arama

Royal Canin Yavru Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Evcil hayvanlar hayatımıza girdikleri yıllardan bu yana her zaman bize verdikleri karşılıksız sevgi şefkat ve mutlulukla bizi en zor zamanlarımızda yalnız bırakmayan bazen işlerimizde yardım eden bazen avlarımızda yardım eden bazen yolculuklarımızı bazen ekinlerimizi koruyarak hayatımızın her anında bizlerin sadık güvenilir dostları oldular. Fakat zaman geçti dünya değişti artık modern insan kendini koruyabiliyor. Avlanmayı sadece zevk için yaparken çalışma zamanında ise iş makinelerini kullanıyor. Bu bir çok evcil hayvanın statüsünün ve rolünün değişmesini de beraberinde getirdi. Artık atlar hipodromlarda yarışıyor. Et ve süt üreten hayvanlar da çiftliklerinde ki sakin yaşantılarına devam ediyor. Statüsü değişen en büyük iki tür ise kediler ve köpekler oldu. Zira bu hayvanlar artık bizi korumuyor biz onları koruyoruz. Büyük bir vefa örneğidir. Belki de bu davranış on binlerce yıl bizim en güvenilir dostlarımız olan iki tür artık evlerimizde ve baş köşede çocuklarımızla birlikte yaşıyor.

 

Onlar artık bize sadece karşılıksız sevgi veriyor. Biz ise onların yiyeceklerinden sağlıklarına varıncaya kadar her şeyin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Yapılan araştırma evlerimize misafir olma oranında kedilerin daha önde olduklarını gösteriyor. Bizi karanlık çağlarındandır. Hastalıklarından koruyan bu minik narin ve nazlı canlılar sanılanın aksine çok zayıf ve ince kemiklere sahipler. Doğuştan kalp sorunları ile doğabilen bu minik canlılar için yavru olduğu dönemlerde her şeyin en özeli tercih edilmeli aksi halde kolayca hasta olup ölebiliyorlar. Uzmanlar uyarıyor. Sağlıkları için tam dengeli ürünler tercih etmelisiniz.

 

Bu nokta da onları sadece bir hayvan olarak görmeyen Royal Canin Yavru Kedi Maması onların en kaliteli beslenmesi için üretilmiş durumda. Ürettiği ürünler ile her zaman üst düzey kalite ve yavru kediler için en lezzetli yiyecekleri seçen firma onların ihtiyaçları olan tüm vitamin ve minerali düşünmüş durumda.

 

Paket içeriğine baktığımızda Royal Canin Yavru Kedi Maması özellikle sütten yeni kesilmiş emmeyi bırakmış yavrular için hazırlanmış olduğunu özellikle belirtiyor. 4 Ay ile 12 ay arasında yavruluk döneminde beslenmeleri için hazırlanmış Royal Canin Yavru Kedi Maması kedilerin gün boyu ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlayacak şekilde hassas bir çalışma ile tespit edilmiş durumda. En önemlisi dengeli öğünler sağlayarak onların sindirim sistemlerini zorlamadan sütten mamaya geçiş sürecindedir. Hasta olmamaları için mümkün olan en iyisidir. Özel yapıda dizayn edilmiş durumda. Ayrıca yavru olduğu dönemde mikroplara karşı korumasız olan ve bağışıklık sistemi zayıf olan evcil dostlarımızın bağışıklık sistemini de koruması için özel içerikler eklenmiş.

 

İçeriğinde özenle kurutulmuş tavuk horoz gibi kümes canlılarının eti kullanılırken sadece en kaliteli kümes hayvanları seçilmiş olduğu ayrıca bilinmesi gereken bir nokta. Besleyiciliği ile sadece insanlar için değil hayvanlar için önem taşıyan pirinç evcil dostlarımız için en ideal oranda içeriğe eklenmiş durumda. Ayrıca bağışıklık sistemini çalıştırması ve karbonhidrat ihtiyacını sağlamak için Royal Canin Yavru Kedi Maması paket içeriğine hayvansal yağlarda eklemek ihmal edilmemiş durumda. Bitkiler insanlar için olduğu kadar hayvanlar içinde önem taşımakta. İçeriğinde yüksek oranda protein bulundurandır. Mısır gluten, Ayrıca hayvansal proteinlerde eklenen diğer ürünler olarak göze çarpıyor. Bitkisel lifler onların sadece karbonhidrat ağırlıklı değil kasları için ihtiyaç duydukları çalışma gücünü de sağlaması için eklenmiş endir. Önemlisi kedilerin bayıldığı lezzet olan balık yağı yumurta eklenerek onların tam dengeli beslenmesi için her şey düşünülmüş durumda.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Ayrıca kuru içeriğine eklenen A vitamini D vitamini E1 vitamini ile 41 miligram oranında iyot 3 miligram bakır 6 miligram magnezyum 54 miligram çinko 176 miligram ise çeşitli koruyucular ile desteklenerek vitamin ve mineral açısındandır. Güçlü bir içeriğe sahip olması amaçlanmıştır. İnternetten sipariştir. Verebileceğiniz ve dönem dönem çok büyük fırsatlar ile satın alabileceğiniz Royal Canin Yavru Kedi Maması siz ve evcil dostlarımızın afiyetle yemesi için sizleri bekliyor.