arama

Royal Canin Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Kedi Konservesi

Konserve kedi mamaları hem sulu hem de çiğneme açısından kolay yenilebildiği için bizlerin ve kedilerimizin daha çok tercih ettiği mama türleridir. Yaş kedi mamaları öğün olarak verilebilir ya da günlük olarak verilebilir. Bir çok mama markasında rastlayabileceğimiz konserve mama gruplarında Royal canin kedi konservesi çeşitlerine bakacağız:

 

         Royal Canin Kitten instinctive Yavru Kediler Ve Gebe Kediler için Mama 85 gr : Bu mama yavru kediler ve gebe olan kedilere yönelik hazırlanmıştır. Kedinizin günlük aktivitesine, beslenme alışkanlığına göre miktarını ayarlayabileceğiniz bu mama lezzetli olması açısından tercih edebileceğiniz bir üründür. Royal canin kedi konservesi jel kıvamında tanecikleri olan mama grubu, krema kıvamında olan mama grubu ve özel soslu mama grubuyla seçebileceğiniz farklı mama alternatifleri sunar. İçerisinde bulunan besin grupları ise şunlardır: et ve et ürünleri, tahıllar, süt ve süt ürünleri bileşenleri, bitkisel yağlar ve hayvansal yağlar, maya, lif, bitkisel proteinler içerir. Oda sıcaklığında bekletilen mama servise hazırdır. Miktarını kedinizin yaşına, boyuna ve fiziksel aktivitelerine göre ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir renklendirici ve koruyucu gıda maddesi içermemektedir.

 

Royal Canin instinctive Yetişkin Kedi Konservesi 85 gr: Yetişkin kediler için formüle edilen yaş kedi maması türüdür. İçerisinde bulunan besin grupları şunlardır: A vitamini, e vitamini, d3 vitamini, proteinler, et ve et ürünleri, hayvansal yağlar, balık ve balık eti parçaları içeren türevler, bitkisel proteinler, su, yağ, lif. Oda sıcaklığında servis edilmesi gerekir ve servis miktarını yine kedinizin beslenme alışkanlığına, boyuna, yaşına, aktivitesine göre ayarlayabilirsiniz.

 

Royal Canin İntense Beauty Yetişkin Kediler için soslu parçacıklı Konserve Mama 85 Gr: Yetişkin kediler için soslu ve parçalı olarak üretilen mama lezzetiyle kedinizin vazgeçemeyeceği bir tat olacaktır. İçerisinde bulunan besin grupları: balık ve balık eti türevleri, tahıl, bitkisel proteinler, yağ, lif, bitkisel yağlar, hayvansal yağlar, mineraller, protein, et ve et ürünleridir. Oda sıcaklığında servis edilmesi gereken mamayı kedinize göre miktarını ayarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Royal Canin Baby Cat Instinctive Yavru Kedi Maması 195 gr: Laktasyonda olan kediler için ve sütten kesilen 4 aya kadar olan yavru kediler için üretilen komple mama türü olan konservedir. Kedinizin rahatlıkla çiğneyebileceği bir mamadır. Sulu olduğu için gereksinim duyduğu su ihtiyacını karşılar. Dışkılarını yapmada daha kolaylık sağlayan konserve mamalar bu özellikleriyle tercih edilen birinci sıradaki mama gruplarıdır. İçerisinde bulunan besin grupları şunlardır: maya, hayvansal yağlar, tahıl, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, bitkisel yağlar, protein grubu, vitamin a, vitamin e, vitamin d3. Ayrıca mama markasında belirtilen vitamin gruplarının son kullanım tarihine kadar bozulmaması müşterilere garanti edilerek satışa sunulmuştur. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Kedinizin durumuna göre verilecek miktarı ayarlayabilirsiniz.

 

Royal Canin Instinctive +7 Kedi Konserve Maması 85 Gr: 7 yaş ve 7 yaş üzeri 12 yaşa kadar olan kediler için onların fiziksel aktivitelerine göre ayarlanmıştır. Lezzeti ile satışa sunulur. İçerisinde bulunan besin grupları şunlardır: et ve et ürünleri, yumuşak dokulu hayvanlar, kabuklu hayvan türleri, tahıllardır.Bitkisel ürünler, protein, yağ, vitamin a, vitamin e, vitamin d3, kül, lif. Kedilerin doğal ortamda yediği tüm besinlerdir. İçerisinde bulunduğu için lezzetle yiyeceği bir mama türüdür. Renklendirici ve koruyucu madde içermeyen mamadır.

 

Royal Canin Sterilised Jelly Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 85 Gr: Kısırlaştırılan kediler diğer kedilere oranla daha az enerji harcarlar ve idrar yolu problemleri fazladır. Bu kedilere özel üretilmiş jöleli tanecikler içeren tam bir kedi mamasıdır. İçerisinde bulunan besin grupları şunlardır. Et ve et ürünleri, maya, süt ve süt ürünleri, tahıl, bitkisel proteinler, hayvansal yağlar, mineraller, su. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Miktarını kedinizin durumuna göre ayarlayabilirsiniz.

Royal Canin Kedi Konservesi

Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kediler İçin Soslu Taneli Konserve Kedi Maması 85 Gr: Kısırlaştırılmış kediler için üretilen bir diğer mama çeşididir. Onların fiziksel aktivitelerine göre üretilip formüle edilmiştir. İçerisinde bulunan besin grupları diğer kısırlaştırılmış olan royal canin mamayla aynıdır. Ek olarak çeşitli şeker grupları ilave edilmiştir. Günlük vereceğiniz miktarı birkaç öğüne bölebilirsiniz. Serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Ağzının hava almaması için sıkıca kapatılması gerekmektedir. Royal canin kedi konserve çeşitlerinde kedinize uygun mama çeşidini rahatlıkla bulabilirsiniz.