arama

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi

Üretim amacının nedeni bir mama ürünü değil, yem ve mama katkı maddesidir. Tedavi ve besin gıdası olarak kullanılmamalıdır. Yavru kedilerin gelişimini sağlamak ve hızlı büyümesine destek olmak amacıyla zengin lifler içeren gıda takviyesi ürünüdür. Veterinerler tarafından yavru kedilerin gelişimsel evreleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir içecek takviyesidir. Sıvı gıda takviyesi olarak tüketildiği için bağırsaklara çabuk ulaşarak buradaki bakterileri besleyerek doğal bağışıklık sisteminin güçlenmesine sebep olmaktadır.

 

Mide için bakılacak olursa; bazı lifler bünyede sindirilmede zorluk çıkardığı için öğütülmez, sıvı takviye içerisindeki likit gıdalar bağırsaklara besinlerin rahat ve kolay geçişini sağlamada yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında 1-4 hafta içerisinde etkisi ve faydaları görülmeye başlanır. Ve her yaş kedilerin tükettiği günlük besinlerin içerisine gıda takviyesi olarak eklenmesi bağırsak sindirimi açısından dışarı atılmasını kolaylaştırır.

 

  Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi nin İçeriği :

 

Bitkisel yağlar, inulin, mineraller, et ve yan ürünleri, oligosakkarit, nem, ham protein, ham yağ, omega 6 doymamış yağlar, omega 3, ham kül, ham lif, amino asitle desteklenen arginin, manganez, çinko, selenyum, demir, kalsiyum, potasyum, bakır, fosfor, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, kolin klorür, vitamin H.

 

Ürünün Üretim Nedeni :

 

Yaz havalarında havaların ısınmasına bağlı olarak evcil hayvanların dışarıya daha sık çıkma isteği oluşur. Dışarıya çıktığında dış çevrede temas halinde bulunduğu nesneleri koklayarak ya da yalayarak tanımaya çalışır ve hoşlandığında bu eylemi devam ettirecektir. Bu durum sonucunda evcil hayvanınız kolay şekilde ishal olabilir, sindirim sorunlarına yol açabilir, mikrop kaparak sağlığı bozulabilir. Bu durumların önüne geçilmesi için evcil hayvanlarınızın tükettiği besinlerin içine gıda takviyesi olarak bu sıvı ürünün hazırlanışı ve üretimi sağlanmıştır. Böylelikle yavru kedilerin dış çevreye karşı doğal savunmasının güçlenmesinde yardımcı takviyedir.

 

 

 

 Viyo Reinforces Kitten Gıda Takviyesi’nin faydasını nasıl anlarım?

 

-Yavru kedilerin sindirim sisteminin düzene girmesi.

-Parlak tüyler.

-Sert dışkı.

-Hareketlilik ve artan oranda canlılık.

-İştahlı olma.

-Diş minelerindeki parlaklık.

 

  Evcil Hayvanım İçin Kullacağım Doz Oranı Ne Olmalıdır?

 

-Günde 1 paket olarak sabah öğününde verilmesi tavsiye edilir. 1 kutuda 7 adet bulunur.

-Yavru kedilerin ırkı, sağlık durumu, yaşı, kilosu göz önüne alınarak hareketlilik durumuna ve çevre koşullarına göre gıda takviyesi yapılmıştır.

-Mama içine karıştırılmadan önce iyice çalkalanmalıdır.

-İçerik olarak doğal olduğu için kalorisi azdır. Bu yüzden mama içine takviye oranının ne kadar olacağı kedi sahibine bağlıdır.

-Kedilerin vücut kondisyonuna bağlı olarak 1 ya da 4 hafta içerisinde metabolizmasındaki ve dış görünümündeki değişikleri görebilirsiniz.

-Sıvı takviye olduğu için su dışında hiçbir ürünle tüketilmemesine özen gösterilmelidir.

 

 Evcil Hayvanım Bu Gıda Takviyesini Sevmezse Ne Yapabilirim?

 

-Mamanın içerisine karıştırıldığında evcil hayvanınız bu takviye gıdasının tadını sevmez size su ile karıştırıp beraber verilmesi.

-Günlük besin yiyeceği içerisine karıştırılmadan verilmek istenirse ; tükettiği sıvı içeceklerin içine.

-Sıvı ve katı gıdaların ikisinde de aynı tepkiyle karşılaşıldığında bu ürünün yavru kediler için bir sıvı içecek gibi üzerindeki kullanım miktarına göre saf halde içirilmesi sağlanabilir.

 

-Günlük olarak verilen katı gıdalara sürülerekte tüketimi sağlanabilir.

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi

Diğer ürünlerin içeriğine bakarak karşılaştırdığı ürünler arasından kedilerine uygun olan mama ve gıda takviyelerinin alışverişini yapabilirler.

 

Site üzerinde canlı destek hattı ile şikayet önerilerinizi iletebilir, kedilerinizin daha sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmesini sağlayabilirsiniz.