arama

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması

Tomi markasının içerisinde bir genç kediler bir de yetişkin kediler olmak üzere iki ana grup altında üretilen mama çeşitleri vardır. En çok tercih edilen konservelerden biri olan tomi markası ile kedinizin mutluluğu gözlerinden okunacak ayrıca alması gereken tüm gıdaları bu konserve mamalarda bulabileceksiniz.

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması 100 gramdır ayrıca fiyatı diğer konserve mamalar içerisinde kalite bakımından daha üstün seviyede olmasına rağmen fiyatı 2,50 ve 3,00 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durumda indirimli internet sitelerinde bu tür ve buna benzer mamaların üretimi sayesinde dışarıda evsiz olan hayvanlarında aç kalmayacağı az da olsa tok karnına yatacakları konserve mamalardan biridir.

 

Genellikle dışarıda kalan hayvanlara bu konserveyi ezip sıcak su ile karıştırıp içine ekmek doğrayıp bu şekilde sokak hayvanlarının da doymasını sağlayan yöntemler vardır. Bunun için herhangi bir klinik ile ya da herhangi bir petshop ile anlaşıp bu ve bunun gibi mamalar indirimli fiyatlar da temin edebilir. Ve aynı zamanda barınak da ki sahipsiz köpeklere de yardımda bulunabilirsiniz.

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması içeriğinde evcil dostunuz kediler için lezzetle yiyecekleri yüksek kalite içeriğinde olan ham maddeler ile imal edilmiş tam ve dengeli kedi mamasıdır. Tomi kedi konserveleri yapay herhangi bir kotuyucu maddesi, Renklendirici ve lezzet artırıcı içermemektedir. Günlük beslenme için geçerli olan tomi konserve mamalar içerisin de kedilerinizin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin tamamının karşılamakla birlikte aynı zamanda et ve hayvansal ürünler içermektedir. Et ve hayvansal ürünleri en az %5 oranında barındırmaktadır. Mineraller unilin ve birçok vitamin değeri yüksek gıdalar barındırmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması içeriğinde olanlar nelerdir?

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması içeriğinde Protein oranı %10 yağ oranı %5, nem oranı %8 olmak ile birlikte aynı zaman da bakır sülfat pentahidrat biyotin ve taurin bulunmaktadır. Konserve mama olarak satışı bulunan bu konserve çeşidi ile kedilerinizin alması gerekendir. Temel bir gıdadır. Aynı zaman da Hastalık durumlarında beslenme amacı ile kullanımı uygun olandır. Her zaman taze mama kalitesi içerisindedir. Kedilerin her zaman taze suyu sevdiğini bir kediniz olmadan bilmeyeceğiniz gibi bu durumu öğrendiğiniz andan itibaren her gün kedinizin suyunu değiştirmeniz gerekmektedir.

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması açıldıktan sonra 15-26 derece arasında bir sıcaklıkta serin ve kuru bir yerde saklamanız gerekmektedir. Açıldıktan sonra 1 gün içerisin de tüketilmelidir. Tüketilmemesi durumunda buzdolabında saklamanız gerekmektedir.

 

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması beslenme tavsiyeleri nelerdir?

 

Yavru kediniz 3 aylık olana kadar günlük kullanım miktarı 3 paket olarak tavsiye edilir.3-12 aylık arasında ki yavru kediler için günlük olarak kullanımdır. Miktarı 4 adet verilmesi tavsiye edilir. Bu tavsiye durumları veteriner hekim kontrolü haricinde siz kendi bilginiz dahilinde mama tüketimi yapmamanız gerekmektedir. Mutlaka bir profesyonel bilene sormanız şarttır.

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması

Tomi Hindili Pate Kedi Yaş Maması aynı zamanda yavru kediler içinde mamalar ürettiği için bu yavru konserve mamaları 100 gram olup fiyatı 3,25 ile 4,50 arasındadır. Değişkenlik göstermektedir. Ambalajı kaliteli olarak üretildiği için yapılması gereken iyi bir şekilde saklanmasını sağlamaktır. Bu uygun fiyatlı mama ile kendi kedinizi sevindirebilir aynı zamanda dadır. Sahipsiz hayvanlar içindir. Lezzetli bir mama elde edebilirsiniz. Bu durumda bu konserve mama ile siz ve kediniz mutlu ve huzurlu olacaktır. Kullanım miktarına dikkat ederek en yakın petshoptan bir adet alarak konserve mamayı deneyiniz.