arama

Trendline Kedi Maması

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Marka Tanıtımı Hakkında ;

 

Trendline Kedi Maması

Genel olarak yavru ve genç kediler için üretilen mama ürünleri ile trend olan Trendline markası kendi alanında başarılar göstermiştir. Örneğin; kendi üretim alanlarındaki sebze ve meyvelerin organik şekilde kurutularak, toz haline getirilerek, özü kullanılarak kendi kontrolleri altında hazırlıklarının yapılması. Canlı hayvanların beslenerek etinden, sütünden hidrolize ve sterilize edilerek yararlanması sağlıklı ve dengeli korunmasında etkili olmuştur. Kendi üretim ağlarında bakıp büyüttükleri, besleyip geliştirdikleri bu bitki ve hayvanlarla mama içeriklerini oluşturmaktadırlar. Böylelikle sağlık ve besin güvenliği konusunda tercih edilen marka halini almıştır.

 

Trendline ürünleri, mama çeşitliğiyle bilinmektedir. Birden fazla içerik ve ürün çeşitliğiyle canlılara besin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda fırsatlar sunulmuştur. Ürünü satın almadan ya da kullanmadan önce 1 haftalık deneyebileceğiniz gıda takviyeleri verilmektedir. Mamayı tüketen canlılar memnun kaldığı taktirde sahipleri bu mama ürününü severek ve güvenle alabilir. Belli miktardaki bu gıda takviyeleri, çeşitli içerik ve ürünleri ile kedilerin yaşam koşulları, kilosu, yaşı, günlük hareketi, aktivitesi, kısırlaştırılması, alerjik reaksiyon oluşturabilme durumlarına göre ayrı ayrı incelenip ayrı ayrı mama hazırlanmış ve üretime sunulmuştur.

 

Canlıların farklı besin ve besin bileşenleriyle beslenmesi, bünyesine farklı kalorideki gıdaların girerek metabolizmanın çalışmasına farklılık katması, özellikle evcil hayvanların hangi besinleri sevdiğini daha çabuk çözmek için tercih edilmesi gereken ürün niteliğine sahiptir.

 

Trendline Kedi Maması Ürünlerini Neden Tercih Etmeliyim ?

 

 1. Markanın kendi üretim ağlarında sebze, meyve ve canlı hayvan üretimi yaparak bunları ürettikleri mama içeriğinde organik ve taze olarak kullanılması.
 2. Hidrolize ve sterilize edilmiş tam destekli besin değeri yüksek mama üretimleri olması.
 3. Yavru ve genç kedilerin gelişim evrelerinde farklı gıda besinleri ile besin zincirini güçlendirmesi.
 4. Özel kedi ırklarına göre mamanın şekli ve çene yapılarına göre mama biçiminin belirlenmesi. Örneğin; dar çene yapılı kedi ırklarında mamanın kolay tüketilmesi için mama taneli ve kroket şeklinde hazırlanmıştır.
 5. Mama içerikleri hazırlanırken alerjik reaksiyona sebep olabilecek faktörlerin analiz edilip belli bir deney ortamından geçtikten sonra güvenirliği tespit edildiğinde ürün içine ilave edilmesi gerçekleştirilir.
 6. Alanında mama ödülleri alırken, hijyen ve organik besin üretimi sağladığı için kalite kontrol ödülüne layık görülmesi.
 7. Kendi balık üretimini sağlayarak, kültür balıkçılığı ile birden fazla çeşitli balığın yetiştirilerek, etinden, yağından, unundan yaralanılmıştır.
 8. Canlıların gelişim evreleri aşama aşama belirlenerek, hangi evrede hangi besin tüketilmeli, hangi evrede hangi mama ve içeriği kullanılmalı, bunları göz önünde bulundurarak uzman veteriner hekimleri tarafından itinayla kontrol ve takibi sağlanmıştır.
 9. İdeal kiloyu koruyarak kilo alımını engelleyen bitki özlerinin kullanılması ve protein ağırlıklı beslenmenin gerçekleştirilmesi.
 10. Obezite ve diyabete yakalanmış kediler için özel üretilmiş mama ürünleri içeriğiyle tercih edilen marka haline gelmesi.

Proline Ürünlerinde ki İçerikler ve Kullanılan İçeriklerin Etkileri Nelerdir?

Trendline Kedi Maması

Organik sebze, meyve ve canlı hayvan etlerinin üretiminin sağlanması, kuru elma, kuşburnu otu, böğürtlen, nar, balkabağı, buğday, mısır, mısır gluteni, havuç, tavuk eti, tavuk yağı, balık eti, balık yağı, balık unu, deniz hayvanları ve çeşitleri, midye, midye unu, kurutulmuş pancar özü, şekerpancarı küspesi, hindiba otu özü, yeşil çay, antioksidanlar, kurutulmuş üzüm, ham protein, ham yağ, ham selüloz, ham nem,rutubet, çinko, bakır, demir, kalsiyum, vitamin ve mineraller, organik meyvelerden elde edilmiş karbonhidratlar, L-lizin, K-karnitin, sodyum, potasyum, fosfor, fosfat, A vitamini, B12 vitamini, C vitamini, E vitamini, D vitamini vb. omega 3 ve omega 6 yağ asitleri, kuzu eti, koyun eti vb. besinler