arama

 WHISKAS KEDİ MAMASI

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

WHISKAS KEDİ MAMASI

 

  Evcil hayvanlar , insanın onların sevgisini ve dostluğunu paylaştığı ya da sadece sevmek ve kendisine yoldaş olması nedeniyle besledikleri bir çok kişinin en yakın arkadaşları olan hayvanlardır.

Bu hayvanların başında da kediler gelir , bir çok kişinin nankör olarak tanımladığı kediler söylenenin aksine bir çok insandan vefakarlardır. Bu tür hayvanların ortak özellikleri size yoldaş , dost ve en yakın arkadaş olmalarıdır. Birçok yanlız insan kedilerin dostluklarına bel bağlamışlardır dersek yalan söylemiş olmayız sanırım. Tabi bu hayvanları beslerken bir takım dikkat edilmesi gereken konular vardır . Bunları saymak gerekirse , sağlıkları , aşıları , beslenmeleri ve oyun alanları için bir takım harcamalar yapmak gerekebilir. Bunlardan kişinin ekonomisini en fazla etkileyenlerden biri de kedi mamasıdır.Bir kedi günde yaklaşık 150 gram mama yer , ve bu ayda yaklaşık 5 kilogram mama yapar. Piyasada bir çok mama çeşidini de bulmak mümkündür. Bunlardan belki de dünya da bir numara olan whiskas kedi maması olarak söylenebilir.Birçok markanın bulunduğu evcil hayvan piyasasında whiskas kedi maması uzun süredir piyasada lider konumda kalarak kalitesini ve fiyatlarını koruyarak kişilerin seçimlerinde oldukça büyük pay sahibi olmuştur.

 

 

 

Whiskas 1958’den bu yana kedilerimize hizmet vermektedir. Ve o yıldan bu yana yüksek besin değerleri bulunan kedi mamaları üreterek en sadık dostlarımızın en güvenilir markası olmayı başarabilmişlerdir. Ve whiskas sürekli besin değerlerini kalitesini koruyarak geliştirerek , piyasadaki yerini korumayı sağlamayı başarabilmişlerdir. Ve bunun için daia yeni ve lezzetli tarifler bulmak için çalışmalarını sürdürerek bunun dışındadır. Hali hazırda var olan lezzetlerini geliştirerek kedilerimizin seveceği kaliteli mamalar üretmeye devam etmektedirler. Bu mamaları üretirek doğallıktan , kaliteden ve besleyicilikten uzak kalmayarak bütün bunları eksiksiz ve dengeli biçimde mamalarına yansıtarak , kedilerimizin en sevdiği mamalar haline gelmişlerdir.

 

Whiskas mamalarını yavru ve yetişkin kediler için ayrı ayrı geliştirip üretirken , bunun dışında konserve ve poşet mama olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Başlıca whiskas ürünlerini listelemek gerekirse , whiskas poşet yavru , whiskas kuru yavru , whiskas konserve yetişkin , whiskas kuru yetişkin ,whiskas sterile ve whiskas poşet yetişkin olarak sayabiliriz.

En çok satan mamalardan biri olandır.Whiskas poşet yetişkin mamasını ele alırsak , sadece kedilerin sevmesinden öte doğaldır. Protein ,vitamin ve mineral kaynağı olan bu mamalara whiskas kaliteli et ve balıkları ilave ederek bunun dışında lezzetlidir. Jölelerinde pişirerek hizmetimize ve dostlarımızın hizmetine sunmaktadırlar. Kediler her gün aynı şeyi yemeyi sevmediklerinden , whiskas ürünlerinin kalitesini ve doğallığını korumanın yanı sıra yeni lezzetler ekleyerek pazardaki yerini de sağlamlaştırmıştır.

 WHISKAS KEDİ MAMASI

Sonuç olarak kedilerimiz bizim en önemli dostlarımız ve gerçekten en iyisini haketmektedirler. Bunun için en güvenebileceğimiz markalardan biri de whiskasdır. Kimse bu dostlarımızın hastalanmasını veya rahatsızlanmasını istemezdir. Bu sebeple hem onları beslerken kullandığımız ürünlere dikkat etmeli ve gerekli vitaminler proteinleri aldıklarına emin olmamız gerekmektedir. Bunun dışında gerekli aşılarını ve sağlık kontrollerini aksatmayarak , bu dostlarımızın uzun süre yanımızda kalmalarını sağlayabiliriz. Ayrıca bu dostlarımızı uzun süre aç bırakmayarak onların sağlıklarını bozulmasını engellemeliyizdir.Whiskas kedi maması kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarda sunularak piyasada neden bu kadar uzun süre tutunduğunu bize kanıtlayarak , seçimimizin neden bu yönde olduğunu da göstermiştir.