak kullanılan E vitamini ise beyin ve sinir sitemi için çalışır. Ayrıca hücrelerin yenilenmesini sağlar. Bu sayede tüyler dökülmez ve deri daha parlak olur.

 

Görüldüğü gibi Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi maması kediler için önemli olan bir mamadır. Öncelikle mamayı yapan marka son derece güvenilir ve uzmanlarca sık sık önerilen ve kullanılan bir markadır. Diğer önemli bir konu ise mamanın içeriklerinin son derece zengin olmasıdır. Mamada kullanılan besinler kalite onayından geçirilip kullanılmış ve üretimin hiçbir yerinde bu kaliteden taviz verilmemiştir.

Royal Canin İnstinctive Yetişkin Konserve Kedi Maması

Mama: sağlıklı göz, beyin, sinir, tüy, deri yapısına sahip kediler oluşması için özel olarak yapıldığı bellidir. Ayrıca bağışıklık sistemi, iskelet sistemi, sindirim sistemi ve boşaltım sisteminin daha iyi çalışması için çalışır. Bu yüzden eğer kediniz için uygun bir mama arıyorsanız Royal Canin instinctive yetişkin konserve kedi mamasını korkmadan kedinize alıp verebilirsiniz.