arama

Yaş Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Yaş Kedi Maması

Hayvan ebeveynleri için mama seçimi konusu çok zor olmamalı. Kedi gıda çeşitliliği üzerinde, kuru ya da konserve evcil hayvan gıda beslenme gerekip gerekmediğini karar vermek zorundadır. Herhangi bir evcil hayvan dükkanın da ya da alışveriş mağazalarının kedi-köpek mama reyonunda dolaşırken olası seçimler için raflara bakıyorsunuz seçmek için iki seçeneğiniz var, kuru veya yaş mama. Benim size en iyi tavsiyem hemen karar vermeli ve yaş kedi maması almalısınız.

 

Her iki seçeneğiniz olan kuru ve ya yaş gibi evcil hayvan gıdalarında bir çok farklılık ve faydaları vardır. Bazı kuru kedi mamalarında gıda takviyesi yoktur fakat buna nazaran hayvan için probiyotik sağlar. Probiyotikler iyi çalışır durumda hayvanın bağırsak sistemini korumak, yardımcı olan dost bakteriler olarak kabul edilir. İyi eliminasyon alışkanlıkları çok daha fazla fayda mutlu ve sağlıklı bağırsak sistemi vardır tutulması; daha da önemlisi, sağlıklı bağırsak sistemi tutmak bağışıklık sisteminin% 90 oraya bulunması nedeniyle sağlıklı hayvan tutmanıza yardımcı olur. Açıkçası, güçlü bir bağışıklık sistemi pet hastalığı ve hastalık savuşturmak yardımcı olur.

 

Probiyotikler bilimsel, virüs ve ‘kötü’ bakterileri in hibe bağışıklık sistemini güçlendirir, artı sindirim enzimleri üretiminde yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bazı konserve ya da nemli hayvan mamaları ancak prebiyotik içermektedirler. Ancak probiyotik aktiviteye olmadan, prebiyotik çok iyi yapmaz. Her ikisi de en iyisidir.

 

Bir yaş mamaların başka yararı ise et seçimleri bir çeşittir. Bir çok yaş mama gıdalar petinize bazı güzel sıra dışı et protein kaynakları sunuyoruz. Bu da sizin evde beslenen hayvan beslenme varyasyon sağlar. Eğer, her yıl, her gün tavuk yemek hayatın tüm olsaydı sadece hayal. Yeni bir et nasıl olurdu lezzetli düşünün! Artı ve daha da önemlisi et her tür beslenme, farklı bir kaynak ile petinize sağlar. Eğer kaliteli bir kuru gıda bulduysanız ancak evcil hayvanınızın diyet beslenmesini istemiyorsanız biraz daha çeşitli sunmak istiyoruz, bir yaş mama gıdası takviyesine göz atmalısınız.

 

Eğer evcil hayvanı kuru ve yaş gıdalar ile beslemek için bazı faydalar görmeye başlıyor ama yemek reddeden inatçı bir hayvan var ise, pes etmeyin. Çok az köpekler yaş mama yemek reddeder, ancak birçok kedilerde böyle bir olay yoktur. Kediler yeterli su içmez ve yaş gıdaya eklenen nem gerçekten onlara fayda sağlar. Bazı kediler sadece gıda biraz sıvı yalamak ve uzaklaşmak olacaktır.

Çoğu uzman, sadece bir yaş mama sevme değil kediler daha gıda dokulu şeyleri daha iyi hisseder. Siz dokulu şeyleri onların alışması için birkaç öğütülmüş parça ile konservesine bir nebze karıştırmayı deneyebilirsiniz. Sadece tek başına sunulabilir sonra çok yavaş daha nemli gıda eklemek ilk kuru gıda gibi bir avuç eklenen nemli gıda küçük bir miktar deneyin.

Yaş Kedi Maması

Her ikisi de yaş hayvan mamaları ve kuru hayvan gıdaların petinize çok güçlü faydaları vardır. Ne olursa olsun, tüm kuru gıdalar, tüm yaş mama gıdalar, ya da her ikisinin bir kombinasyonunu beslemek olsun, en önemli konu yüksek kaliteli hayvan gıdasını yem etmektir. Yüksek kalite, hiçbir kimyasal koruyucu veya boya içermeyen, ya da proteini alınmış mineraller, probiyotikler, antioksidanlar ve Omega Yağ Asitleri olarak sağlığı teşvik maddeler. Kaliteli beslenme ile pete sağlanması onları bulmak için sürebilir çabaya değer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşin gerçeği hayvan gıdalarının aslında yüksek fiyatlı markaların çok daha hizmet başına daha pahalı olmasıdır. Bunun açıklaması beslenme talimatlarına ve evcil hayvan mamasının kendisinde organik maddeler bulunmasıdır.