arama

Royal Canin Nasıl Bir Mama?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Nasıl Bir Mama?

1968 yılında Güney Fransa’da veteriner Jean Cathary’in evcil hayvan şirketi olarak başlayan kuruluş, evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için kedi ve köpek maması yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda dünyanın en çok gelişmiş hayvan gıda üretim tesislerinden biri olmaya devam etmektedir.

 

Her zaman evcil hayvanların ilkelerine saygı duyan bir kuruluş olmuştur. Royal Canin Mama; vizyonu geniş olan profesyonel yetiştiriciler ve veterinerle devamlı iletişim içinde olup AR-GE ekibi devamlı siz müşterilerimiz için çalışmaya devam etmektedir. Royal Canin Mama; kedi ve köpekleriniz için en iyi sağlıklı beslenmeyi hedeflemiştir. Royal Canin Mama; başta ABD olmak üzere, birçok ülkede çalışmaya ve gelişmeye devam etmektedir. Royal Canin Mama; küresel bir şirkettir.  Dünyanın her yerindeki evcil hayvan sahiplerine saygı duymakta , her konuda onları desteklemekte ve özveri ile çalışmaktadır.

 

Royal Canin Mama; kedi ve köpeklerinizi en az sizin kadar düşünen, her evcil hayvanın benzersiz olduğunu düşünerek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. kedi ve köpeklerinizin zarafeti, sağlıklı ve uzun yaşamı, çevikliği ne kadar fazla olursa biz Royal Canin Mama en az sizin kadar mutlu ve gururlu oluyor.

 

Royal Canin Mama; geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyor. Doğru mama seçiminde ise size yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.  Doğru ürün seçerken evcil hayvanlarınızın; yaşı, cinsiyeti, günlük aktivitesi, yaşadığı şehir, kaldığı ev ortamı gibi önemli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Royal Canin Mama’da yeni doğan bir kedinin iki aşamadan oluşmasını bilmesinden, tüm aşamaları bilmekte ve ona göre çalışmalarına devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın her dönemine uygun gıda bulunmakta ve sağlık sorunlarını göz önünde bulundurarak gıda üretmektedir.

 

Kedileri ve köpekleri ayrı kategorilerde inceleyen Royal Canin Mama tüm hayvanları ayrı ayrı düşünüp tek tek inceleyerek en ince ayrıntısına kadar sizler için hazırlayıp mama halinde sunmaktadır.

 

Kedilerin toplam 4 kademesi vardır. Bunlar Yavru Kedi, Yetişkin, Olgun Yetişkin, Kıdemlidir.

 

 

 

Yavru Kedilerin (+1 Yaş); her cins ve ırk için ayrı  Royal Canin Mama mevcuttur. Genel özelliklerinden bazılarını sıralamak istersek;

 

-%100 tam ve dengeli beslenmeyi destekler

-Sağlıklı sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini destekler ve yardımcı olur

– %100 memnuniyet garantisi

-Çiğnemeye teşvik edici mamalar bulunur.

-Gelişme çağına gelinceye kadar kas sistemini güçlendirici etki sağlamaktadır.

 

Yetişkin Kediler (1-7 Yaş); Yetişkin kedilerin gıda ihtiyacını yaşam tarzı ve cinsiyeti belirler. Özellikle kapalı alanlarda bulunan kedilerin kilo alma olasılığını göz önünde bulundurmaktayız. Bunun yanında bu kedileri kısırlaştırmada yapılmaktadır. Bununla birlikte hormonlarında oynamalar başlar. İşte tam bu sırada Royal Canin Mama devreye girer ve doğru mamayı bulmanıza yardımcı olur.

 

Olgun Yetişkin(+ 7 yaş): Günümüz kedileri artık 25-30 yıla kadar yaşamaktadır. Kediler yaşları ilerledikçe daha az çiğner ve daha az hareket ederler. Daha sık rahatsızlanırlar. Royal Canin Mama bu dönemler de daha lezzetli, daha yumuşak gıdalar tavsiye etmektedir.

 

Kıdemli(+ 11 yaş): Birçok kedi 7 ile 10 yaşları arasında yaşlanmaya başlar. Bu dönemlerde bağışlık sistemleri yavaşlar, böbrek hastalıkları artar, tümörler v.b. gibi hastalıklar baş gösterir. Royal Canin Mama bu dönemde tüm olabilecek hastalıkları göz önünde bulundurarak tüm gıdaları bu yönde geliştirmektedir.

Royal Canin Nasıl Bir Mama?

Royal Canin Mama aynı zamanda her aşamadaki köpekler içinde mama yapmaktadır. Boyutlarına göre sıralana köpekler aşağıda sıralanmaktadır

Küçük Boy, Orta Boy, Maxi Boy, Dev Boy olarak 4 aşamada görülmektedir. Daha Detaylı bilgi için websitemizi inceleyiniz.