arama

Royal Canin Persian Adult Kuru Kedi Maması 1

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Persian Adult Kuru Kedi Maması 1

Royal canin kedi ırklarına özel mamalar yapmasıyla tanınan dünyaca ünlü bir ithal mamadır. Dünyada en çok önerilen kedi mamaları arasında yerini alan Royal Canin’in bir ürünü olan Royal Canin Persian adult kuru kedi maması 1 İran kedileri için özel olarak yapılmış bir kedi mamasıdır. İçeriğinde bol protein, mineral ve vitamin vardır. Ayrıca kedinizin günlük enerjisini karşılamak içinde yağ içeriği kullanmıştır. Royal Canin Persian adult kuru kedi maması 1’i tanımak için öncelikle içeriğine daha sonra ise dünyaca ünlü bir marka olan Royal Canin hakkında bilgi verilmesi gerekir. Bu yüzden öncelikle mamanın içeriğinde bulunan besin ve içeriklerden başlayarak mamanın özelliklerine değineceğiz.

 

Öncelikle İran kedileri şekil, beslenme ve özellikler bakımından diğer kedilerden farklıdır. Bu yüzden onlara uygun olan kedi maması verilmelidir. Royal Canin Persian adult kuru kedi mamasında Pancar küspesi, FOS, , filoyum ve MOS bulunur. Bu içerikler İran kedinizin tüy yumaklarını atmasını kolaylaştırır. Ayrıca beslenme şekli bakımından diğer kedilerden ayrılan İran kedileri için beslenme özelliklerine göre hazırlanmıştır.

 

Royal Canin mamalarının içeriği her zaman zengindir. Royal Canin Persian adult kuru kedi mamasında da aynı şekilde onlarca besin kullanılmıştır. Et bakımından zengindir. Ayrıca protein miktarına bakıldığında %30 olduğu görülür (normal kedi mamalarında %7,5 – arasındadır. ). Bu oran bir kedi mamasına göre çok iyi bir orandır. Hatta zengin bir protein varlığından söz edilebilir.

 

Protein kedi vücudu için çok önemli bir içeriktir. Öncelikle kedinizin vücudunu bir kalkan gibi korur. Antikorlar üreterek dışardan gelecek olan mikropların vücut içinde yer edinmesini engeller. Bu sayede mikropsuz bir vücut oluşumu sağlanır. Aynı zamanda hücrelerin yenilenmesi ve onarılmasında rol oynayarak vücut yapısını kuvvetlendirir. Protein miktarı bakımından zengin olan Royal Canin Persian adult kuru kedi maması sayesinde kedinizin vücudu hep korunmuş halde olacaktır ve hastalanma riski oldukça azalacaktır.

 

Vitamin olarak kullanılan A vitamini sayesinde kedinizin gözleri, derisi ve tüyleri daha sağlıklı bir hal alacaktır. Ayrıca kullanılan bir diğer vitamin olan D3 vitamini kedinizin kas, kemik ve eklem gelişimi için çok önemlidir. D3 vitamini sayesinde kedinizde eklem ağrıları ya da kemik sorunları olması engellenir. Vitaminler vücut yapısını daha iyi hale getiren içerikler oldukları için önemlidirler. Royal Canin Persian adult kuru kedi mamasında kullanılan vitaminler sayesinde kedinizin gelişimi desteklenmiş olacaktır.

 

Kullanılan mineraller ise oldukça iyidir. Demir, bakır, manganez, çinko, selenyum… Bu mineraller vücut yapısının kuvvetlenmesinde ve vücut direncinin artırılmasında rol oynar. Örneğin demir içeriği kemiklerin onarılması, kemiklerin gelişmesi ve daha sağlam bir yapıda olması için çok önemlidir. Bu yüzden kullanılan minerallere bakıldığında Royal Canin Persian adult kuru kedi mamasının kedinizin gelişimini destekleyeceği söylenebilir.

 

Royal Canin markası dünyanın ileri gelen mamalarından biridir. Mamalarında onlarca besin kullanırlar. Ayrıca veteriner ve uzmanların önerisi olarak da dergilerde bolca yer edinirler. Bir veteriner tarafından kurulmuş olan Royal Canin ırklara özel mamalar yapmasıyla meşhurdur. Ayrıca yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla size en iyi mamayı sunmak için çalışır.

Royal Canin Persian Adult Kuru Kedi Maması 1

Bu yüzden bir süper Premium maması olmuştur ( süper Premium kedi maması Amerika’da sık ve yoğun testler sonucu kalite onayı alan mamalara verilen unvandır.). mamalarını yaparken kaliteli besinler kullanır ve kaliteden asla taviz vermez. Felsefesi her zaman daha sağlıklı ve uzun ömürlü hayvanlar olmuştur. Kedinizin ömrünü uzatmak için içeriklerini özel olarak hazırlar. Sonuç olarak Royal Canin Persian adult kuru kedi maması İran ırkı kediniz için çok iyi ve güvenilir bir mamadır. Bu yüzden güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz.