arama

Sevimli Kediler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sevimli Kediler

Kediler evimizde oyunları ve sevimlilikleri ile yaşamaya başlamış ve sevdiğimiz canlılardır. Kediler evimizde yaşamaya başladığında onlar için yapmamız gereken sorumluluklarınız bulunmaktadır. Bu sorumluluklar onların evimizde rahat ve güven içinde uzunca yaşamaları için gereklidir. Kediler için evimiz huzurlu ve güvenilir hale getirmek, onların sorumluluklarını almak bizim görevimizdir. Öncelikle kedileri ev ortamına alıştırmak onlar ile ilgilenmek gerekmektedir. Kediler evde yaşamalarından dolayı biraz uykucu canlılardır. Kedilerin her yerde uyumaması için, sadece onun sahiplendiği bir yatak hazırlanmalı ve o yatakta yatması için gerekli eğitimler verilmelidir. Bu sayede her tarafta uyuma olasılığı ortadan kalkar. Ayrıca ev ortamında yaşamaları tuvalet için onların evin bir kısmında bir tuvalet kapı hazırlanıp oraya tuvaletlerini yapmaları sağlanmalıdır. Hazırlanan bu tuvalet içinde koku vermeyen bir kum olmalı ve kedi eşeleme yapacağından bu kum dışarıya çıkmayacak şekilde olmalıdır

Kediler için çeşitli oyuncalar olmalı ve bunlar ile oynamalıdır. Kediler belirli aralıklarda veteriner tarafından görünmeli ve aşıları yapılanmalıdır. Kediler için sağlıklı besinler seçilmelidir. Onların sağlıklı yaşamlarını sürdürmesi için önemli bir kıstas mama seçimidir. Mama içerisinde eki ürünlerin kaliteli olması, ilk ürün olarak et içermesi, tahıl ve türevi ürünleri içermemesi gibi detaylara dikkat edilmeli ve bu konuda veteriner hekim tarafından bilgiler alınması gerekmektedir. Kediler için besin değeri çok olan ve onların kayıp etmiş oldukları enerjilerini geri veren mama seçilmelidir. Nasıl ki kendimiz için en iyisini seçiyorsak ailemizden biri olan kedimiz içinde bu şekilde düşünerek iyi ve kaliteli tercih etmeliyiz. Onlarda bir canlı ve bizim tercihlerimiz ile yaşamlarını sürdürmektedir.

Rokus Kuzulu ve Hindi Etli Kedi Maması, bu mama kediler için iyimi uygun mu inceleyelim.

Rokus Kuzulu ve Hindi Etli Kedi Maması, kediler için özenle hazırlanmış ve içerisinde tamamen doğal kaynağı beli kuzu ve hindi eti ile lezzetlendirilmiş kedilerin geri çeviremeyeceği bir tattır. Kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesinden kullanılabilecek mamadır. İçerisinde doğal olmayan ürünler ve hiçbir katkı maddesi barındırmaz. Bunun için kediler i damak tadına uygun bol etli ve protein içerikli mamadır. Birçok ülkede kullanımı mevcut ve standartlara uykun üretimi ile kediler için eşsiz bir lezzet olarak görünmektedir.

Rokus Kuzulu ve Hindi Etli Kedi Maması, tahıl ve tahıl türevi kediler için uygun olmayan maddeler içermemektedir. Mama muhafaza edilmesi için kimyasallar kullanılmamıştır. Tamamen doğal vitamin içerikli ürünler ile mamanın muhafaza sağlanmaktadır. Dengeli demir ve magnezyum bulunur, besin değeri oldukça yüksek kedilerin kaybetmiş olduğu enerjiyi verebilen mamadır.

Rokus markası ile birbirinden lezzetli birçok mama bulunmaktadır. İçerikleri doğal ve taze protein deposu kediler için gerçekten enerji ihtiyaçlarına cevap verebilecek mamadır. Her büyük markette ve web sitesi üzerinden online olarak sipariş verebileceğiniz kolayca alınabilecek bir mamadır. Kedilerin sağlıklı uzun ömürlü yaşamaları için et içeriği çok fazla olan ve hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmayan kediler için üretilmiş bir mamadır.

Sevimli Kediler

Kediler mama konusunda seçici olduğu bilinir lakin Rokus Kuzulu ve Hindi Etli Kedi Maması kedilerin vazgeçmesi mümkün olmayan hiç naz yapmadan soluksuz yemek istedikleri mamadır.Kedi sahipleri hiç düşünmeden Rokus marka kedi mamalarını denemelidir.Sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması ve sahipleri ile birlikte oyun oynaması için mama seçiminde Rokus olmalıdır. Pratik ambalajları isterseniz büyük boy ambalajları ile konserve mama olarak çok sağlıklı ve kaliteli olarak üretilmiştir. Kediler mama saatini sabırsızlıkla bekleyecek ve mama saatinden bayram edecekler. Kediniz için iyisini seçmelisiniz ve sağlıklı olsun uzun süre yaşasın.