arama

Whiskas Kümes Hayvanı Seçenekleri Kedi Konserve Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Whiskas Kümes Hayvanı Seçenekleri Kedi Konserve Maması

Ev de bakımını üstlendiğiniz kediniz için en ideal beslenme şekli mama ile beslenmedir. Önemli olan kedinizi beslemek için kullanacağınız mama çeşidinin zengin bir içeriğe sahip olması ve içeriğin de kullanılan besin maddelerinin kaliteli ürünlerden seçilmesi. Bunun yanında lezzet seviyesinin üst seviye de olması ve kullandığınız mama çeşidinin baktığınız kedinin cinsine, türüne ve yaşın uygun olmasıdır. Bir çok kedi maması markasının arasından Whiskas marka kedi maması ve kedi maması üreticisi olan firmanın ürettiği geniş yelpazede ki ürünler arasından sizin kedinize uygun olan mamayı ya da kedi maması konservesini seçerek kedinizin beslenme ihtiyacını giderebilirsiniz. Whiskas kedi maması üreticisi firmanın ürünlerinin içerdiği ürünler en kaliteli ve en besleyici gıda ürünlerinin arasından özen ile seçilmiştir. Bu mama markasının ürettiği tüm ürünler hangi ırk ve hangi yaş kediye ait ürün ise o kedinin tüm besin ihtiyacını karşılayarak sağlıklı bir şekil de büyümesini ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar.

 

Eğer sizin baktığınız kedi lezzet olarak içeriğin de kümes hayvanları olan mama çeşitlerinden hoşlanıyor ve zevkle yiyor ise kedinize, Whiskas kümes hayvanı seçenekleri kedi maması konservesi çeşidini vererek beslenme ihtiyacını karşılamasını sağlayabilirsiniz. Bu konserve kedi maması her bir kutunun ağırlığı 100 gr olmak üzere 12’li paketler de satılmaktadır. Bu paketlere sahip olmak için ödeyeceğiniz miktar sadece 29, 70 TL’dir. Bu 12’lik paket içerisinde ki paketlerin 3 adedi kuzu etli ve havuçludur. 3 adedi tavşan etli olarak üretilmiş olup, 3 adedi de hindi etlidir. kalan 3 adet konserve mama da ördek eti ve yeşil bezelye kullanılarak üretilmiştir.

 

Whiskas kümes hayvanı seçenekleri kedi konserve maması paketinin içinde ki çeşitli ürünlerden dolayı kedinin değişik lezzetler ile ve çeşitli besin maddelerinin içeriklerinden faydalanması amacı ile böyle bol seçenekli bir ürün paketi sunulmuştur. Bu sayede de kediniz değişik lezzetler ile beslendiği için konserve mamadan sıkılmayacaktır. Bu konserve mamadan kedinizin ihtiyacı olan miktarı ayarlayarak gün de 2 ya da 3 öğün olacak şekilde kedinize verebilirsiniz. Açtığınız konserve mamaları buzdolabın da saklayarak en kısa zaman da tüketmeye özen gösterin. kedinize mama verirken yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyin. Satın aldığınız ürün paketinin üzerin de yazılı olan son kullanma tarihine dikkat etmeyi de unutmayın. Tarihi geçmiş ürünler alıp kedinize verdiğiniz takdir de kedilerin özelikle sindirim sistemleri hassas olduğu için kedinizin sağlık sorunları yaşayarak huzursuz olmasını neden olursunuz.

 

 

Whiskas kümes hayvanı seçenekleri kedi konserve maması ürününü tüm kedi ırklarının ve çeşitlerinin beslenmesi için kullanabilirsiniz. Bu konserve mamanın içerikleri yavru kedilerin sağlıklı büyüyüp gelişmeler için, yetişkin kedilerin de sağlıklı bir yaşamdır. Sürmeleri için gerekli olan tüm vitamin, mineraldir. Protein düzeyine sahiptir. Bu kedi konserve maması yanın da içme suyu ile kedilerin beslenme ihtiyacı için yeterlidir. Ayrıca besin ve vitamin katkısına ihtiyaç yoktur. Kedilerin günlük aktiviteleri için gerekli olan enerji düzeyini de sahip bir kedi konserve mama çeşididir. Paket içeriği sayesin de size çeşitlilik sunması ayrı bir avantajdır. Sindirilebilme özelliği yüksek bir konserve mama olmasının yanında lezzet seviyesi üst düzey de olacak şekil dedir. Formüle edilerek üretilmiş bir mama çeşididir.

Whiskas Kümes Hayvanı Seçenekleri Kedi Konserve Maması

Whiskas kedi maması üreticisi firmasının ürettiği bu zengin ve yüksek kaliteye sahip içerikli mama ile kedinizin gıda ihtiyacını en mükemmel düzey de olmak üzere karşılayabilirsiniz.