arama

Royal Canin Mama

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Mama

Kedi ve köpekler için sağlıklı beslenme amaçlı mamalar üreten bir marka olarak hem yavru hem de yetişkin kedi ve köpekler için kaliteli mamalar sunuyor. Kedi ve köpeklerin yavruyken beslenmesinden yetişkinliğe geçene kadarki her aşamaları için özel bir bakım önerisine sahip ve doğru teknikleri kullanmayı hedefleyen Royal Canin Mama sağlıklı ve capcanlı kedi ve köpeklerin düzgün ve yeterince, harcadıkları enerjiye göre, yaşlarına, ırklarına, cinsiyetlerine, sindirim hassasiyetlerine, gen haritasına, rahatsızlıklarına, kilolarına ve benzeri özelliklerine göre beslenmelerini önemsiyor.

 

Doğru mama seçimi hem kedi verilmektedir. Köpeğinizin sağlığı hem denilmiştir. Beslenme şekli için çok önemlidir. Doğru mama yaş, cinsiyet, ırk, kilo ve benzeri etkenlere göre kedi ve köpeğiniz için seçildiği zaman hayvanınızın vücut gelişimi ve bakımını sağlamaktadır.İhtiyaç duyulan enerjiyi temin eder, sindirim, böbrek ve yaşlanma sorunları gibi sorunlara çözüm sağlar, kilo sorunları yaşayan evcildir. Hayvanların diyetlerine uyum sağlardır. Bir takım rahatsızlıklardan sonrasındadır. Hayvanların iyileşmesine yardımcı olur ve destekler, metabolizmayı güçlendirir.

 

Bir veteriner hekimi tarafından kurulmuş olan bu yenilikçi ve önder marka kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına cevap verecek besinler üretiyor. Royal Canin kendindedir. Farklı kılan özelliğin ‘Öncelikle Kediler Ve Köpekler’ prensibi olduğunu söylüyor verilmiştir. Bunu ürünleri ile bizlere kanıtlıyor. Bilim insanları verilmiştir. Profesyonellerle geliştirilen ve sürekli gelişen bu marka, hayvan sahipleriyle de iletişime geçerek gereken deneysel ve akılcı teknikleri sağlıyor ve hayvanların tamamen sağlığını düşünerek ürünlerini sunuyor.

 

Kedilere özel ürettiği yaş mama serisi ile sağlıklı beslenme felsefesinde yeni bir boyut açmış ve özellikle kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak verilmiştir. Lezzet açısından doğru tada erişmek amacıyla çıkarttığı ‘Feline Health Nutrition’ seriyle hem sos hem jöle içinde yaş mamalar sunmaktadır. Kedinize yaşam boyu sağlık sağlayan bu seri özel olarak ürettiği serilerden yalnızca bir tanesidir.

 

Irklar için geliştirdiği özel seri ile göze çarpan Royal Canin, son 10 yıl içinde safkan kediler için özel olarak hazırladığı mamalar ile kendini geliştirme yolunda büyük yol kat etmiştir. Hayvanların gerçek besin ihtiyaçlarını düşünerek üretici yapısıyla ırkın özelliklerine yönelik bu yeni mama serisini sundu.

 

Proteinler, lipidler, karbonhidratlar, amino asitler, yağ asitleri, mineral tuzlar ve vitaminler arsındaki dengeyi kurarak her formüle ve seriye göre bir değer düzenlenir ve bu formülasyon sırasında kalite, besinsel yararlar, kullanılan malzemeler ve benzeri etkiler dikkat alınarak oluşturulur. Hayvanların vücut dengesini korumak, metabolizmayı olması gerektiği gibi çalıştırmaktadır. Hayvanı ömrü boyunca yüksek yaşam standartlarıyla beslemek Royal Canin’in amaçlarından yalnızca birkaçıdır.

 

Günümüzde hayvan diyetleri özel ihtiyaçlara, hayvanların rahatsızlıklarına, enerji düzeyleri ve günlük kalori yakım oranlarına göre düzenlenir ve Royal Canin de bu konuya oldukça etkili yaklaşarak kaliteli diyetler ile hayvanların yaşamlarını kolaylaştırmak hedeftir. Diyet kavramı sadece kilo dengesini sağlamak amacıyla değil rahatsızlıklardan kurtulma, belirlirtmiştir. Hastalıkların tedavisi ya da metabolik dengeyi mamamlar yardımlaşmaktadadır. Korumayı da amaçlar. Bu nedenle doğru mama seçimi ve doğru diyet ile kedi verilmiştir. Köpeğinizin sağlığını korumak çok basit.

Royal Canin Mama

Ürünler buğday unu, hayvansal yağlar, pirinç, hidrolize edilmiş kümes hayvanları eti, bitkisel lifler, mısır, proteinler, domates, soya yağı, balık yağı, mineraller, kadife çiçeği özü, yeşil çay ekstratı, pancar posası, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar, sodyum fosfat, bitkiseldir.Protein izolat ve benzeridir.Bir çok birleşenden oluşur ve bunlar gerek tat vermek gerektir.Hayvanların rahatsızlıklarına çözüm bulmak için konulmuş olsun, hepsi hayvanların doğal ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlıklarını korumak amacıyla konulan malzemeler ve amaç hayvanların sağlığını korumaktır.