arama

Sapphere Tavuk Ve Tavşanlı Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sapphere Tavuk Ve Tavşanlı Kedi Konservesi

Sevimli dostlarınız için özellikle önerdiğimiz tavuk ve tavşanlı kedi konservesi ürününü mutlaka denemelisiniz. Kedilerinizin çok severek yiyecekleri parça tavuk eti ve tavşan eti bulunan bu mama Vitamin E, tahılsız, lezzetli, sağlıklı ve sindirimi kolay olan kedi konserve mamasıdır. %100 tahıl içermez. Renklendirici ve koruyucu içermez, şeker, tuz ve bitkisel protein içermez, insanların bile tüketebileceği kalitede hazırlanmıştır. Mamanın içerisinde tavuk eti, su ve tavşan eti bulunuyor. Bu konserve mama 80 gramdır. Yetişkin kediler için günlük 2-3 adet konserve mama verilmesi tavsiye edilir.

 

Tavuk ve tavşanlı kedi konservesi mamasının analizi yapıldığında ham protein %9, ham yağ %4, ham kül %2, ham lif %0,5, su %81, yem katkısı olarak jelleştirici, kalsiyum, karbonat, vitamin E oranlarda bulunmaktadır. Sapphere tavuk ve tavşanlı kedi konservesini pet shoplardan ya da internet sitelerinden satın alabilirsiniz. İnternet sitelerinde kampanyaları takip ediniz. 4 al 3 öde kampanyası, toplu alımlarda hediyeler, ücretsiz kargo gönderimleri bulunmaktadır. Aynı gün kargo, taksitli ödeme seçenekleri, iade garantisi satış yapan sitelerde bulunmaktadır.

 

Satın aldığınız Tavuk ve tavşanlı kedi konserve mamasını istediğiniz adrese kargo ile gönderebilirsiniz. Konserve mamaları satın alırken konserve kutusunun açık olmadığına, delinmiş olmadığına dikkat ediniz. Son tüketim tarihi geçmiş mamaları asla kullanmayınız. Kullanım sonucunda çok ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Açmış olduğunuz konserve mamanın kısa sürede tüketilmesine dikkat ediniz. Kedinize Tavuk ve tavşanlı kedi konserve mamasını alıştırmak için önceleri az miktarda denemesini sağlayınız, alıştıkça zamanla mamanın oranını arttırarak verebilirsiniz. Kedilerinize yemek artıkları vermeyiniz.

 

Kemikli etler vermeyiniz kemiklerin boğazına takılma ya da batma durumu olabilir. Kedinizin iyi ve sağlıklı gelişimi için gerekli vitaminleri almasına önem veriniz. Düzenli ve iyi bir beslenme sonucunda hastalıklara karşı daha güçlü bir bağışıklık sistemi gelişir. Beklemediğiniz bir durumla karşılaştığınızda mutlaka veterinerinize başvurunuz. Veterinerinizi seçerken her türlü durumda kolay ulaşılabilme durumuna dikkat ediniz. Kedileriniz için ilk yardım tekniklerini öğreniniz. Veterinerinizden bu bilgileri alabilirsiniz.

 

Kedilerinizin bakımı çok önemlidir. Onların tüy, pati, tırnak, diş ve diş eti bakımlarını ihmal etmeyiniz. Tuvalet eğitimini mutlaka veriniz. Tuvalet kabı ve kum alınız. Mama yedikten sonra diş bakımlarını yapınız, onlar için fırça alabilirsiniz. Evinizde yada bahçenizde onlar için yer belirleyin yastığını mama kabını oyuncaklarını burada bulundurunuz. Kendine ait olan yere alışsın ve benimsesin. Mama kabının yanında mutlaka su kabı bulundurun ve suyunu tazeleyin. Birlikte oynayabileceğiniz oyuncaklar alın. Toplar, ipler, oyuncak hayvanlar onunla eğlenceli zaman geçirmeniz için çok uygundur. Kediler sürekli kendilerini yalayarak temizlerler. Bunun için kedilerinize banyo yaptırma durumu ortadan kalkar.

 

Kedileriniz gün içinde sürekli tüylerini yaladıkları için kopmuş tüyleri de yutarlar ve içlerinde tüy yumakları oluşur. Bu tüy yumaklarını genellikle kusarak dışarıya atarlar. Bazı tüy yumakları ise dışkı yoluyla da atılır. Sizlerin bu tüy yumaklarını önleyebilme durumunuz vardır. Kedilerinizin tüylerini düzenli olarak fırçaladığınızda bu tüy yumaklarının oluşumu da azalacaktır. Kedinizi fırçalamaya alıştırınız. Aşılarını zamanında yaptırmaya özen gösteriniz.

Sapphere Tavuk Ve Tavşanlı Kedi Konservesi

Kedinizi kısırlaştırma konusunda veterinerinizden ya da internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz. Cinsiyeti ister dişi ya da erkek olsun eşleşme istediklerindeki tavırlarını ve sorun çıkaran hareketlerini engellemiş olursunuz. Parazit, bit, pire, hastalık durumlarında mutlaka veterinerinizin verdiği ilaçları kullanınız. Kontrolleri için belirli aralıklarla veterinerinize götürünüz. Evinizde ya da bahçenizde bulunan eşyalarınızı kontrol ediniz, kediniz için sorun çıkarabilecek durumdaki eşyalarınızı saklayınız ya da değişim yapınız. Sizlere güvenen sevimli dostlarınız için can güvenliğini sağlayınız.