arama

Sanabelle Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sanabelle Kedi Maması

Sanabelle Kedi Maması yetişkin kediler için tam ve dengeli bir kuru mamadır. Zengin ve besleyici içeriğiyle yetişkin kediler üzerinde tam bir beslenme olanağı sağlar. Aynı zamanda yüksek doyurucu özelliği olan bir mamadır. Bu sayede kediniz daha az miktarlarda mama tüketir ve böylelikle kedinizin sindirim sistemi daha da az yorulmuş olur. Besin içeriği açısından oldukça zengin olan sanabelle kedi maması, aynı zamanda ülkemizde hayvan sahipleri açısından da tavsiye edilen ürünler arasındadır. Sanabelle kedi mamalarının faydalarına değinecek olursak;

 

sanabelle kedi maması yüksek kaliteli protein içeriğine sahip bir mamadır. Aynı zamanda tam beslenme sunan bileşenleri ile yavru kediler içinde tam bir gelişim sağlar.

 

– Vitamin, element içerikleri vb. gibi kaynaklarla bağışıklık sistemlerini güçlendirir.

– Özel formüllü, ”Water- Transit- Agent” ile üriner sistemi destekleme olanağı sağlar.Aynı zamanda böbrek taşı oluşumlarını da büyük ölçüde engeller.

– İçerisinde bulunan Çinko ve Omega yağ asitleri, tüylerin ve derinin parlaklaşmasını sağlar.

– Hiçbir şekilde yapay madde içermez. Renklendirici, tatlandırıcı vb.

– Sanabelle, kümes hayvanı ve yumurtadan gelen yüksek kaliteli hayvansal proteinler kullanmaktadır.

 

Sanabelle kedi mamalarının birçok çeşidi vardır. Sanabelle Kitten yavru kedi maması, Sanabelle Hair and Skin, Sanabelle Urinary başlıca olanlarındandır.

 

SANABELLE KİTTEN YAVRU KEDİ MAMASI

 

            Sanabelle Kitten, yüksek besin maddesi yoğunluğuna sahiptir. Bu yüzden de yavru kediler üzerinde optimum bir gelişim ve destek sağlar. Bunlara artı olarak gebe kedilerde fetus gelişimi de sağlayan bir özelliğe sahiptir. Süt veren kedilerde süt oluşumunu sağlar, destekler. Sindirimi çok kolaydır. Gebe kedilerin ihtiyaçları gebeliğin son 3-4 haftasından büyük oranda artmaya başlar. Zengin besin içeriğiyle gebe kediler için ideal bir beslenme sağlar. Sanabella Kitten mamasından alınan etkili besin ve enerji, emzirme görevini yapan anneden henüz yeni doğmuş yavrusuna iletilir. Annenin duyduğu neredeyse tüm besinsel ihtiyaçları karşılar. Süt üretimini destekler.

Sanabelle Kitten’ın faydaları;

 

– Önemli miktarda bulunan vitamin, element vb. ile yavru kedilerin hastalıklara karşı direnmesini, direnç açısından güçlenmesini sağlar.

– İçerdiği önemli vitaminler ile antioksidanların metabolizmada bıraktığı olumsuz etkilere karşı hücreleri korur. Vücudun direncini korumaya çalışır.

Sanabelle Kedi Maması, içerdiği bitkisel lifler ile tüy yumaklarının oluşumunu minimuma indirir. Sindirim sisteminden kolayca geçmesine olanak sağlar.

– İçerdiği özel vitaminlerin işbirliği sayesinde evcil hayvanınızın göz sağlığı açısından fayda sağlar. Yaşlılık neden ile oluşan görme kaybı, görme zayıflığı gibi problemleri engellemeye çalışır.

– Sanabelle mamalarında, hiçbir şekilde genetiği değiştirilmiş ürünler kullanılmamaktadır.

 

SANABELLE URİNARY

 

             Sanabella Urinary, hassa üriner sistemi olan, yetişkin kediler için üretilmiş kuru bir mamadır. İçeriğindeki miktarı azaltılmış protein ve mineralli maddeler sayesinde vücuttaki atıkların alt idrar yollarına atılımını kolaylaştırır. Böbrekler üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve sindirilebilirliği çok kolay bir mamadır. Kolay sindirilebilir bu ürün, kedilerinizin böbreklerinde ekstra tam koruma sağlar. Sanabelle Kitten ürünü ile benzer özellikler taşımaktadır. Yalnızca üriner sisteme katkısı olacağından protein miktarı azaltılmış, besin değerleri biraz kısılmıştır.

 

 SANABELLE HAİR AND SKİN

Sanabelle Kedi Maması

             Sanabelle hair and skin, saç ve cilt için yetişkin kedilerin kürk niteliklerinin iyileştirilmesini, onarılmasını ve korunmasını sağlayan bir mamadır. İçerdiği doğal vitaminler ve antioksidanlar sayesinde vücut hücrelerini korur ve yaşlanma sürecini gözle görülür bir biçimde yavaşlatır. Sanabelle hair and skin, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde kedilerinizin, vücut direncinin artmasına, saçların, tüylerinin onarılmasına, hastalıklara karşı tam koruma sağlamasında büyük bir etkisi vardır.